27" Asus VG278HE 144Hz
1 1

Bu konuda 20 mesaj var

18 minutes ago, stardust said:

ben sana kutusuyla vermedim mi ?

yok, arabayla gelip monitörü alıp gitmiştim...

aldıysam da hatırlamıyorum açıkçası, çok yer kaplıyor diye çöpe atmışımdır büyük ihtimalle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

amerika'dan kutuyla gelmişti, ben o kutuya kıyamamışımdır.

neyse, 500 liraya geri alırım, vermezsen de monitörün faturası bende, polise ihbarda bulunacağım bana ait malı internetten satıyor diye :lol:

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, wazzap said:

Fiyat yüksek değil mi yahu? Freesync bile yok diye biliyorum. 

aslında iyi bir sisteminiz varsa bu  Freesync ya da Gsync olayı biraz süs oluyor. Monitörün verdiği 144hz aralığı seviyesinde zaten ekranda yırtılmaları ve kırılmaları yaşama olasılığı çok düşüyor. kötü bir ekran kartı veya donanıma sahipseniz asıl o zaman problem.

bu nvidia ve amd teknolojileri stabil olmayan fps dalgalanmalarında ki aksaklıkları gidermek için çıkardıkları bir sistem. 

bence fiyat gayet makul. 

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu monitör kaç yıllık ? Gerçek kocası kim ?:lol:

Kutusu varsa ve çok eski de değilse düşünmeden edemedim .. daha yeni monitör almıştım 3-4 ay oldu ama bu iyi bir marka/model.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 saat önce, stardust said:

dh.PNG

ben sana kutuyla vermişim :zuh:

Kutu olaydı kesin anlaşırdık ... :(

Artık siparişi verdik , yby* .  

* : yapacak bişey yok  :)

TatanQa tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hasta bu millet yeminle... 

şu ana kadar 4 kişiyle anlaştık her şey tamam gelip alacak, son dk da vazgeçtim diye mesaj atıyor. ya troll'ün biri var farklı hesaplardan beni kekliyor ya da gerçekten millet kafadan hasta :lol: 

neyse sıkıldım fiyatı 1000'e düşürdüm burası için. niyeti olan varsa alsın geçsin gari.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 hours ago, TiesTorN said:

şu ana kadar 4 kişiyle anlaştık her şey tamam gelip alacak, son dk da vazgeçtim diye mesaj atıyor. ya troll'ün biri var farklı hesaplardan beni kekliyor ya da gerçekten millet kafadan hasta :lol: 

neyse sıkıldım fiyatı 1000'e düşürdüm burası için. niyeti olan varsa alsın geçsin gari.

Abi fiyat aslında yüksek değil de ekonominin mevcut durumunu biliyorsun. Elinde elektronik cihaz olup normal bir fiyata satamayan çok insanla karşılaştım son dönemlerde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 18/07/2019 at 0:23 PM, TiesTorN said:

boş adam işi o işler. ya narc ya da tatildeyse stardust yapıyordur :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok