Otomobil Hakkında Her şey
6 6

Bu konuda 3.869 mesaj var

4 saat önce, JardeL said:

2022 BMW M3 Touring

2022-bmw-m3-touring.jpg2022-bmw-m3-touring.jpg

Agresif / spor station araclara bayiliyorum ya... 

uzun zaman sonra ilk defa bu kadar berbat tasarımlı bir wagon gördüm. berbat ötesi leş hatta. nefret ediyorum şu yeni böbrek dizaynından. piç olmuş araba. arabanın önü de arkası da leş. 

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 saat önce, CandleGarden said:

Hayalimdeki araç RS6. Hep hayal olarak kalacak :) 

A4 Avant'a da tavim ben :D ...

RS4 ile karsilastirma yapmislar, ic mekan zaten acik ara M3 onde (ekran kalitesi genelde Audide iyi olur ama o kadar detayini bilmiyorum, seklen soyledim), bence yandan ve arkadan da M3 onde... Yalniz onden bakildiginda her ne kadar M3 agresif dursa da RS4 hem agresif hem elegant duruyor... RS4 muhtemelen kullanislilik (bagaj, yasam alani vs.) anlaminda cok daha ondedir, genelde Audi o konularda tokatliyor hepsini... 

bmw-m3-touring-audi-rs4-avant-01.jpgbmw-m3-touring-audi-rs4-avant-05.jpgbmw-m3-touring-audi-rs4-avant-03.jpgbmw-m3-touring-audi-rs4-avant-02.jpg

JardeL tarafından düzenlendi
snc-tr, quad and SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu ortada s1k gibi duran ekranlara alışamadım ben. Panele gömülü olanlar çok hoşuma gidiyor. taaa E60 M5lerde bile vardı bu.

5 serisi F10 kasadaki ekranın yeri çok güzel bence.

wazzap tarafından düzenlendi
infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
44 minutes ago, wazzap said:

Şu ortada s1k gibi duran ekranlara alışamadım ben. Panele gömülü olanlar çok hoşuma gidiyor. taaa E60 M5lerde bile vardı bu.

5 serisi F10 kasadaki ekranın yeri çok güzel bence.

Aynen ya. Gecekondu gibi gözümüzün önüne dikivermişler sanki ekranı. Gömülü ekranlar gerçekten daha şık duruyor. Bu sanki her an kalkıp gidecekmiş gibi.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 14.06.2022 at 16:38, ZvAnA said:

Benim de temmuz da. Geçen sene 1490 tl kasko, 922 tl sigorta ödemişim. 3-4 katı ödeyeceksek göçtük o zaman.

Benim de 1490 oldu 5650TL , 922 oldu 1560TL. 

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet tüm sigortalarda benzer oranlarda artış var. Araç ve emlak bedelleri üzerinden hesaplanınca böyle sonuçlar çıkması normal. Anormal olan otomobil ve ev fiyatlarının bu kadar çok yükselmiş olması. Tabii tamirat, tadilat masrafları da ekonomik koşullara bağlı olarak arttı. Tek sorun bizim gelirimizde artış olmaması. Sıçtık.

Mr.Smith beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aracı rutin bakıma götürdüm. İki bakım arası 1 yıl-20bin km yol yaptım. Herhangi bir sorun oluşmadı. Bakım, bujiler, gündüz led ampül değişimi 2.600’e patladı. Araç 2018 Astra

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

turkiye'de satilmasa da mazda 3 hk. ne dusunuyorsunuz? 

ecnebistanda e-Skyactiv G 2.0 (150 hp) Mild Hybrid olani aklimi celiyor.

infestor tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, TiesTorN said:

seçim yakın olduğu için makul düzeyde tutacaklardır.

Anketlerde ne gördüklerine göre değişebilir. Eğer ciddi bir kayıp ihtimali görürlerse vergilerden kısa vadede para kopartılacak işlere kadar önceki seçim öncelerinden çok farklı bir süreç yaşanabilir. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Resmi enflasyon yıllık %80 ve üstünde olduğu sürece yıllık olarak yapılan tüm tahsilat rakamları da bu seviyede artabilir. Artmayacak tek şey vergi dilimlerini belirleyen gelir rakamları. Ona dokunmuyorlar ve insanları daha fazla eziyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Otomobil işlerine kafayı pek takmamaya çalışan biriyim. Ülke şartları da ortada. Tanıdıklar sayesinde takas kampanyası kapsamında T300 otomatik LTZ Aveo'mu verip Style paket Ford Ecosport aldım. Araç bayide hazır durumda olduğu için bekleme vs. durumlar olmayacaktı. Ancak bir Türk geleneği olarak öpücük attılar ve seramik kaplama, kaput koruma, cam filmi gibi şeyleri eklediler (zorunlu diye kastılar, piyasada araç olmadığı için de çaresiz kabul ettik). O işlemler için 2-3 gün beklemek durumda kaldım. Aracın indirimli liste fiyatı 655 bin lira. Ben 585 bin liraya aldım. Ancak benim Aveo'mu da güzel öldürdüler. Kabaca 40-50 bin lira kadar düşük fiyata vermiş oldum. Ayrıca 1,63'ten 230 bin lira (bankanın bayiye verdiği para 220 bin lira kadar oldu) kredi çektim. En kötü ihitmalle aracı 20-25 bin lira kadar ucuz almış oldum ve araç satmakla, aramakla, bulmakla ve almakla (beklemekle) uğraşmadım. Ayrıca şansa istediğim renk oldu (beyaz:)).

Son yapılan matrah güncellemesini de hesaba katarsak siz ne dersiniz; mantıklı bir iş olmuş mu?

Aslında yıl sonunda kampanyalar yapılmasını zaten bekliyordum ama bayilerin elinde 1-2 tane araç oluyor ve anında bitiyor. Zira iki bayide araç bitti, bir araç opsiyondan döndü, ben aldım. O yüzden aman kaçmasın kafası da vardı. Belki seçim önü kredi kampanyası olur falan diye de düşünüyordum ama yılbaşı sonrasında gelecek zamlar da geriyordu.

Mr.Smith, TiesTorN and Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok