Anthem
0

Bu konuda 38 mesaj var

Demoda diper Javelin’lerden de seçilebiliyor, yalnış o seçilemediğine dair bilgi, başlarken herkes Ranger ve dikkat edildiyse Lvl.10 olarak başlanıyor, level atlayınca Javelin seçilebiliyor zaten demoda görmüş olmak gerekir diğer Javelin’lerle oynayanlar var, Interceptor seçtim ben de mesela, bugün de ona bakacağım.

Oyun sevimsiz, zevksiz falan değil bana göre ancak tabii baştan bilerek gitmek lazım, orada bir sıkıntı olursa o kötü ki ona tam güvenmiş değilim. Hele bu fiyatlarla oyun alabilmek için kensinlikle baştan içe sinmesi lazım yoksa denildiği gibi 10 küsur Euro falan olursa bakarız denilebilir ancak bu şartlar altında.

SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, T800 said:

Demoda diper Javelin’lerden de seçilebiliyor, yalnış o seçilemediğine dair bilgi, başlarken herkes Ranger ve dikkat edildiyse Lvl.10 olarak başlanıyor, level atlayınca Javelin seçilebiliyor zaten demoda görmüş olmak gerekir diğer Javelin’lerle oynayanlar var, Interceptor seçtim ben de mesela, bugün de ona bakacağım.

O kısmı atlamışım demek ki, yanlış olmuş. Teşekkürler bilgi için. :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Performans problemi de yok dedik ama o konuda yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermeyelim, ben 1080Ti ile 1080p’de oynuyorum ve PvE bir oyun için FPS yeterli geldi bana Gsync de olunca ama benim özelimde bu, GTX 1080, 1070 gibi kartlarla hele 2K çözünürlükte falan iç açıcı olmaz onu da belirteyim.

Optimizasyona bir el atılması lazım ancak tam sürümde de bundan çok farklı olacağını zannetmiyorum tecrübeyle.

1080p yerine 2K monitör kullanıyor olsam bu haliyle geçer not almazdı benden. 

Sorunlara gelirsek bir defa XP kazanımı maalesef karaktere yansımadı, bir de masaüstüne dönme olayı var bazen.

Son zamanların klasiği olarak tamamlanmamış bir oyun ile karşı karşıyayız bence ve tabii full price. :) 

Ne diyeyim bari demosu çıktı, bu da birşey.

T800 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MSI 1080 ti ve 8600K@5GHz ile Anthem'i 4K full ayarlarda denedim bugün. Oynanmayacak kadar kötü değil performans ama bir miktar kasma var tabii. Bir kere yükleme sırasında, bir kere de oyun sırasında dondu bilgisayar. Demo versiyonu olmasına veriyorum. Grafik olarak da öyle ahım şahım bir yenilik ve güzellik görmedim açıkçası. Performans iyileştirme yaparlarsa sonra bir daha deneriz.

Oyun benim tarzım değil, o yüzden de para verip oynamam yüksek ihtimalle. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de baya bir oynadım diyebilirim ama öyle vay ne oyunmuş demedim , sıradan grafik kasılmış naptığımızı anlamadığım bir oyun gibi geldi. Tuhaf görevleri yerine getirip cılız silahla uzaylı vuruyoz. Yakında dövüşteki kılış silahtan 10 kat daha  güçlü. Kötü değil , konu vs iyi olursa ucuz fiyatla alınır oynanır. Bir de motor frostbite mı bilemedim ? Bir cacık görmedim kırılan mekan vs.

imzamdaki sistemle freesync açık rahat oynadım ben 1080p high ayarlarda . FPS ölçemedim .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de içime sinmiş değil, 60 EUR falan verip almam tabii ki. 

İndirimlerde 20 EUR altını görürse bakacağız artık buna, öyle görünüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Demodan önce oyuna sıcak bakıyordum bende fakat demodan sonra tam ücreti asla vermem. 150TL ye falan inerse ikili hesap olarak alırım. Ümitliydim bu oyundan halbuki yazık oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda abuk subuk hatalar halen var, grupla fena değil ama yalnız başına pek zevkli gelmez, oyun içi ekonomi yine klasik EA için, performans PC’yi bayıltan cinsten, Ultra ayarlarla 1080Ti ile 1080p çözünürlükte 80 FPS falan düştüğü yerler çok ama fazla göze batmıyor, diğer PC’de MG279Q’nun Freesync aralığını CRU ile 57-144Hz ayarlayıp, Gsync compatible olmamasına rağmen Gsync’i aktive ettik, sonuç baya iyi oldu, GTX 1070 ile oyun çünkü felaket zorluyor, High ayarlarda 2560x1440 olarak 50-55 FPS falan gibi ama yine Low Frame Compensation ile toparlıyor işi, 55 FPS iken mesela monitör 110Hz olarak çalışıyor, 60 FPS olduğunda 120Hz çalışıyor bu nedenle yine 50-55 FPS çok göze batmıyor, Gsync olmasa pek olacak gibi değil o şekilde çünkü, Gsync ile baya iyi oldu önceki duruma göre.

Oyuna gelirsek Bioware adı oyuna büyük geliyor, başka firma yapsa belki neyse falan denilecek bazı şeyler isim Bioware olunca tepki çekiyor, çünkü çok daha iyisini bekliyorsun ki maalesef Mass Effect 3 sonrası Bioware ne oldu anlamak mümkün değil, bakalım yamalarla falan daha adam olur belki biraz ama hikayesine yapacak birşey yok tabii bu saatten sonra.

Uçma olayı hakikaten iyi, grafikler fena sayılmaz ama süründürmeye göre daha iyi olması lazımdı bence. 

Şimdilik Lvl.8 olduk bıraktık, Endgame’e gelmek lazım tam değerlendirebilmek için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
37 dakika önce, Narcissus said:

Very bayık olacağını tahmin ediyorum.. 

Banada öyle geliyor hele Control gibi bir şaheserden sonra ama genede oynanır geçilir..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok