HD Torrents davetiyesi arıyorum.
1 1

Bu konuda 7 mesaj var

Çok sinsi bir şekilde, ufak ufak ratio hilesi yapsam da yıllar sonra yakalanmayı başardım.

hdtorrents.PNG

Çok yoğun kullandığım bir site olmasa da, bazı şeyleri bulmak açısından şahane bir kaynak.

Ekmeğimden olmuş gibi hissediyorum kendimi, davetiyesi olan varsa 1 dal alırım, hemen hileye başlamayacağım :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hazır konusu açılmışken, stardust'tan sonra elinde fazladan varsa ben de yancı olabilirim. :)

İki arkadaş ortak kullanıyorduk aynı anda abanınca banlanmış hesap.

@stardust hangi program ile fake yapıyorsun?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, omertocarlos said:

Hazır konusu açılmışken, stardust'tan sonra elinde fazladan varsa ben de yancı olabilirim. :)

İki arkadaş ortak kullanıyorduk aynı anda abanınca banlanmış hesap.

@stardust hangi program ile fake yapıyorsun?

mRatio, hem de o kadar az ve o kadar düşük hızla, ve çok leech edilen dosyalara yapıyordum ki... 4 sene sonra nasıl anladılar çözemedim.

bu arada senin invite yolladığın torrentleech hesabını kullanıyorum hala, çocuğum gibi seviyorum onu, öz-hakiki upload yapıyorum oraya :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bazı dosyalar için uploadı kapatın sadece uploaderlar yapsın gibi vıcı vıcılar var ondan ban atabiliyorlar. Belki de bu yakalama mevzularını geliştirdiler diyeceğim ama mratio direk ram de dahi sisteminde olan utorrent bilgilerini clonelayıp kendini tanıtıyor.

Torrentleech'e seedbox almıştım bir aralar ama o dahi ratio'mu düzeltmeme yetmedi. Seedbox ın süresi bitti fakat profilimde halen seedbox kullanıyor ibaresi var o yüzden istediğim hızda uploadı bassam bile mratio'dan sıkıntı çıkmıyor :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bana şu mesaj geldi;

Subject: WARNING !!!
You have received a 1 week warning from jirro because: Invited cheater stardust.

ZvAnA tarafından düzenlendi
rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok