PS5 | Xbox Series X / S | Next-Gen Konsollar Uzerine
1 1

Bu konuda 767 mesaj var

On 20.03.2022 at 19:56, Altan Yoklar said:

2 kişiye ps5 yerine xbox alın dedim ne indirelim diye sorduklarında ne diyeceğimi bilemedim.

Serious Sam 4
Just Cause 4
Subnautica
Gears of war 4
Bunları önerdim ama subnauticayı hiç oynamadım sadece duymuşluğum var , GOW da xbox'ın olmazsa olmazı sanırım ondan önerdim.

Dayanamıyorum söylemem lazım maalesef en kötü oyunları önermişsin. :facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, Altan Yoklar said:

😲

Altancığım, şu senin PS5'i kutulayıp yollasana bana. Madem kulllanmıyorsun, bir işe yarasın alet :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 dakika önce, Najaz said:

Altancığım, şu senin PS5'i kutulayıp yollasana bana. Madem kulllanmıyorsun, bir işe yarasın alet :D 

Ne oynayacaksın ps5'te?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ok bir bakayım onlara, HFW alamam da belki Şuşima'nın Hayaletini ikinci el bulurum.
Bu arada Horizon Zero Dawn var daha oynamadım. Ona başlayayım bari.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fiyatlar ne kadar guzel oyle. Bir de anlamadigim bir kisim var. xbox ta forza 5 ciktiginda mesela hemen game pass sayesinde oynayabildik. Sony studyolarinin oyunlari da boyle olabilecek mi ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Psplus extra'nın senelik ücreti psplus'tan %50 fazla.
Getirisini tam olarak incelemek lazım.
Psplus üyelerine bir yenilik yok avuçlarını yalasın demişler anlaşılan:2no:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 hours ago, Atrin said:

Fiyatlar ne kadar guzel oyle. Bir de anlamadigim bir kisim var. xbox ta forza 5 ciktiginda mesela hemen game pass sayesinde oynayabildik. Sony studyolarinin oyunlari da boyle olabilecek mi ?

Oyunları, çıktıkları gün bu sisteme sokma planları yokmuş. PS CEO'su Jim Ryan, bunun oyun kalitelerini düşüreceğini söylemiş.

[In terms of] putting our own games into this service, or any of our services, upon their release... as you well know, this is not a road that we've gone down in the past. And it's not a road that we're going to go down with this new service. We feel if we were to do that with the games that we make at PlayStation Studios, that virtuous cycle will be broken. The level of investment that we need to make in our studios would not be possible, and we think the knock-on effect on the quality of the games that we make would not be something that gamers want.

https://www.gamesindustry.biz/articles/2022-03-28-playstations-jim-ryan-our-games-could-suffer-if-we-put-them-straight-into-ps-plus

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi eski "PS Plus" sistemi üyesiyiz, ucuz ucuz almıştık. benim merak ettiğim az bir fark daha ödeyerek bunu "PlayStation Plus Extra" sistemine upgrade etme imkanımız olacak mı ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11/30/2021 at 14:44, JardeL said:

6oz80cf.jpeg

2023'e kadar almistim 1-2 sene evvel ama kurlar boyleyken, yillik uyelik neredeyse 160TL / $12'a inmisken almamak enayilik olurdu... 

Sunu PS Plus Essential'dan Deluxe'e yukselttim, 545TL odedim... Fiyati neye gore hesapliyor bilemedim ama dogrudan Deluxe almak yerine Essential alip yukseltmek daha ucuza geliyor sanirim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

xbox kontrülcü fiyatları neden bu kadar artmış. Neredeyse geçen seneki series s konsol fiyatına satılıyor. 8.nesil fiyatları daha makul o yüzden almayı düşünüyorum series s cihazda kullanacağım. Fiyatlar düşer mi ? Alabileceğim düzgün satıcı da bulamadım.

Omfs tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 minutes ago, Omfs said:

xbox kontrülcü fiyatları neden bu kadar artmış. Neredeyse geçen seneki series s konsol fiyatına satılıyor. 8.nesil fiyatları daha makul o yüzden almayı düşünüyorum series s cihazda kullanacağım. Fiyatlar düşer mi ?

sony'de de artış var. pek düşeceğini sanmıyorum. konsolu olabildiğince en ucuza satıp aksesuarlardan asıl parayı kazanmaya çalışıyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 minutes ago, Omfs said:

xbox kontrülcü fiyatları neden bu kadar artmış. Neredeyse geçen seneki series s konsol fiyatına satılıyor. 8.nesil fiyatları daha makul o yüzden almayı düşünüyorum series s cihazda kullanacağım. Fiyatlar düşer mi ?

Seçime kadar hiçbir şeyin fiyatı düşmez bizde, muhtemelen daha da yükselir. Yeterince uyguna bulabiliyosanız alın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   1 üye