ASUS ROG Swift PG278Q Monitör
0

Bu konuda 10 mesaj var

71LvzqAposL._SL1500_.jpg

https://www.amazon.com/Swift-PG278Q-Widescreen-Backlight-Monitor/dp/B077P12M6G/ref=sr_1_8?keywords=pg278q&qid=1552346036&s=gateway&sr=8-8

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-pg278q-1ms-144hz-2k-dp-g-sync-3d-gaming-monitor.html

Tolga Abi'den aldığım monitörümü satıyorum, kendisi zamanında bu monitörü profosyonel olarak kalibre etmiş, aldığımdan beri tek bir ayarına dokunmuş değilim. Plug&Play bir deneyim oldu benim için.

Bu model TN panel olarak alınabilecek en iyi monitör, 144hz, G-Sync ve 1ms tepki süresi ile özellikle FPS türü oyunlar oynayan arkadaşların mutlaka deneyimlemesi lazım bu hızı ve akıcılığı.

Aslında çok fazla reklam yapmaya da gerek yok, bu monitörü bilen ve alıcısı olan çok oyuncu var. Bu sebepten ötürü önce bizim foruma yazıyorum yabancıya gitmesin diye.

Monitörde en ufak bir sıkıntı yok. Tolga abi bunu alırken birkaç aynı ürün arasından en az lighbleed olanını seçmiş. Ölü ya da yanık piksel olmadığını söylemeye bile gerek yok. Kozmetik olarak da tertemiz.

Sıfır monitör almış gibi hissedeceğinizin garantisini veririm. Kutu ve tam kutu içeriği mevcut. Kargoya uygun. Kutusunun büyüklüğü ve ağırlığı sebebi ile kargo ücreti fazla çıkar, karşı ödemeli olarak en uygun hangisiyse istediğiniz kargo şirketi ile gönderirim.

Onun dışında İstanbul'da elden teslim de edebilirim. Fiyat bizim foruma özel ve son 2500 TL. Najaz yazmadan ben yazayım: Çok pahalı.

ps: Beylikdüzü tarafına yolunu düşürebilen olursa evde test edip, deneyip de alabilir. Çay, kahve ikramım da mevcuttur... :D

pentaman, CaRaBeeN and Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İzmir'den gelmişti bana bu monitör, aldığım şehire iade ettim.

istemem izmir'in ne monitörünü ne işlemcisini, uzak olsun :lol:

Efe tekrar hayırlı olsun, güle güle kullan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
35 dakika önce, stardust said:

İzmir'den gelmişti bana bu monitör, aldığım şehire iade ettim.

istemem izmir'in ne monitörünü ne işlemcisini, uzak olsun :lol:

Efe tekrar hayırlı olsun, güle güle kullan.

Eyvallah, LG 21 inch 1080p 60hz monitörden sonra gözlerim bayram edecek diye umuyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyoyoy... 

şimdi bunda 1 hafta 144 hz oyun oyna.

sonra eski monitörü bağla, tekrar oynadığın oyunu aç.

kendine nasıl bir eziyet ettiğini göreceksin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok