Amazon Türkiye Fırsatları
2 2

72 posts in this topic

3 saat önce, sCoRPion_tr said:

Tam fırsat olmasa da Amazon Prime Türkiyeye gelmiş, aylık fiyatı 7.90. Prime Video ve bazı iller için aynı gün teslimat ve ücretsiz kargo var.

https://www.amazon.com.tr/prime

bence bayağı bayağı mükemmel fırsat.. ertesi gün teslimat, bazı ürünlerde ücretsiz aynı gün teslimat vs gibi bir sürü faydası var.. amazon üzerinden çok alışveriş yapanlar için ki bunlardan birisi benim bulunmaz fırsat.. prime video vs gibi ilave faydaları da var.. ben yaptım üyeliği hemen :alkis:

valla günlerdir pompalandı prime day günleri vs diye.. açıkçası benim de epey yüksek beklentim vardı ve birkaç ürün için bekliyordum bugünü.. ama resmen ters köşe yaptı amazon.. ele avuca gelir hiç bir şey yok alınabilecek.. çerçöp.. bir dahaki prime day gününe kısmet..

Bir tost makinası yakaladım güzel fiyata. Gelsin bakalım nasıl birşeymiş.

Sabah 64GB Sandisk Micro SD card 44TL idi ama kısıtlı bir stoktu sanırım. Şimdi iki katı fiyata çıkmış.

22 saat önce, stardust said:

Amazon TR'yi dünden beri sömürdüm... Sizlerle de paylaşayım.

Mobil uygulamada geçerli, 120 lira üstüne 25 lira indirim yapan kod: AMZNSM25

Biraz önce yeni bir alışveriş daha yaptım, hala geçerli.

Tek kullanımlık değil miydi bu kod? Ben de powerbank aldım, SD kart da lazımdı ona da deneyeyim olmazsa...

28 inde hem trendyoldan hemde amazon primedan birar tane alışverişim oldu.

Az önce amazon telefon açtı dedi bugün kargonuz gelecek evde değilseniz 1 e basın diye.

Dikkat ederseniz haftasonu ve kara cuma indirimi sırasında yapılmış alışverişler. Trendyol dan aldığım ürün daha hazırlanmamış bile.

Bundan sonra fazla parada verir sadece amazondan alışveriş yaparım hepsiburada trendy vs benim için bitmiştir..

39 minutes ago, RFID said:

nasıl alınıyor?

twitch'e üye olup, hesabınızı amazon prime hesabı ile eşitlemeniz gerekiyor. daha sonra size origin için oyun kodu veriyor. bunu da origin'deki kütüphane sekmesinden oyun ekle komutu ile yerine yazıyoruz.

55 dakika önce, wazzap said:

twitch'e üye olup, hesabınızı amazon prime hesabı ile eşitlemeniz gerekiyor. daha sonra size origin için oyun kodu veriyor. bunu da origin'deki kütüphane sekmesinden oyun ekle komutu ile yerine yazıyoruz.

teşekkürler hallettim

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Restore formatting

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Loading...
2 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.