Bugün sıfır üretilse alınacak otomobiller
0

Bu konuda 23 mesaj var

Bugün böyle bir şey geldi aklıma. Geçmişte öyle güzel tasarımlar yapmışlar ki bugün sıfırı üretilse alınabilecek, geniş zamanlı diyebileceğim, tasarımı bence hala şahane araçlar.

Otomotiv sektörü belli yıl sonra mecburen modelleri öldürüyor, değiştiriyor. Bazen gelen gideni aratıyor.

Aklıma gelen marka / modeller:

BMW E46

Mazda 626 HB

Opel Vectra B
Opel Tigra

Honda S2000

Peugeot 106 GTI
Peugeot 308 ilk kasa

Renault Twingo

Mercedes E serisi (W124)

VW Golf 4

Fiat Bravo ilk kasa

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 minutes ago, emre666 said:

bmw e46 iyice apaçilerin eline düşmeye başladı. piyasada temizi kalmadı.

konu temizi kalıp kalmaması değil zaten, 0'dan üretilmesi :lol: böylece temiz olmuş olur...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni malzeme ve motor teknolojileri ile üretilmiş bir DeLorean almak isterdim. 

Hatta ciddi ciddi yaşantımın ileriki yıllarında bi DeLorean satın alıp dış çelik kısımları carbon fiber ile değiştirip kullanmak istiyorum, öyle bir fantazim var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim iki adayim var: Lancia Stratos ve  deTomaso Pantera.

Bugunun guvenlik normlarina gore minimum iyilestirmelerle cikarilsalar da cok basarili olurlar, genel konseptlerine sadik kalinarak yeniden tasarlansalar da.

Birgun gercek anlamda voliyi vurursam en buyuk hayallerimden birisi bir tane Lancia Stratos'u Singer'in kapisina cekip sirketin klasik 911'lere yaptigi gibi bir modernizasyon yaptirmak.

ChipArchitect tarafından düzenlendi
Thustu and 4x4 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Lancia Stratos bu güne kadar en beğendiğim araçtır.

Benim için ulaşılabilr olacağını düşünmüyorum.

Sonra da

1986_porsche_911_turbo_1537224296a53cf2a

4x4 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen ya bence de abuk bir model Lancia Stratos. Bizim Şamil ile kapışır :)

Valla ben daha alınabilir modeller düşünmüştüm. Aston Martin'ler, Porsche'ler, Ferrari'ler uçuştu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O konsept ve çizgiler farklı bence oraya girmeyelim. 

Ayrıca, başlıkta kimse ulaşılabilirlikten bahsetmedeği için bence markaların havada uçuşması normal. :D

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ferrari' nin yukarıdaki 2 modelini zaten şuanda da almak isteseniz alacağınız araç büyük ihtimalle fabrika çıkışı kondüsyonunda olacaktır. Siz yeter ki paradan haber verin :D

Thustu beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün sıfır üretise şuan ki gibi yine araba almak için para biriktirmeye başladım, ekonomik bir tercih yapardım. lüks arabaları ancak TestDrive Unlimited/Forza/GranTurismo vb oyunlarda almayı tercih etme fırsatım oluyor.

Yıl sonuna nasip olursa bir opel astra-corsa türünde hatchback 2014-2017model bir araba alma planım var, olurda bizim kriptolar yeşillenirse bir mercedes e200  (2005~2009) alma hayalim var.:mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/1/2019 at 10:30 AM, Najaz said:

Ford Taunus 2.0 GLS :D

taunusmk3.3.jpg

Ben de severin Taunus'u, belki de şuan Taurus kullanmamın sebebi olabilir bu araba. Zamanına göre güçlü motoru, hayvan gibi kanepeleri (koltukları demeye dilim varmıyor) başka bir arabaydı.

On 5/1/2019 at 1:37 PM, Atrin said:

Ulaşılabilir değil ama Ferrari 512 TR (Testarossa) (https://www.netcarshow.com/ferrari/1991-512_tr/

5220-Ferrari-Testarossa-1883-1-940x705.j

Hayallerimi süsleyen çocukluğumun en egzotik otomobili fakat cidden kötü bir araba olduğu yönünde eleştirileri okuduktan sonra soğumadım da değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Whooosh sesi yeter :icon_dance: bu araç için en güzel motor sesi olan Ferrari deniyordu yanlış hatırlamıyorsam. Fakat iyi mi kötü mü bir araba o konuda hiç bilgim yok. Estetiksel ve ses olarak bir bağım var kendisine

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 minutes ago, Atrin said:

@Whooosh sesi yeter :icon_dance: bu araç için en güzel motor sesi olan Ferrari deniyordu yanlış hatırlamıyorsam. 

Evet öyle bir durum var hatta italya'da çocuklar sokakta arabaların sesinden arabayı tahmin etmece oynarlarmış ama Testarossa sayılmazmış.

Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Whooosh said:

Ben de severin Taunus'u, belki de şuan Taurus kullanmamın sebebi olabilir bu araba. Zamanına göre güçlü motoru, hayvan gibi kanepeleri (koltukları demeye dilim varmıyor) başka bir arabaydı.

Hayallerimi süsleyen çocukluğumun en egzotik otomobili fakat cidden kötü bir araba olduğu yönünde eleştirileri okuduktan sonra soğumadım da değil.

Egzotiklerin alayı öyle, konfor filan aramayacaksın.

Bu egzotiklerin en ikonik komikliklerinden birisi Countach mesela:

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok