Hibelik Elektronik Aletler
0

Bu konuda 15 mesaj var

Haftaya salı gününe kadar elime geçen ve götürmeyeceğim bazı elektronik eşyaları, dileyen arkadaşlara elden (kargo ile uğraştırmayın lütfen) Ataşehir’den teslim edebilirm.

1- Kenwood Deck 5’li CD Changer/Player: D-R350 model. Çalışmasında yada görselinde problem yok ama lazeri sanırım tozlanmış, cd seçiyır. Temizlenirse problem kalmaz.

2- Split Fish Dual Evolution PS3 dualshock (https://www.walmart.com/ip/Split-Fish-PS3-Dual-Evolution-Wireless-Controller-PS3/13259387) Hiç ps3’üm olmadı o yüzden hiç kullanılamadı.Alıp kullanırım diyen hayrını görsün. 

3- Fake Eken H9R aksiyon kamera ve sualtı kabı. Xiaomi aldığım için boşa çıktı. Dileyene ücretsiz verebilirim. Fake olduğunu bilerek alın. Ama çalışmasında, telefon yada tablete bağlanmadında ve sunduğu görüntülerde hiçbir sıkıntı yok. 

Devamı buldukça gelecek...

Coppermine tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Kamerayi kullanabilirim 2. kameram olarak su altinda. Baskasi isterse benden sonra yazmasina ragmen, benim icin sorun yok. 

KaziQ

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, KaziQ said:

Selamlar,

Kamerayi kullanabilirim 2. kameram olarak su altinda. Baskasi isterse benden sonra yazmasina ragmen, benim icin sorun yok. 

KaziQ

Kamerayı ben alayım. Sonra sendeki Voodoo 3 2000'le takas edelim? :)

KaziQ beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız bu aletleri sadece 3 gün içerisinde verebilirim. Haftaya Salı günü artık maalesef buralarda değilim, evde bekleyecekler şayet alabilecek kişi çıkmazsa.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 saat önce, Coppermine said:

Yalnız bu aletleri sadece 3 gün içerisinde verebilirim. Haftaya Salı günü artık maalesef buralarda değilim, evde bekleyecekler şayet alabilecek kişi çıkmazsa.

Tüh.. Kargolayamazsın dimi :D Abartıyorum kusura bakma :) Alabilecek durumda olan varsa ben hakkımı devrediyorum. Veya birisi benim adıma alsın, ben sonra ondan alırım :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fake Eken H9R için sıraya girebilir miyim ? :)

tabii kargo mevzusu var , katlanmazsanız hakkım varsa şimdiden devr-i alem ediyorum.  Teşekkürler :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar ciddi bir koşuşturma içerisindeyim ve maalesef kargoya uğrayabilecek dahi zamanım yok, yarın yola çıkacağım bavullarım bile tam hazır değil henüz. Affınıza sığınarak gelip bugün elden alabileceklere verebileceğim maalesef :cry:

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Coppermine said:

arkadaşlar ciddi bir koşuşturma içerisindeyim ve maalesef kargoya uğrayabilecek dahi zamanım yok, yarın yola çıkacağım bavullarım bile tam hazır değil henüz. Affınıza sığınarak gelip bugün elden alabileceklere verebileceğim maalesef :cry:

Çok çok kolay gelsin şimdiden hayırlı yolculuk :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Bende gelemiyorum ne yazik ki. Ev ahalisinden sonra alabilecek bir durum varsa ya da onlarin postaya vermesi gibi bir durum, oyle alabilirim ancak. Tesekkurler genede.

Saygilar

KaziQ tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok