• Duyurular

• stardust

Üyelik sistemi -yeniden- açılmıştır.   24-03-2019

Teknik bir sorundan dolayı -captcha kutucuğunun gözükmemesi- foruma bir süredir yeni üye katılımı olmadığını farkettik. Bu sıkıntı şuan itibariyle giderilmiştir. Forumumuza üye olmaya çalışıp olamayan, üye olmadan gezen kişiler sağ üstteki "Kaydol" butonu ile üye olabilirler.

Amazon Türkiye Fırsatları
1 1

Bu konuda 27 mesaj var

7 dakika önce, stardust said:

plt.PNG

@Erwin 'in keşfi.

aç köpek gibi saldırdık, stoğu bitirdik tabii ki.

parantez içinde daha fazla ürün gelecektir yazıyor. o yüzden takip edin.

TV ye bağlanır mı ogitech g930 var bağlayamadım bir türlü oyun için iyimidir bu ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 dakika önce, stardust said:

açıkçası hiç bilmiyorum, 200 liraya active noise canceling görünce herkese aldırdık whatsapp'dan :lol:

Bluetooth sanırım oluyordur araştırayım iyice. Whatapp buranın mı ? keko gruplar var dh de girmedim onlara.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, stardust said:

@MilesTeg adaşın 2 tane aldı, belki birini verir sana :icon_music:

hemen ispiklerim ölücüleri :icon_twisted:

ps: 1 tane almış, 2 tane aldım diye başka beğenmediği bir kulaklıktan bahsediyormuş.

Eyvallah düşünmen yeter:thumbs:

Her ne kadar adaşım "bir tane de sen al bro" diye haber vermediyse de biz severiz onu :kayik:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, MilesTeg said:

Eyvallah düşünmen yeter:thumbs:

Her ne kadar adaşım "bir tane de sen al bro" diye haber vermediyse de biz severiz onu :kayik:

:new_bdaysmile: valla bitane aldım ya, küçük star mahalledeki simitçi, kahveci, gazozcuya haber saldığı için zaten sonuncuyu alabildim.. 

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 1/15/2019 at 7:13 PM, Narcissus said:

:new_bdaysmile: valla bitane aldım ya, küçük star mahalledeki simitçi, kahveci, gazozcuya haber saldığı için zaten sonuncuyu alabildim.. 

Lazımsa satayım :)

Bende 2 tane var. İkisinide kutusunu açmadan satacağım galiba. Gazozcu ben oluyorum sanırım :)

ObiWan tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon TR, iade ettiğim God of War oyunu için sisteme girdiğim olumsuz yorumu yayınlamadı. Ürünün paketlemesiyle ilgili yorum yazmıştım. O kadar özensiz paketleme yapılmıştı ki, DVD kabının içindeki DVD serbest düşüşteydi ve muhtemelen fena halde çizilmişti. İade edememe riskine girmemek için güvenlik bandını açmadan iade etmiştim. Paketleme ile ilgili yazdığım yorumu, işlerine gelmediği için yayına koymamışlar. Amazon da olsa Türk kafası buraya da yerleşmeye başlamış yavaş yavaş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 minutes ago, Najaz said:

Amazon TR, iade ettiğim God of War oyunu için sisteme girdiğim olumsuz yorumu yayınlamadı. Ürünün paketlemesiyle ilgili yorum yazmıştım. O kadar özensiz paketleme yapılmıştı ki, DVD kabının içindeki DVD serbest düşüşteydi ve muhtemelen fena halde çizilmişti. İade edememe riskine girmemek için güvenlik bandını açmadan iade etmiştim. Paketleme ile ilgili yazdığım yorumu, işlerine gelmediği için yayına koymamışlar. Amazon da olsa Türk kafası buraya da yerleşmeye başlamış yavaş yavaş.

Amazon TR' yi Amazon' a şikayet etmek mümkünse bence denenmeli...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Narcissus 25 Aralık'ta para iadem yapılmış, bir iki gün sonra da yorum yazdım. Üzerinden 1 ay geçmiş yani.

Paketlemeden kaynaklı hasar görmüş ürünle ilgili yorumu başka nereye yazacağız ki? Bu her yerde ürünle ilgili sayfada yapılıyor, Amazon US'de hemen her ürünün yorumlarında DOA mesajları buna bağlı olumsuz yorum var. Satın aldığımız ürünün bize sağsalim ulaştırılması da da ürün deneyiminin bir parçası sonuçta.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon.com yorumlarundaki paketleme yorumları da buradaki haklı zerzenişimin içinde zaten Türkiyem kapsamında değerlendirmiyorum durumu... 

Paketleme de alınan servisin içerisinde elbette ama onu firmaya geri dönüş yaparak zaten çözebiliyorsun ... ben o ürün hakkındaki kullanıcı deneyimlerini ve o ürün hakkındaki yorumları almak istiyorum sonuçta ama  yorumlara bakıyorsun  " 2 gün yazmasına rağmen 3 günde geldi 1 YILDIZ, kargocu meme uçlarımı sıktı 2 YILDIZ (her nipple için bir yıldız) , ürünün tekrar stoklara girmesini bekliyorum inşallah 5 YILDIZ"   gibi saçma sapan yorumlar.. yahu ürünün üreticinin suçu sorumluluğu ne bu konularda ve hatta banane yani...  En basitinden "iyi mi kötü mü, beklentin neydi, karşıladı mı, üretim kalitesi beklediğin gibi mi, büyük bekliyordun şurası küçük mü çıktı... vs vs " şeklinde basit şeyler yazılmalı, gerisi müşteri temsilcileriyle çözüme ulaşan şeyler ..

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 hours ago, Najaz said:

Amazon.de de benzer durumlarda benim yorumları yayınlamadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuya yanıt ver...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Loading...
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok