WITCHER / Netflix Dizisi
3 3

Bu konuda 123 mesaj var

Witcher evrenini bu diziyle ilk kez tanıdım, daha evvel fırsatım olmadı kitaplarına ve oyununa bakacak kadar. Belki de bu nedenle dizi bana güzel gözüktü. Ejderha hakkında söyleyeceğim bu  en düşük kademedeki sanırım siyah ve biraz daha nadiri altın sarısı var onlar belki bize daha ikna edici gelebilir ileriki sezonlarda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ilk başta epey bir eleştirmiştim ama sonra bu eleştirilerimin hepsinin bir bok yemesi olduğunu gördüm.

dizi gerçekten güzel olmuş.

evet hikayeyi hızlı bir şekilde götürmeye çalışmışlar. normal ama böyle olması. 

ben özellikle ortamları çok beğendim. witcher 3 oynayanlar bilir, renkli ortamlardan kasvetli ortamlara geçişi çok güzel vermişler. 

witcher'ı oynayan aktör de gerçekten bire bir uymuş hatta sesi bile neredeyse aynı. 

eleştirim ise 2 sene bekleyecek olmamız ikinci sezon için. bu oldukça uzun bir süre. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yok artık bir de 2. sezon mu yapacaklar bu garabete...

bu diziyi beğenenler witcher 3 oyununu hakkıyla oynayıp bitirseler heralde önünde secde ederler... çünkü beğeni ifadesi anlamını yitirir oyundaki deneyim karşısında. 

nasıl ifade etsem bilemiyorum misal diziyi beğendin 10 üzerinden 9 verdim diyorsun ya hani... witcher 3'ü oynasanız 10 üzerinden 659378465 gibi bir rakam vermeniz lazım gelir heralde.

en ufak abartıyorsam şu foruma girmek bir daha nasip olmasın. witcher 3 oynadığımdan beri doğru dürüst bilgisayar oyunu oynamaz oldum. 1 buçuk sene oyalanıp tekrar witcher 3'ü bitirdim, o zamandan beri tastamam bitirmiş olduğum bir oyun olmadı.

gerçek witcher evrenini yaşamak isterseniz kendinizi zorlayın. Öğrenmesi zor gözükebilir, bütün skill, spell, alchemy, crafting falan zayıf bünyeleriniz için boğucu gelebilir ama kendinizi geliştirmek istiyorsanız biraz zorlanacaksınız baştan... sonra bir stardust vardı dersiniz bu oyun hiç bitmesin diye dua ederken.

RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Olayları bilip beğenmeyen kesimin, LoTR fanları ile aynı kafa yapısında olduğunu düşünüyorum. Kitaplardaki her şeyi birebir buraya koyamazlar, kitabı okurken kafanızda canlandırdığınız şey ile burada görecekleriniz birebir olamaz, bir sahnede içinizi ürperten şeyin aynısını izlerken aynı duygu ile size yaşatacağını düşünmek bence biraz fazla iyimserlik. Bu dizi kesinlikle "hype" edildiği kadar iyi bir dizi değil, birçok eksiği var. Özellikle bahsi sahneler ve oyunculuklar ciddi anlamda diziyi sorgulatıyor. Dizinin müzikleri çok başarılı olsa bile herkes Witcher 3'nin müzikleri ile karşılaştırdığı için "LoTR fanları" tarafından müzikler bile eleştiriliyor.

Dünyada Witcher fanları oldukça artmış durumda. Daha dün gördüm, steam'de witcher 3 ilk çıktığındaki oynayan oyuncu sayısı geçen günlerde geçilmiş. Bence bu dizinin başarısını gayet de gösteriyor. 

Dediğim gibi süper, hüper, bomba bir dizi değil ama kesinlikle kötü bir dizi de değil.

omertocarlos, TiesTorN and OnLyTNT beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben diziyi gayet beğendim , tadında olmuş , Witcher 3 'ü de hala oynuyorum , yani çok da şaapmamak lazım. Bu kadar mana yükleyemeye gerek yok , spell patlar sonra :D

güzel güzel.. zaman geçirtiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 saat önce, wazzap said:

Adam WOW oynuyorum diyordu da bu kadarını da beklemiyordum açıkçası. 

https://www.instagram.com/tv/CCs-N1Eh2Z5/?igshid=znc2fx2kl1uw

Yaşıyorsun bu hayatı Cavill hocam.
Bazı parçaları daha önce hiç görmediniz yazmış. 
Gerçek mi makarasına mı acaba? 
Harika olmuş su soğutma acayipmiş bu arada.
ek: Ekşiden de takipteyiz hocam.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi
wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

her şey iyi güzel de şu dizi sezonlarının bölüm sayısını 6-8 gibi rakamlara düşürmenin iyi bir fikir olduğunu kim düşündüyse onun ben amk.

eskiden bir sezon 20 bölüm çıkardı keyifle izlerdik... artık bitmesin diye gözüne bakıyoruz. 2 sene 1 sezon bekliyorsun 2 günde bitiyor. saçmalık. zorlarsan 1 günde de biter. ben her gün 1 bölüm felsefemi bozmadığım için daha uzun gidiyor ama yine de saçma.

wazzap, TatanQa and Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Öteki türlü de çok gereksiz şey katmak zorunda kalıyorlar. 13 bölüm olaydı, iyiydi.

Üçüncü sezon onayını da almış bu arada.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 saat önce, TiesTorN said:

her şey iyi güzel de şu dizi sezonlarının bölüm sayısını 6-8 gibi rakamlara düşürmenin iyi bir fikir olduğunu kim düşündüyse onun ben amk.

eskiden bir sezon 20 bölüm çıkardı keyifle izlerdik... artık bitmesin diye gözüne bakıyoruz. 2 sene 1 sezon bekliyorsun 2 günde bitiyor. saçmalık. zorlarsan 1 günde de biter. ben her gün 1 bölüm felsefemi bozmadığım için daha uzun gidiyor ama yine de saçma.

Buna ben de kesinlikle katılıyorum... @wazzap biraz saçma da olsa katsınlar hocam zaten izleyici onu da eritmek üzere kolasını çerezini almış bekliyor evinde ayakları uzatmış vaziyette.. çok olsun izleyelim.. bir ara Z-Nation zombi dizisine acayip sarmıştım kaç sezon kaç bölüm hatırlamıyorum bile , zilyon saçma sahne geçiyordu ama eğlendiriyordu ..

Witcher öyle olmasın da ortalarda olsun biraz.. Zaten fantastik dünyada da çok mantık beklememek lazım.

TatanQa tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok