Otomobil Hakkında Her şey
6 6

Bu konuda 3.869 mesaj var

On 22/04/2020 at 11:08 AM, JardeL said:

Arac komple degismis :) , "yeni kismi nerde" derken?.. 

Seriyi yakından takip eden, detaylarına hakim biri için komple değişmiş olabilir. Ama araca sadece konusu geçtği için maruz kalan %90 için bu seri olduğu gibi duruyor ne yazıkki :D 

Benzer durum koreliyle japonu çinliyi ayıramama veya ikizler arasındaki farkları görememe gibi durumlarda da var. Olaya yeterince maruz kalmaz ve detaylarına inme şansınız olmadığı sürece, radikal değişiklikler hariç, aynı gözüküyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

uzatmak istemiyorum ama gene söylüyorum farklar minimal.Aynı form üzerinde oynanmış, ileri mi geri mi gidilmiş belli değil. Bir karakter yok, sadece Audi klasiği olan form korunarak ekranın yeri oynamış, havalandırmalar dikdörtgene dönmüş.

Devrim yok, evrim var. Bana ve o anlamadığınız %90a hangisi yeni deseniz eskisini yeni sanan çok olacaktır.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha az estetik orası kesin. Bir önceki kasaya göre çok bir şey değişmedi. Sanki makyajlı kasa gibi. Fakat hocam sende gidip en kötü renk paket seçeneğini koymuşsun :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2021-BMW-430i-Coupe-1024x554.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=Jks47GzfJvI

BMW sanırım artık araba satmak istemiyor, bunun başka bir açıklamasını bulamıyorum.

tahminim yeni C coupe tasarım açısından bunu çiğner, tükürür, üstüne basıp ezip geçecek.

motor olarak da mercedes'de daha iyi seçenekler olacak.

üzülüyorum artık bmw ile doğup, büyümüş biri olarak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni A4 Sedan 40 TDI quattro 190 hp Advanced S tronic PI - 488.640 TL

Yeni BMW 320i Sedan First Edition Luxury Line - 450.000 TL

C 200d Exclusive - 468.500 TL

A4 hem 2.0lt motora sahip hem de quattro, BMW ise 1.6lt benzinli... Vergi haric fiyatlara baktiginizda C 200d 247.193TL, A4 2.0TDI quattro ise 195.800TL... :icon_think:

Ya Mercedes ve BMW cakallik yapiyor ya da Audi gozunu karartmis... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
52 dakika önce, JardeL said:

Ya Mercedes ve BMW cakallik yapiyor

Sanırım burası doğru.

BMW 320D satarken de aynısını yapıyorlardı. 1,6 benzin ile 2,0 dizel motor vergisiz fiyatları aynıydı. Mercedes için de aynısı geçerliydi o zamanlar. Vergi avantajını kar maksimizasyonu olarak görüyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 saat önce, stardust said:

Tiesin kafasını gözardı edersek aslında oldukça yakışıklı biri. 

Hangi kafasını? :kayik:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 03.06.2020 at 15:50, iceice said:

Sanırım burası doğru.

BMW 320D satarken de aynısını yapıyorlardı. 1,6 benzin ile 2,0 dizel motor vergisiz fiyatları aynıydı. Mercedes için de aynısı geçerliydi o zamanlar. Vergi avantajını kar maksimizasyonu olarak görüyorlar.

ona seneler önce almanya dan özel fiyat çıkıyor 1.6 motor üzeri araçlara ötv oranında ötürü demişlerdi bize veya bir yerde okudum hatırlamıyorum. yalandır kesin gerçi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gencler bir fikir danisayim; 210-220 bin TL civarina 2015 model 60bin kmde A3 Sedan 1.6TDI satilip, 240 bin TL'ye sifir A3 Hatchback 1.5TFSI (+cam tavan) alinir mi ?.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 hours ago, JardeL said:

Gencler bir fikir danisayim; 210-220 bin TL civarina 2015 model 60bin kmde A3 Sedan 1.6TDI satilip, 240 bin TL'ye sifir A3 Hatchback 1.5TFSI (+cam tavan) alinir mi ?.. 

Alınır :) bu foruma koyduğumuz yeni kasa A3 ise direk al hocam

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 saat önce, JardeL said:

O araba o fiyatlara gidiyorsa iyi ama anladığım yeni araba da aynı kasa. Makyaj var mı bilemiyorum ama aynı kasa almak için araç değiştirmek gereksiz diye düşünüyorum.

Ama fiyat farkı cazip tabi, yani 20-30bin lira farka yenileniyorsa gerçekten yapılabilir.

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arabadan çok anlamayan birisi olarak, A3'ün sedanı devşirme bi araçtır. A3 HB'dir. sedan isteniyorsa A4 alınır.

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Atrin said:

Alınır :) bu foruma koyduğumuz yeni kasa A3 ise direk al hocam

Keskeeee :D ... Yeni kasa bu sene gelir mi bilmiyoruz diyorlar... Ben de aslinda onu istiyorum, bakalim bunu degistirebilirsem onu yine de almayi planliyorum...

1 saat önce, iceice said:

O araba o fiyatlara gidiyorsa iyi ama anladığım yeni araba da aynı kasa. Makyaj var mı bilemiyorum ama aynı kasa almak için araç değiştirmek gereksiz diye düşünüyorum.

Ama fiyat farkı cazip tabi, yani 20-30bin lira farka yenileniyorsa gerçekten yapılabilir.

Makyaj var ama cok ufak tefek... 

1 saat önce, ObiWan said:

Arabadan çok anlamayan birisi olarak, A3'ün sedanı devşirme bi araçtır. A3 HB'dir. sedan isteniyorsa A4 alınır.

Ben 4,5 senedir filan kullaniyorum, iyi arac aslinda sikintisi yok... A4'e de artik para yetmiyor, 2.0lt motordan asagi yok, onu da sagolsun devlet buyuklerimiz bize layik gormuyorlar vergilerle dolayli olarak... :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok