Satılık BMW 1.16i 2013 otomatik
0

Bu konuda 12 mesaj var

Merhabalar.

Açıklamalarda gerekli detayı verdim. İlandaki bilgilere ek olarak dört adet geçen Nisan civarında alınmış yazlık Continental lastikleri ve üzerinde takılı bu kış alınmış Lassa kışlık lastikleri mevcuttur. Geçen yıl 37bin km civarında aldım, şimdi 47bin km'de. Hiçbir sıkıntısı, problemi, çalışmayan aksamı yok. Fotoğraflar çok kötü biliyorum, isteyen olursa detaylı fotoğraf çeker yollarım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-ogretmenden-hatasiz-kazasiz-boyasiz-1.16i-sunroof-plus-bixenon-656536182/detay/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı satışlar hocam. Geçenlerde bende arabamı sattım. Satana kadar anam ağladı. 88.000 olan ilan fiyatına 3 aylık kızım var size duacı zor durumdayız aracı 70.000 e bırakır mısın gibi saçma salak mesaj atanlar yüzünden neredeyse satmıyorum lan deme noktasına gelmiştim. Umarım siz kolaylıkla satarsınız :)

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, Najaz said:

Kiminin parası, kiminin duası...

Yok hocam dua çok pahalı.

Bu arada mesaj aynen buydu:

"mrb aydin merkezdeym yarn alrim olur derseniz 40 gunluk bebegim var butcem biraz kisitli kis geldi diye bi araba alalim cocukla arabasiz olmuyor diye dedik yardimci olablrseniz duamizi alirsiniz 70 bin nakitim var zaten 10 gun sonra bandrolu geldi zamla takdir sizin sabah 9 satis alirim"

@Kibitzer hocam kusura bakma konuyu baltaladım gibi olduysa

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 saat önce, Atrin said:

Hayırlı satışlar hocam. Geçenlerde bende arabamı sattım. Satana kadar anam ağladı. 88.000 olan ilan fiyatına 3 aylık kızım var size duacı zor durumdayız aracı 70.000 e bırakır mısın gibi saçma salak mesaj atanlar yüzünden neredeyse satmıyorum lan deme noktasına gelmiştim. Umarım siz kolaylıkla satarsınız :)

Bana da ilginç teklifler geliyor. Çoğunu görmezden geliyorum zaten. Mesela 90bin liralık iki ay sonraya çek, üzerine de nakit teklif edenler var. "95bin uyar mı" şeklinde beklemediğim kadar yüksek bir teklif geldi :) Normalde 90bin üzeri teklif asla gelmez diye düşünüyordum :kayik:

8 saat önce, Najaz said:

Kiminin parası, kiminin duası...

Çok pahalı!

7 saat önce, Atrin said:

Yok hocam dua çok pahalı.

Bu arada mesaj aynen buydu:

@Kibitzer hocam kusura bakma konuyu baltaladım gibi olduysa

Yok hocam ne demek :) zaten çok ümidim yok. Sadece piyasa ne durumda bakıyorum aslında. Esas iki ay falan sonra ciddiye binecek iş :D

6 saat önce, ObiWan said:

Çok temiz araçmış gerçekten. Ben de aynısı var ama insan acaba diyor...

Seninkini sat hemen getireyim İzmir'e :D 

Kibitzer tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkaten millet 3 kuruşa 3333 takla atıyor arkadaş biraz haysiyet yahu.  40 günlük bebeği varmış araba lazımmış . Hülen hırt git 40binlik araba al gez , illa BMW mi olacak.. Töbe töbe ya

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 15.02.2019 at 11:59, TatanQa said:

Hakkaten millet 3 kuruşa 3333 takla atıyor arkadaş biraz haysiyet yahu.  40 günlük bebeği varmış araba lazımmış . Hülen hırt git 40binlik araba al gez , illa BMW mi olacak.. Töbe töbe ya

Baştaki o ilginç mesaj akını geçti :D Telefonu ilana koymadığım için arayan da yok. Böylesi arayacaksa aramasın zaten :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Güncelleyelim. Piyasa aşırı yükseldi maalesef Şubat'taki fiyatlar ile araba almam imkansız. Mecburen ben de fiyat arttırmak durumundayım :/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam yakıt durumu ve genel kullanımınız hakkında bilgi verebilir misiniz ? Bu araç hakkında pek bilgim yok. Şuan için alıcı da değilim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok