Otomobil Hakkında Her şey
6 6

Bu konuda 3.882 mesaj var

Megane sedanın bagaj hacmi 503 litre görünüyor :)

https://www.renault.com.tr/binek-araclar/yeni-megane-sedan/teknik-bilgiler.html?gradeCode=ENS_MDL2P1SERIELIM3

Austral'in bagaj iki kademe. Default hali tamponun üst kısmıyla bir, eşik olmayacak şekilde. Bel dostu :) Bagaj zeminini ikinci kademeye alınca bir eşik oluşuyor ve hacmi artıyor. Belki de o gözünden kaçmıştır. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
42 minutes ago, SkyWarrior said:

Austral e o kadar para vereceğime motor karavan için girişimlerde bulunurum 400 500 kaat arasına çıtır bi motor karavan denk getiririm belki J9 veya Partnerden bozma diye düşünüyorum

Otomobille caravan arasinda kaldiysan bence traktor al. 

Simulatordeysek kesin mavi ekran verir. 

SkyWarrior beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 07.06.2023 at 17:29, Definitive said:

Zaten opsiyonlarla da fazla artmıyormuş konfigüratöre göre. Metalik renk seçip tüm opsiyonları ekleyince 1.293.750 TL görünüyor ama bayiden sıfır araç bulunup alınmaz muhtemelen.

Bulunamadı... :) 1.435.000'ten başlıyor artık. 

Edit: Sarı siteye bakayım dedim demez olaydım. 1.880.000'den başlıyor... Bizden adam olmaz. 

Mono tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün bizim sitede yürürken gördüm, tasarımı şık olmuş Ausral'ın, dış boyası da mat ve arabayı tarz gösteriyor.

Alet nedir nasıldır bilmem ancak tasarımı mavi renl Alpine detayları başarılı. 1,5M verir miyim kesinlikle vermem.

Yeni DS4 mesela çok daha şık bana sorarsanız, ona verir miyim vermem.

1,85M verir Tesla alırım namım yürüsün,

Dün trafikte 34 plaka Zeekr diye bir alet gördüm, sanırım Çin işi elektirikli ancak şekli şemali gidişi çok iyiydi.

Slüetini Porsche'den çalmışlar gibi duruyor, ilaveten ön taraf ve far tasarımı hafif Ferrari ve Jag kopyası.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün yolda ilk defa TOGG'a rastladım, İstanbul'un göbeğinde Siirt plakalı içinde en az 9-10 kişi şeklindeydi. Sonra sünnet çocuğu misali AVM'de sergilendiğine denk geldim, yolda müsait olunca durup içine de bakma fırsatı buldum. Siyasete bu kadar alet etmeseler kötü görünmüyor, iç tasarımı fena değil gibi görünüyor.

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
35 minutes ago, Definitive said:

Dün yolda ilk defa TOGG'a rastladım, İstanbul'un göbeğinde Siirt plakalı içinde en az 9-10 kişi şeklindeydi. Sonra sünnet çocuğu misali AVM'de sergilendiğine denk geldim, yolda müsait olunca durup içine de bakma fırsatı buldum. Siyasete bu kadar alet etmeseler kötü görünmüyor, iç tasarımı fena değil gibi görünüyor.

"Ortak yaptık" deseler bu kadar başları ağrımaz diyeceğim de bu halk mal olduğu için bir şey değişmeyecek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yalniz benim inceledigim TOGG bildigin tel-masaydi... Iscilik kaynakli problemleri vardi... Uretim arttikca iscilik hatalari azalir tabii ama malzeme kalitesi ne olur bilemiyorum... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
32 minutes ago, JardeL said:

Yalniz benim inceledigim TOGG bildigin tel-masaydi... Iscilik kaynakli problemleri vardi... Uretim arttikca iscilik hatalari azalir tabii ama malzeme kalitesi ne olur bilemiyorum... 

Ben o kadar detaylı incelemedim. Şöyle bir baktım, koltuğuna da 15 saniye civarı oturdum hepsi o kadar. Millet kapılarını açıp kapatıp kapı sesi tok mu diye tartışıyordu ben başından ayrılırken, karpuz tokatlar gibi kaportasını tokatlayan bile gördüm. Arabadan zaten anlamam ama böyle karpuz seçer gibi kaporta kontrolü yapıldığına ilk defa şahit oldum. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 hours ago, JardeL said:

OTV Zammi ve ikinci ele vergi getirilecegi konusuluyor... :facepalm:

ötv zammına doymadılar amk.

onlar da haklı. millet gerizekalı gibi sıfır araba sırasına girdiği sürece ne ötv düşer ne başka bir bok olur.

2. ele vergi olayı külliyen saçmalık, ne vergisi bu arkadaş sıfır alınırken verilmiş zaten vergisi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2009 model jazz arabamın içine direksiyona kadar sel suyu girdi , "arabaya bir şey olursa ne yaparım" diyordum, başıma geldi.

Akü söküldü , 4  gündür kapılar açık bekliyor ☹️ 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 saat önce, Altan Yoklar said:

2009 model jazz arabamın içine direksiyona kadar sel suyu girdi , "arabaya bir şey olursa ne yaparım" diyordum, başıma geldi.

Gecmis olsun :/ ... 

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 hours ago, Altan Yoklar said:

Geçmiş olsun, çok kötü olmuş... 😕

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 hours ago, TiesTorN said:

ötv zammına doymadılar amk.

onlar da haklı. millet gerizekalı gibi sıfır araba sırasına girdiği sürece ne ötv düşer ne başka bir bok olur.

2. ele vergi olayı külliyen saçmalık, ne vergisi bu arkadaş sıfır alınırken verilmiş zaten vergisi.

Alış fiyatı ile satış fiyatı arasındaki farktan gelir vergisi alabilirler diyeceğim ama işlemler düşük gösterilir muhtemelen. Bu yüzden muhtemelen tüm ikinci el satış fiyatlarına rayiç bedel üzerinden sabit bir vergi yapıştıracaklardır. Bence hiç alış satışla falan kasmasınlar, doğrudan akaryakıta ek vergi koyup düzenli olarak kaynaktan yolmaya devam etsinler.

@JardeLgeçmiş olsun. Sigorta/kasko perte çıkartmayı falan teklif etti mi?

Definitive tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 saat önce, Altan Yoklar said:

Geçmiş olsun hocam. 

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 saat önce, Altan Yoklar said:

çok geçmiş olsun. Nasıl nerede oldu olay? 

ZvAnA tarafından düzenlendi
Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   1 üye