Rust
1 1

Bu konuda 10 mesaj var

Evet, yeni bağımlılığım Rust.

Minecraft ile başlayan crafting, open world furyasının, DayZ, H1Z1, Ark vs. gibi diğer rakipleri ile PUBG gibi yeni konseptlerin hepsinin doğru harmanı olarak görüyorum. 

Bir kere oyun çok user friendly değil, bu bazı kişileri (benim gibi) çekiyor. Gece ortamı vs. çok iyi. Işık gölgelendirme, sesler, ateş, flashlight, crafting, base vs..

Bu tür oyunları seven ama denemeyen varsa mutlaka denesin. Solo olarak baya zor bir oyun ama imkansız değil. Ben 4-5 arkadaş oynuyorum ona rağmen üssümüzü falan çok uğraşmamıza rağmen kaybediyoruz devamlı.

@Whooosh ve @allreadydead oyunu biraz oynamış gördüm Steam'de. Başka oynayan veya oynamak isteyen varsa haber etsin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rust benim de dikkatimi çekti aslında, fakat o kadar zaman ve "sabır" ayırabilir miyim bilemiyorum ... Bazı videolarda ciddi psikolojik vakalar gördüm, gülsem mi ağlasam mı bilemedim:lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun iyi de sert biraz.

Oyunda ne kadar yavşak ne kadar şerefsiz ne kadar göt isen o kadar başarılı oluyorsun. Saatlerce uğraştığınız emeğiniz bir kaç saniyede yok olabiliyor. Sinir hastası edebilir insanı bu oyun.

Ben pek oynamıyorum, arada bir açıp ne olmuş ne bitmiş diye bakıp çıkıyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun tamamen insan psikolojisi üzerine kurulu ve oynanabilirliği kaybettirmeden gerçekçi yapmaya çalışmışlar.

Oynayanlar tek başına sıkılmışsa bizle takılabilir, aktif adamlar arıyoruz :) güzel blueprintler çıkarttık, tier1 raid yaptık falan.

Hatta bi tanesinde server dead falan dediler pek hareket yok diye. Biz de bizi rahatsız eden ufak ama aktif bir base'e gittik adamlarda rifle var bizde yok. offline olduklarına emin olduktan sonra (naralar atarak, hello there vs.) satchel charge'larımız ile girdik ama tek tek patlattık.

O da çok uzaktan duyuluyor, tam base e girdik, silahları aldım kaçıyorum, bizim adamları vurdular. silahı güvenli bir şekilde base'e götürdüm (blueprint research etmek için) sonra geri döndüğümüzde en az 2 farklı grup base için kapışıyordu. ben sadece gece karanlığında izleyip leş lootlayabilir miyim diye baktım. 

TV'de gördüğümüz gece çatışma videolarından farksızdı. flashlightlar, kurşunlar, ay ışığı, sessizlik sonra tekrar kurşunlar falan, baya keyif aldım oyundan.

Bugün geldiğimizde ise bizim base i patlatmışlardı :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Whooosh said:

Oyun iyi de sert biraz.

Oyunda ne kadar yavşak ne kadar şerefsiz ne kadar göt isen o kadar başarılı oluyorsun. Saatlerce uğraştığınız emeğiniz bir kaç saniyede yok olabiliyor.

3

Yani Game of Thrones gibi :zuh: (dizisi) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Biz iki sene önce falan grupça bir süre oynamıştık. Kendi kalelerimizi yapıp duruyorduk. Biz birilerini çökertiyorduk, başkaları bizimkini. Kendi karargahınızı vs yapmak eğleneceli, güzel ama gitti mi de herşeye sıfırdan başlamak koyuyor. Malzeme ve ham madde toplamak da can sıkıyor. Bir süre sonra oynamaz olduk. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir iki yıl önce denk gelmiştim bu videoya. Videodaki gençler biraz saftirik ama olsun güzel video :) Çoğunuz biliyorsunuzdur zaten. Güzel oyuna benziyor fakat ben bunu oynarsam kesin psikolojim bozulur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 minutes ago, Atrin said:

Bir iki yıl önce denk gelmiştim bu videoya. Videodaki gençler biraz saftirik ama olsun güzel video :) Çoğunuz biliyorsunuzdur zaten. Güzel oyuna benziyor fakat ben bunu oynarsam kesin psikolojim bozulur.

Fake!

Rust'da kimse kimseye böyle yardımda bulunmaz, kimse böyle kapısını açık bırakmaz.

Gerçekte şöyle olur. Ev sahiplerinin biri içeride beklerden diğeri kapıyı aralar, naked'ın kafasına iki mermi sıkar, naked yere düşünce üstündekilere bakar, eğer gerçekten üzerinde silah falan yoksa ayağa kaldırır yada üstündeki her şeyi lootlar ve işini bitirir.

ObiWan beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok