Otomobil Hakkında Her şey
6 6

Bu konuda 3.869 mesaj var

On 08.05.2023 at 4:10 PM, NoFlyZone said:

1,7-1,8 civarına geçtik galiba biz de siparişleri.. 1,5 falan duymadım hiç..

TOGG tam bir çöp ya.. halka açık bir enerji şirketinde çalışıyorum ben.. devletimiz sağolsun bizim gibileri üstü kapalı tehdit ediyor alın diye.. yani almasak da olur ama şimdi hem borsada işlem görüp hem de enerji, elektrik şirketi olunca bir yerde mecbur kaldık almaya.. istemiyoruz reisin adamlarını kapımızda..

mecburen gelince bineceğiz togg'lara.. memnun kalmazsak  2-3 ay göstermelik biner elden çıkartırız sonra :mrgreen:

hocam sipariş verince tesla fiyatı sabitliyor mu ? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ya sokucam böyle işe. arabanın muayene tarihini edevletten sorgulamaya çalışıyorum kayıt yok diyor. barkodlu muayene raporu sorgusuna tıklıyorum orada da muayene rapor numarası mı ne istiyor ama rapor yok. aracın muayenesi ne zaman gelecek nasıl öğrenicem bilen var mı ? tüvtürk ün sitesinden de bakamıyorum. randevu alır gibi yapıyorum orada da son geçerlilik tarihini soruyor. ULAN BİLMİYORUM Kİ. muayene geçmişse bile randevu alamayacam :D 

randevu tarihine yakın sms geliyor normalde ama araç eşimin üstüne ve sms i silmiş olabilir. meraktan ne zaman muayenesi diye kontrol etmek istedim edemiyorum anasını satiyim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen, ruhsata falan koymuşsundur, ben de öyle yapıyorum. Ha bir de gaz emisyon ölçümü genelde hemen hemen aynı tarihlerde yapmışsındır. Onu bulabilirsen oradan da hesaplayabilirsin. Benimki de 1 Haziran, ayın sonuna doğru bir de arabayı bakıma sokup, öyle gitmeyi planlıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Toroslar altin cagini Urfa'da yasiyor... Az yakar, toprak tas vs dinlemez, tarlada gider, dayaniklidir... Tum koylerinde kesin en az 2-3 Toros vardir... Pert arac meselesinde "bence" durum su; ilce ve koy nufuslari cok yuksek Urfa'da... Oradaki adam ucuza araba bulduysa pertmis filan bakmiyor... Zaten gittigi yer ilceyle Urfa merkez arasi maksimum... Manyak gibi de Suriyeli var zaten, onlarin da "pert" derdi oldugunu hic sanmiyorum...

Adana ve Samsun'dan arac almam sahsen... 

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün aracı muayeneden geçirdim. Artık rapor kağıdını bile vermiyorlar. Size link gönderiyorlar o linkten ulaşıp, çıktısını alabiliyorsunuz. Plakaya etiket yapıştırma da kalkmış. Gerçi o iki sene önce de kalkmış mıydı hatırlamıyorum. Ücret 1130 küsür olmuş. Kredi kartı ile ödersen 17 lira komisyon alıyorla hâlâ.

ZvAnA tarafından düzenlendi
rammstein and Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 hours ago, ZvAnA said:

Bugün aracı muayeneden geçirdim. Artık rapor kağıdını bile vermiyorlar. Size link gönderiyorlar o linkten ulaşıp, çıktısını alabiliyorsunuz. Plakaya etiket yapıştırma da kalkmış. Gerçi o iki sene önce de kalkmış mıydı hatırlamıyorum. Ücret 1130 küsür olmuş. Kredi kartı ile ödersen 17 lira komisyon alıyorla hâlâ.

Kağıt masrafını da ortadan kaldırdılar. Yakında muayene istasyonlarını da kapatırlar, parayı gönder yetere bağlarlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 hours ago, Definitive said:

Kağıt masrafını da ortadan kaldırdılar. Yakında muayene istasyonlarını da kapatırlar, parayı gönder yetere bağlarlar.

en mantıklısı bu olur herhalde :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 saat önce, Definitive said:

"Biz aracı x-ray donanımlı IHA ile uzaktan inceledik, bir sorun yok, parayı aşağıda verilen IBAN'a gönderiniz"

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, infestor said:

Eskiden ne güzel devlet yapıyordu muayeneyi. Kol gibi ücret yoktu.

Eskiden köprüleri de devlet yapıyordu, boydan girmiyorlardı hepimize. Devleti soyanlar bile usturuplu soyuyordu. Adı müslüman olan hırsızlar çok orospu evladı çıktılar.

Definitive tarafından düzenlendi
TiesTorN, infestor and Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bayilerde sıfır araba arayanlara sabır diliyorum. Sinir stres sahibi oldum amk. Torpilsiz hiçbir bok satın alınmıyor. Çevre geniş, her yere ulaşabilirim lakin torpil bana uymuyor... Almıyorum! 

ZvAnA, Omfs and snc-tr beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
45 minutes ago, Mono said:

Bayilerde sıfır araba arayanlara sabır diliyorum. Sinir stres sahibi oldum amk. Torpilsiz hiçbir bok satın alınmıyor. Çevre geniş, her yere ulaşabilirim lakin torpil bana uymuyor... Almıyorum! 

Nereden torpil yaptırabiliyorsun? Madem sen almıyorsun senin hakkını biz alalım. :mrgreen:

Mr.Smith, Omfs and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 saat önce, Definitive said:

Nereden torpil yaptırabiliyorsun? Madem sen almıyorsun senin hakkını biz alalım. :mrgreen:

Benim hakkım değil işte, bu yüzden uymuyor. :)

Renault Austral bakıyorum bir süredir. Şerefsiz bayiler hepsini tanıdıklarına ayarlamış. Komisyonsuz satış da yapmıyorlar bu arada. Arabanı da bunlara satacaksın piyasanın altında. Kaskoyu da bunlar yapacak. Karı da istiyor musun amk götü dedim çıktım en son... 

cherqes and snc-tr beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, wazzap said:

Yakın zamanda trafik sigortasına kaç tl ödediniz?

20 Mayıs'ta 2021 model Scala için 2650 ödedim. Kasko da 8200 civarı tuttu. 

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok