Halo: The Master Chief Collection PC'ye geliyor.
2 2

Bu konuda 29 mesaj var

Aynen bunu ben de gordum de.. ms storeda olacak diye dusunmustum.. 

En onemli soru da.. “Hayatimda Halo oynamadim su saatten oynar miyim” ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hayret, oysa çıkmasa X Box alıp orada oynayacaktım. Microsoft niye böyle bişiy yaptı ki şimdi : P. 

İlki pc'de çıktıydı, onu oynamıştım. Sevmiştim o zaman. Bu tüm külliyatı pc'ye getiriyor, güzel bir haber olmuş. Acaba fiyatı ne kadar olur.

For the first time ever, The Master Chief’s story comes to PC. Featuring Halo: Reach along with Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3, the Halo 3: ODST Campaign and Halo 4, this is the definitive Halo experience.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

vaktinde halo 1 oynayıp, çok sevip, sonrakiler niye çıkmadı diye yıllarca üzüldükten sonra haber güzel olsa da, bunca yıldan sonra o grafiklere katlanılır mı bilmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Remaster falan yapsalardı bari... Oyunların hepsinin PC'ye gelmesi iyi güzel de yılların eskittiği grafikleriyle anca fanatikleri oynar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Remaster gibi bişeymiş, eksik okumuşum:

Now built for PC with mouse and keyboard support and up to 4K UHD and HDR

Ama şu görseli görünce açıklamaları okuma isteğim kalmamış da olabilir:

ss_b3624f6d9064a8fbc526d0727c88638bdf051

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 3/13/2019 at 8:58 PM, Narcissus said:

Hadi ya ilki Pcde var miydi.. 2 vardi onu hatirliyorum da, ilki yok yeah diip oynamamistim.. 

Doğru şimdi hatırladım. 1 değil 2'yi oynamıştım. İlkini oynamama rağmen hoşuma gitmişti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1. oyun 2001 de ilk Xbok'a çıktı, sonra 2003'de PC'ye gelmişti. Nerdense benim elime orjinal kutulu geçmişti. PC'deki bütün xbox kataloğunun onun CD-Key'i ile oynabilmiştim.

Ah Halo dayı ah... kendin bi boka benzemiyordun ama marifetin büyüktü. Achievement falan kastığımız işsiz güçsüz zamanlarımızın prensiydin Halo dayı... bir gül yüzünü göstermedin maskeler arkasına saklandın.

ps: 4. oyunun sonunda göstermiş... ama elletmemiş :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, stardust said:

1. oyun 2001 de ilk Xbok'a çıktı, sonra 2003'de PC'ye gelmişti. Nerdense benim elime orjinal kutulu geçmişti. PC'deki bütün xbox kataloğunun onun CD-Key'i ile oynabilmiştim.

Ah Halo dayı ah... kendin bi boka benzemiyordun ama marifetin büyüktü. Achievement falan kastığımız işsiz güçsüz zamanlarımızın prensiydin Halo dayı... 

Halo 2ydi o key Halo diil.. 

2 hours ago, stardust said:

Aslında video güzelmiş.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 hours ago, Narcissus said:

Halo 2ydi o key Halo diil.. 

halo 1'di ben de hatırladım şimdi... hakkaten tüm oyunları oynardık onun keyi ile şaka gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam e yine dünyada en ucuz fiyattan çıkınca aldım gitti .. 61 TL bütün seri, hayatımda oynamadım ama grafikleri boktanoviç gibi diilse bu sayede başlayabilirim.. 

On 3/16/2019 at 5:50 PM, TiesTorN said:

halo 1'di ben de hatırladım şimdi... hakkaten tüm oyunları oynardık onun keyi ile şaka gibi.

Annotation-2019-11-15-123357.jpg

:icon_zzzz:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hey gidi keşke dhw forumlarına ulaşsakta baksak bu halo 3 muhabbetlerine. ben play-asia.com dan ucuz diye ntsc-j sürümünü almıştım ve oyun çince çıkmıştı. :) sadece cutscene lerin ingilizce altyazısı vardı...

ben bir türlü sevemedim bu seriyi. ne vuruş hissi var ne de karakterlerin bir güzelliği bence. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vaktinde halo 1 i oynayıp bitirmiştim ama özellikle sonlara doğru uyuz olmuştum oyuna.. Durmadan it sürüsü gibi düşmanların geldiği saçmasapan bir oyun olarak aklımda kaldı..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, emre666 said:

ben bir türlü sevemedim bu seriyi. ne vuruş hissi var ne de karakterlerin bir güzelliği bence. 

halo 1'i 2-3 defa bitirmiştim çok severdim...

döneminde vuruş hissi en iyi olan oyunlardan da biriydi ayrıca, alakası yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında oynadıydım pcde sonra devamı gelmesini beklerken çıkmamıştı. Grafiklerde güzelleşmeyle olursa dayanılır ama zamana uyarlanmış olarak makyaj olazsa süper bir mide bulantısı yaratabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 saat önce, Executioner said:

Gamepass'den indirdim denemek için, ama sadece Halo Reach görünüyor, benim gibi Gamepass'den deneyen oldu mu? Sadece Halo Reach mi açık?

Kronolojik siraya gore gelecekmis oyunlar;

What are the release dates for The Master Chief Collection?

Halo Reach: December 3, 2019.

Halo: Combat Evolved Anniversary: Unknown.

Halo 2: Anniversary: Unknown.

Halo 3: Unknown.

Halo 4: Sometime in 2020.

JardeL tarafından düzenlendi
Executioner beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, JardeL said:

Kronolojik siraya gore gelecekmis oyunlar;

Teşekkürleri,ben bütün oyunları aynı anda çıkacak diye biliyordum. Seriyi Halo 1'den itibaren oynamak istiyorum. Bekleyeceğiz o zaman.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

RmYcDY.png

RmYLHe.png

RmYXxq.png

RmYNKN.png

Oyuna hic kasmamislar goruntuler baya sikko, keske biraz ugrassalarmis da o zaman da Remastered olurdu gerci... Hos zaten grafikler icin oynamiyorum ama yine de 2019 yilinda piyasaya ciktigi icin bir beklenti oluyor insanda...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok