PS5 | Xbox Series X / S | Next-Gen Konsollar Uzerine
1 1

Bu konuda 767 mesaj var

On 31.10.2020 at 22:30, wazzap said:

titreşim motoru çok iyiymiş vs vs.

Elemanın fotoğraflarına baktım da, ılıkg.tlü olduğu izlenimini edindim. Titreşim motorunu test etmek için kolu (kısmen veya tamamen) g.tüne sokmuş olabilir mi?

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@NajazTecrübelerini nasıl elde ettiği konusunda pek söz söylemediği için ben de şüphelenmedim değil. 1-2 oyun oynadım dedi ama oyunların gerçek isimlerini söylemedi gibi geldi bana, sadece göstermelik söylemiş olabilir. :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, Najaz said:

Elemanın fotoğraflarına baktım da, ılıkg.tlü olduğu izlenimini edindim. Titreşim motorunu test etmek için kolu (kısmen veya tamamen) g.tüne sokmuş olabilir mi?

Neden götüne sokuyor anlamadım?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

amazon sayfasını sürekli yeniliyorum ama stok yok. nasıl alacaz bu aleti. 8300TL vermek hiç istemiyorum. korona olmasa giden gelen bulurduk çok kolay ama oda yok. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ukrayna vize istemiyor ve Avrupa içinde en ucuz bulunan yermiş. Dün uçtuğum kabin memuru söyledi ordan gidin alın diye. Ukrayna'da yatı yapmadığımız için oralarda yol bilmem iz bilmem. 

Kendim için bedava biletim var. Ukraynaca-rusça bilen bir arkadaş ile gidip, en büyük boy valize 2 tane sığar desek toplamda 8 tane alıp gelebiliriz. 

Almak isteyenler toplanıp yanımda gelecek adamın uçak biletini karşılasınlar. Onun dışında maliyetine gidip alabilirim. 

Aslında liseden çok samimi bir arkadaşım Kiev'de yaşıyor ama son bir kaç senedir görüşemedik şimdi ps5 için arasam ayıp olur heralde ya... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bende girerim vallahi.

ukrayna da yol iz bilecek birşey yok yahu bence. harkov a gittim ben birkaç sene önce türkiye den düzenliydi yolu şehri. google map ile gidilir alışveriş merkezlerine. elektronik marketler vardı medimarkt teknosa gibi..

yok mu aramızda kaptan pilot ile gidecek bir babayiğit. biletini karşılayalım.  üzerine birşey lerde ekleyelim tabiki..

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla normalde ucuz olur diye Digital Edition beklemeyi planliyordum ama bu sekil bir yonteme basvurulursa ben de dahil olabilirim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.amazon.com.tr/Sony-SONY-PlayStation-5/dp/B08LQZGF76

amazon.com.tr de çıktığı gibi bitti..

series x de bitmiş,

https://www.amazon.com.tr/Microsoft-Xbox-Oyun-Konsolu-Siyah/dp/B08K3F3VQG/ref=zg_bs_videogames_5?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=5CTXPAFMFMMZ0ZQ571H3

diğer sitelerde series x in teslim tarihi aralık ayı oldu. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
39 dakika önce, CandleGarden said:

Reis haklı yani, para bol milletimizde. :kayik:

muhtemelen az stok gelmiştir. amazon.com .fr  vs. de bitti çünkü. fiziksel mağazalara da stok ayırmışlardır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teknoseyir e Series S veya Series X gitmemiş. Dün akşamki haftalık gündemin sonunda Lp baya bir giydirdi microsoft a.

Haftalık Gündem Değerlendirmesi 2020/45

48:00 dakikdan sonra başlıyor Lp nin konsolun gelmemesi hakkında açıklamaları. ''Xbox One ıda göndermediler onu İhsan adlı arkadaşımız kendine aldığı cihazı bize yolladı test ettim videosunu çektim ama Series X e böyle birşey yapmayacağım'' diyor. İhsan da bizim @Bloody bildiğim kadarıyla. 

Teknoseyir e konsol gönderilmemesi tamamen saçmalık bence de. Lp her yerde Xbox oyuncusu olduğunu söylüyor, oyunlar hakkında konu açılınca ''ben xbox da oynarım bunu'' diyor ama Series S bile göndermiyorlar. Ya Lp nin Mg nin insan ilişkileri zayıf microsoft un ajansı ile kötü bir diyalogları var ya da microsoft da konsolların hangi yayıncıya gönderilip gönderilmeyeceği karar mekanizmasında büyük sorun var.

Multiplayer kanalına hem S hem de X gitmiş. Konsol Üssü ne sadece S gitmiş. Konsol Üssü ndeki Murat Sönmez de kendilerine X yerine S gelmesini sadece cihazı boyut üzerinden tanıttığı bir video çekerek ti ye aldı.

XBOX SERIES S NE KADAR KÜÇÜK? (konsol üssü)

Murat Sönmez ın partneri Onur Series S incelemesinin sonunda Microsoft a ''Bize Series X yerine Series S gönderilmesine kim karar verdiyse allah onu bildiği gibi yapsın '' gibisinden şeyler söyledi.

Performans / Yükleme / Resume - Series S Nasıl? (konsol üssü)

Mendebur Lemur diye bir kanal var belki biliyorsunuzdur o na Series X gitmiş. Millet ''konsol üssüne Series S mendebur lemur a Series X nasıl iş bu??'' diye yorumlar yazıyor.

XBOX SERIES X İNCELEME ve OYUN TESTLERİ! (lemur)

Donanımhaber ede sadece Series S gitmiş gördüğüm kadarıyla.

Playstation 5 herkese gitmiş gitmeyen yotutube kanalı yok sanırım.

edit: magazin, dedikodu haberi gibi oldu. iş güç olmayınca bunlara sardım...

JardeL and Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tamamen ajanslarla ilgili bence. Tanıdığım bildiğim tüm ilgili kanalların hepsine en azından bir cihaz gitmiş. Ama LP'ye gönderilmemesinde bir husumetlik söz konusu olabilir. MAillerine bile cevap verilmemiş dediğine göre.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DigitalFoundry PlayStation 5 Review: Power, Thermals, Storage, DualSense + HDMI 2.1 Analysis

https://www.youtube.com/watch?v=nRGNfqVvPtk]  ...

VRR yok, 1440p output yok, save dosyalari disa (USB vs) aktarilamiyor ve Xbox'taki quick resume ozelligi yok... Ama saniyorum hepsi firmware update ile giderilebilecek seyler... 

Bu arada PS5, SDR icerigi de HDR modunda gosteriyormus;

Just saw that the PS5 puts all SDR content into an HDR container, just as the Netflix app does. This gives a smoother transition in and out of apps at the expense of accuracy.

https://twitter.com/EvilBoris/status/1324707051877113858 ] ...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 04.11.2020 at 1:04 PM, stardust said:

Ukrayna vize istemiyor ve Avrupa içinde en ucuz bulunan yermiş. Dün uçtuğum kabin memuru söyledi ordan gidin alın diye. Ukrayna'da yatı yapmadığımız için oralarda yol bilmem iz bilmem. 

Kendim için bedava biletim var. Ukraynaca-rusça bilen bir arkadaş ile gidip, en büyük boy valize 2 tane sığar desek toplamda 8 tane alıp gelebiliriz. 

Almak isteyenler toplanıp yanımda gelecek adamın uçak biletini karşılasınlar. Onun dışında maliyetine gidip alabilirim. 

Aslında liseden çok samimi bir arkadaşım Kiev'de yaşıyor ama son bir kaç senedir görüşemedik şimdi ps5 için arasam ayıp olur heralde ya... 

Kaptan başgan al bize PS5 mutlu et şu fakirleri...

Bi de Ryzen 5900X + Radeon 6800XT alırsan seni her yerinden öperim.

ObiWan tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

dün odesa'ya gittim görevli olarak, sis yüzünden geç kalmasam uçağı 2. pilot'a bırakıp taksi ile en yakın yerden bi operasyon yapacaktım. ama hem tehirli idi sefer hem de ps5 alınabilecek en yakın yer 20 dk mesafedeydi, git gel ben de fazladan 1 saat daha gecikmeye sokamadım uçuşu.

ama odesa 1 saatlik uçuş yani, bilet bedava, şu death stranding feci sardı, sonra da red dead redemtion 2 var, ondan sonra da cyberpunk çıkacak o yüzden tek başıma gitmek için çok da hevesim yok. yanıma bir arkadaş gelecekse işte birer tane kendimize alsak 6 kişi de o arkadaşın uçak biletine sponsor olur toplamda 8 tane alır geliriz. yoksa zaten bir kaç ay içinde illa bir amerika uçuşu denk getiririm. şimdi zaten krismıs öncesi orda da stok problemi varmış bulunmuyormuş.

emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Altan Yoklar said:

Kişi başı 4 tane sorun olmuyor mu?

pilot olunca sorun olmaz galiba.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl pilot olunca sorun oluyor :) sivil gitmemiz lazım. Görevli iken bir şey getirmemiz yasak. 1 taneyi geçiririm her türlü ama daha fazla getiremem görevli olarak gitmişken.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok