WITCHER / Netflix Dizisi
3 3

Bu konuda 123 mesaj var

Fragman beklediğimden iyi görünüyor yalnız yine dizi de bir türlü kabullenemeyeceğim kast seçimleri mevcut.
Filmin yapımıları işlerine gelince "kitapta böyle olduğu için şöyle yaptık" diye mazeret üretiyorlar ama eminim kitapta elflerin zenci olduğu yazmıyordur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Whooosh said:

Fragman beklediğimden iyi görünüyor yalnız yine dizi de bir türlü kabullenemeyeceğim kast seçimleri mevcut.
Filmin yapımıları işlerine gelince "kitapta böyle olduğu için şöyle yaptık" diye mazeret üretiyorlar ama eminim kitapta elflerin zenci olduğu yazmıyordur.

dark elf olabilir mesela :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bana basit bir dizi izlenimi verdi. vurucu görüntüler yok. sanki aşırı düşük bütçeyle çekilmiş bir yapım gibi geliyor. yanılırım umarım. 

not: 00:46 da ki savaş sahnesine bakarsanız sanki bağcılar dan elemanları toplamışlar kılıç vermişler sallayın demişler gibi. 

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, jackjoker said:

bana basit bir dizi izlenimi verdi. vurucu görüntüler yok. sanki aşırı düşük bütçeyle çekilmiş bir yapım gibi geliyor. yanılırım umarım. 

not: 00:46 da ki savaş sahnesine bakarsanız sanki bağcılar dan elemanları toplamışlar kılıç vermişler sallayın demişler gibi. 

bence tam tersi ilk duyurulduğunda o izlenimi veriyordu ancak bu fragman bence baya iyi gözüküyor hatta heyecanlandırdı. henry dayı olmuş gibi bu role.

CandleGarden beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kitapları anlatacağı için benim için iyi olacak çünkü kitapları okumadım henüz. Zaten kitap ile oyun arasındaki farkların çoğunu biliyorum, o yüzden çok leş bir şey olmadığı sürece bence gideri var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk 3 kitabı okumuş birisi olarak Witcher' in ilk 2 bölümü çok yavan geldi. Gerald' i Gerald yapan detaylardan uzak içi boş 2 bölüm benim gözümde.

3. Bölümü izleme isteğimi ortadan kaldırdı. Artık 1 saatlik cerezlik bir dizi haline geldi gözümde.

Gerald' ın Butcher of Blaviken lakabını aldığı o olayda neden o yola başvurduğuna bile değinmemişler... 

Bi de bazi ufak olaylari saptirmislar ki yersiz bir caba...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ilk bölümü izlemek yorum yapmak için erken olur fakat kitabın ve oyunun verdiği hissi vermedi bana. Punish'e katılıyorum, blaviken olayının iç yüzü aydınlatılmadan geçilmiş, çok havada kalmış hadise. Diziyi durdurup aslında ne olduğunu anlatmam gerekti ki bu da çok saçma bir durum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Akşam tostumu hazırladım, oturdum witcher'ın başına ve ilk bölümün ortalarında uyuklamaya başladım. Uzun zamandır bir diziye başlayıp daha ilk bölümün ortasında uyumaya gitmemiştim. Gerçi biraz yorgunlukta vardı ama yavanlık konusunda Onur da haklı yani. Tüm bölümleri izleyecez o ayrı tabi, umarım ilerleyen bölümlerde toparlar. Bizim hatuna da witcher şöyle witcher böyle deyip dururum yıllardır. Kızın sesi soluğu çıkmadı :lol:

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok