Borderlands 3
0

Bu konuda 14 mesaj var

http://oyungezer.com.tr/haber/57046-tahminler-dogru-cikti-borderlands-3-un-pc-versiyonu-epic-store-da-satilacak

Gearbox, Borderlands 3'ün resmi çıkış tarihini ve satış platformlarını açıkladı. Oyun tüm dünyada 13 Eylül tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için yayınlanacak ve PC versiyonu yalnızca Epic Store üzerinden satılacak.

Oyunun PC versiyonu "diğer dijital satış mağazalarında" 2020 yılının Nisan ayından itibaren satılmaya başlanacakmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2K Metro Exodus'da da aynı şeyi yaptı ve bu oyunda da aynısını yapıyor. Bu oyunu çok sevmeme rağmen epic store'dan hiçbir şey almam. Kutulu yada Steam'e gelirse bakarız.

F U 2K!

F U Epicstore!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 minutes ago, Whooosh said:

2K Metro Exodus'da da aynı şeyi yaptı ve bu oyunda da aynısını yapıyor. Bu oyunu çok sevmeme rağmen epic store'dan hiçbir şey almam. Kutulu yada Steam'e gelirse bakarız.

F U 2K!

F U Epicstore!

Birde sağda solda Steam tekelinin kırılması lazım gibi salak salak yorumlar görüyorum. Abi ne tekeli ya, alternatif düzgün bir market vardı sanki Steam onların ayağını kirli market oyunlarıyla ayağını kaydırdı.

Bu mudur rekabet etmenin yolu, bak ben bu oyunu sadece ben satıcam, hiçbiryerde sattırmıycam sadece Epic'te satılacak aha gelin alın benden alın ya da oynayamazsınız.

Tamam Epic'cim oynamayalım o zaman, kendine iyi bak. Steam Türkiye'ye TL ile hizmet vermeyi bırakırsa görürsünüz o zaman rekabeti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Epic in oyuncu leyhine sunduğu hiç bir şey yok, yalnızca oyun yapımcılarının cebine exclusivity için para koyuyor.. Steam sayesinde original oyunları korsan tezgahından DVD alırmışcasına kolayca (hatta daha kolay) ve ucuz bir şekilde alarak bu günlere geldik ve bunu halen ve daha iyi bir şekilde sürdürürken epic store zokumu yesin.. Borderlands de iyi oyun olmasına rağmen çok mikimde diil ama neyse.. 

Executioner beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gameplay sunumu yapıldı. Güzel iyileştirmeler var.

Oyuncunun hareket özgürlüğü biraz daha artmış, artık yerde kayabiliyor yada yüksek yerlere tutunarak çıkabiliyor.

Silahlar birden fazla mod'a sahip olabiliyorlar. Örneğin tek silah hem patlayan mermi hem de yakan mermi atabiliyor. Tamamen yeni bir sürü atış modu ve silah çeşidi var.

Etraftaki objeler eskisi gibi tamamen statik değil. Bariyerler falan az da olsa hasar alıp parçalanabiliyorlar.

NPC'ler ile ilişki biraz daha geliştirilmiş. NPC'ler de artık oyuncuyu yaralandığında yerden kaldırabiliyor yada tam tersi mümkün.

En büyük gelişme loot ve co-op konusunda, "isteğe bağlı olarak" artık bir loot düşürdüğünüzde CO-OP oynadığınız kişi de aynı loot'a kendi seviyesinde sahip olabiliyor. Loot için kavga etmeniz gerekmiyor.

Ayrıca CO-OP  oynadığınız kişinin level'i sizinkinden farklı ise düşmanlar ona kendi seviyesinde görünüyor, size kendi seviyenizde görünüyor. Bu sayede level 10 ile level 60 oyuncu sorunsuz şekilde co-op oynayabiliyor.

Sanctuary artık uzay gemisi ve Mass Effect'deki gibi bu gemi ile dünyalar arası seyehat edebiliyoruz. Muhtemelen ileride DLC'ler ile birlikte yeni gezegenler de eklenecektir.

aaand Gun with legs, its real!

Gamespot ayrıca oyunu ilk elden oynayarak test etmişler. Görünüşe göre oyun Gamespot'un da vurguladığı şekilde olması gerektiği gibi olmuş.

Whooosh tarafından düzenlendi
Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende başlayabildim sonunda.

Daha 1 saat falan oynayabildim ama çok hoşuma gitti. Vuruş hissini geliştirmişler ve grafikleride cilalamışlar iyice hoş olmuş.

Class olarak Zane seçtim komandoya en çok benzeyen oymuş sanırım, turret gibi bununda decoyu var üstlelik drone uda var ama gunner olan adını unuttuğum hatunuda bir denerim sanırım.

Bu yeni loot olayıda çok isabetli bir karar olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ne zaman başım sıkışsa imdadıma yetişen oyundur. Hiç şaşırtmadı, hiç üzmedi. Tam sığınılacak liman. Oyuncusuna en sadık seridir bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben fl4k ile gitmeye karar verdim solo da zaten en sağlam class oymuş petleri falan birde piskopat bir robot olması hoşuma gitti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda ne yaparsam yapayım geçmeyen bir stuttering vardı daha sonra win10 un Control Flow Guard denilen bir nanesini kapatınca düzeldi:

Possible FIX for DX12 stuttering / DX12 = better FPS

So first type exploit in windows search bar.

You need to navigate to Exploit Protection.

From there click program settings.

Add program by path. Then navigate to BL3 installation folder. I added the borderlands3.exe in root AND the one in \Borderlands3\OakGame\Binaries\Win64

Scroll to Control Flow Guard and click override and the set it to OFF.

Done.

Peregrine and JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu özelliği tamamen kapattım ve windows roket gibi oldu. AV olarakta windows defenderdan avast pro ya geçtim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok