Gelecek Filmler
5 5

Bu konuda 626 mesaj var

2 hours ago, MilesTeg said:

Brigthburn

"Eğer Superman kötü olsaydı ne olurdu!" temalı bir film. Mayıs'ta geliyormuş sinemalara.

Pff çok daha iyi olabilirdi... Klasik öcü çocuk film serilerine bir tane daha eklemişler.. Chucky nin Gelinini izlerim tekrar daha iyi..  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Narcissus said:

Pff çok daha iyi olabilirdi... Klasik öcü çocuk film serilerine bir tane daha eklemişler.. Chucky nin Gelinini izlerim tekrar daha iyi..  

Söz konusu Superman olunca hassasımdır diyorsun :zuh:

Narcissus beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, wazzap said:

Film değil de, yeni bir mini seri geliyor HBO'dan. 

Chernobyl

Bunu izleyip izleyip STALKER oynarım kesin :thumbs: Merakla bekliyorum...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Müzik güzel. :)

Yalnız T2'deki gibi bir terminatör gelmeyecek mi arkadaş? En zor öldürülen terminatör oydu. Bir de bu Sarah Connor'ın gençliğinde mi geçiyor şimdi? Öyleyse niye hiç 70ler havası almadım ben? :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, wazzap said:

Yalnız T2'deki gibi bir terminatör gelmeyecek mi arkadaş? En zor öldürülen terminatör oydu. Bir de bu Sarah Connor'ın gençliğinde mi geçiyor şimdi? Öyleyse niye hiç 70ler havası almadım ben? :icon_think:

Müziğin orijinali: 

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, wazzap said:

Film Kıyamet Gününün sonrasında geçiyor ama T2 ile birlikte durdukları bir zaman diliminde.(Durdurma değil, geciktirdikleri)

T3'deki muhabbeti hatırlayan var mı? John Connor ile birlikte potansiyel diğer komutanları da öldürüyorlardı. Ancak burada konu o değil.

Şimdi bunlar olacakları engellediler ancak bu sefer alternatif bir zaman yaratmış oldular. Bu zaman diliminde kıyamet çok daha sonra kopuyor ve John Connor yerine filmde görünen kadının çocuğu insan direnişinin başında oluyor. Sarah Connor'ın "I was her once." demesi de bu yüzden. Yada en azından benim çıkardığım sonuç bu fragmandan.

PG13 Terminator tutmuyor, tutmayacak da. Ama ben bu sefer daha umutluyum bu filmden.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Narcissus said:

Bu "oğlanımsı Kyle Reese abla" ve "middle eastern terminator guy" güncel dünyaya göre şekillenmiş antagonist ve protagonistlerimiz mi ?

@Erwin 'in dediği gibi alternatif bir zaman dilimi oluşuyor ve üretilen terminatörler bir şekilde orta doğulu ergen geçkini olarak üretiliyorlar.. Ve esas kızlar da bu doğrultuda eşcinsel eğilimlere yatkın görünen "kız / oğlan" türünde androidimsi oluyor. Hintli ve asyalı modeller de üretilmiş aslında ama onlar da sonraki filmlere.

Narcissus beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok