PS5 | Xbox Series X / S | Next-Gen Konsollar Uzerine
1 1

Bu konuda 767 mesaj var

donanımhaber forumunda teknosa dan series x alan 2 kişinin konsolu arızalanmış. hiç çalışmıyormuş, güç gelmiyormuş. 

edit: oyunların çalışmasınıda şikayet edenler var. cod black ops kitleniyormuş.

acaba aralık ayında gelecekler ilk parti üretim midir yine.. gerçi oyundaki kitlenmeler yazılımsal şeylermiş. iptal etsem mi karar veremedim..:icon_think:

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Intel’i gececek cpu, nvidia’ya omuz atacak gpu, onlarin bi alt modelini bir araya yapistiracak PS, onu gececek Xbox falan derken AMD bir suru seyin altina bir arada girdi. Hepsi de uretimin, dagitimin vs zorlastigi Covid-19 donemine denk geldi. Bir yerden patlak vermezse, hepsini duzgun goturebilirlerse helal olsun.

Eskiden olsa revizyon beklemek lazim derdim. Simdi bas bas paralari makinaya diyorum. Kisin virus cosar da beter eve kapanirsak en azindan evde oyalanacak bir sey olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Atrin

amazon.com.tr de şimdi stokta gördüm. sepete attım ödeme aşamasında hata verdi ve yine stokta yok demeye başladı. artık sistemsel hata mı oldu yoksa az bir stok vardı şansa alamadım mı bilemiyorum. 

amazon.com.tr de series x in fiyatını 8,870 tl ye çıkartmış ne alakaysa.. diğer yerlerde halen 8,300 tl

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Almanyadan getirecek biri buldum ama bence yalan olacak. Her ülke tekrardan önlemler almaya başladı. Türkiye'den stok bulsam 3000TL fazla verip alırım sanırım. Dedikodu var zaten restoranlar tekrar kapanacak diye. Karantinaya en azından yeni konsol ile girelim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çince sayfa açıldı , ne yazıyor?
Edik:Telefonda açılmadı, ingilizceye çevrilmiş hali bilgisayarda açıldı.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

IMG-20201119-170346.jpg IMG-20201119-190610.jpg

Dayanamadım aldım geçen sene güzel bir PC kurmama rağmen, yanında gaza gelip valhalla. :D 

Gereksiz büyük yapmışlar ofis kasaları gibi.Yatay ayarlanıyor galiba tv altındaki boşluğa alacağım, konsol dışında pad cidden başarılı değişik yenilikler var. Mesela ip kopunca, tık diye l2 r2 falan boşa çıkıyor tık diye düşüyor gibi gibi

Enyalios tarafından düzenlendi
emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
58 dakika önce, JardeL said:

Hayirli olsun... Yalniz gercekten asiri buyuk yapmislar, ben sirf boyutu yuzunden Slim'i cikana kadar bekleyebilirim... 

Valla aynısı aklımdan geçiyor.

Enyalios beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DiRT 5 Xbox Series X'te o kadar kotu yapilmis ki kasten yapilsa bu kadar olur;

2sdk62.png

https://www.youtube.com/watch?v=hLUrgHWxWCU

Yalniz ilginctir DigitalFoundry'deki multiplatform karsilastirmalarda PS5, XSX'e karsi galip geliyor ; AC: Valhalla da ayni sekildeydi;

So, similar to our first Series X vs PS5 platform comparison, we're looking at feature parity - but again, performance is where there is a difference. With Devil May Cry 5, Xbox Series X enjoyed a small lead in most rendering modes, falling short against PS5 in 120Hz gaming. With AC Valhalla, there's only one mode and 60fps is the target. While there are problems on both systems, Xbox Series X obviously fares worse. To put things into context, Valhalla targets 60 frames per second, but when the engine is under heavy load and can't render a new frame within the 16.7ms target, it'll present the new frame when it's good and ready, while your screen is updating. This causes screen tearing. Both systems can have issues here, especially in cutscenes, and sometimes in gameplay. However, the key takeaway is that PlayStation 5 is much closer to the 60fps target more of the time, while Xbox Series X can struggle. In fact, at its worst, we noted PS5 delivering a 15 per cent performance advantage over its Microsoft equivalent in identical scenarios.

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2020-assassins-creed-valhalla-ps5-vs-xbox-series-x-s ] ...

Eger Series S yuzunden boyleyse XSX sahipleri multiplatform oyunlarda hayal kirikligina ugrayabilir... Gerci cok fazla fark yok ama beklenti bunun tam tersiydi... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya stok mtok yok. sahibinden'de saçma salak 13.000 e satıyor millet birde. ne amazon.com(.de.uk.fr)'de var ne başka yerde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 saat önce, Atrin said:

yok ya stok mtok yok. sahibinden'de saçma salak 13.000 e satıyor millet birde. ne amazon.com(.de.uk.fr)'de var ne başka yerde.

vallahi aralık ayında yeni yıl, christmast hediyesi olayından stoksuz bırakmaz sony galiba insanları. bende diskli almaktan vazgeçtim. dijital versiyon gelince alacağım. hem series x hem de diskli ps5 in bir anlamı yok. ps5 de sadece detroit, last of us gibi kaliteli exsculise leri oynayacağım nasılsa.

hatta bence en mantıklı iş series s ve diskli ps5 almak..

xbox da series s, series x i aşağıya çekecek anlaşılan kalite anlamında.

Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
38 dakika önce, Najaz said:

@emre666 Gamepass Ultimate olayını halledebildin mi Emreciğim?

hayır sayın hocam çünkü ben @Bloody ile ortak kullanıyorum o hallediyor üyelik işini ben yarısını ödüyorum ona. sizin dediğinizde daha önce üyelik olmaması lazım anladığım kadarıyla. bu yüzden de bloody ye söylemedim böyle birşey var diye. kendime de almadım üşendim. size de zahmet verdim detaylı yazmışsınız. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün psplus aboneliğimin süresi bitmiş.
Online oynamıyorum ama verdiği o dandik oyunlar için abone olmuştum geçen sene.
1 saattir tekrar abone olmaya çalışıyorum. Bir yanlışlık oldu hata mesajı veriyor. 2 defa cvv kodu girme aşamasına geçtim ama ondan sonra da başarılı olmadı. Geçen sene cüzdana para ekleyip olmuştum bu sene cüzdana para koymadım , ondan olacağını sanmıyorum ama öyleyse bu rezillik yahu.  Garacima indirimiyle 180 lirayı ödeyemedim.
Daha düzgün para ödeme sistemi yok , ps5 tir oyundur niye zorluyorum ki bu işi?

ABV .
Zaten şurada oynayacağım 45 dakika onu da abone olmaya geçirerek heba ettim.
A.S sony.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 dakika önce, emre666 said:

playstation network un ödeme sisteminde başından beri bir sorun var türkiye kredi kartlarında.

4 gün önce problemsiz kullandım yahu?

Ondan önce de 3-4 defa kullandım .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 dakika önce, Altan Yoklar said:

4 gün önce problemsiz kullandım yahu?

Ondan önce de 3-4 defa kullandım .

evet sorun var derken bu şekilde anlamsız bir sorunu kast etmiştim. alakası bir şekilde bazı kredi kartlarını bazen kabul etmiyor diye biliyorum. bana olmuştu zamanında. başka bir kredi kart ile deneme şansınız varsa deneyin bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 dakika önce, emre666 said:

evet sorun var derken bu şekilde anlamsız bir sorunu kast etmiştim. alakası bir şekilde bazı kredi kartlarını bazen kabul etmiyor diye biliyorum. bana olmuştu zamanında. başka bir kredi kart ile deneme şansınız varsa deneyin bence.

Başka kredi kartı le denemeyi şimdilik düşünmüyorum. 

Paramı vermek için 1 saat uğraştım.

Ben bu konsolu mutlu olmak için aldım ee sinir sahibş oldum. Bu arada 4 gün önce aldığım oyunda cuphead. Onu yapanın da abv.Ağız dolusu küfür edeceğim yanımda oğlum olmasa. Bu ne yahu.

Yaşlanıyor muyum neyim?

Sarıgül gelecek pardon ps5 gelecek dertler bitecek.😁

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

8400'e satılan 400-500 dolar/euro luk konsolu 12.000-14.000 arası satmak nedir ya. hiç mi utanmıyorlar amk. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok