Sennheiser Game One Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı siyah renk
0

Bu konuda 27 mesaj var

https://www.akakce.com/kulak-ustu-kulaklik/en-ucuz-sennheiser-game-one-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,6615171.html

https://www.amazon.com.tr/dp/B00JQDOALC/ref=asc_df_B00GXW82Z458073246/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B00GXW82Z4&linkCode=asn&th=1

foto filan koymuyorum. sıfır gibi temiz. geçen ağustos ayında aldım. 

buraya özel 800 tl 

parayı peşin isterim yalnız. orjinal kutusu duruyor. yurtiçi kargo ile yollayabilirim.

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, emre666 said:

700 nasıl ?

Bedelli askerlikten yeni geldim, cebimde helalinden 300 liram var Emreciğim. Helal paranın bereketi başka olur, x3 gibi düşüneceksin harcarken.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yeşil lazerle takas yapsak olur mu?  :8 şaka bir yana güzel kulaklık, ihtiyacım olsa alırdım hemen 400 e falan

lazsa tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 31.05.2019 at 14:10, emre666 said:

500 e bırakayım hocam size. yeşil lazer işine tövbeliyim.

Hocam takas düşünceniz var mı ?

2 adet sıfır laptoptan çıkan 500gb hdd var , ssd alınca bunları hiç kullanmadan sökmüştük. 7200rpm olması lazım toshiba yine bakarım ofis çekmecemde duruyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 dakika önce, emre666 said:

yokmu alan yahuuu ? 400 tl son fiyat. taş gibi kulaklık sıfır gibi temiz. 

200 lira vereyim. Hemen dolar alırsın; 200/5.7 = 35$. ABD bu haftaiçi yaptırımları açıklayacak, dolar en az 7 olur. 35x7= 245 TL. Bunun bir de 1.63 "helal para çarpanı" var; tam olarak senin istediğin paraya denk gelir.

Bence bunu bir düşün...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 dakika önce, emre666 said:

@Najaz

sayın hocam 200 de çok ölü fiyat be. yap bi güzellik bana 400 iyidir... çok şey etmez seni.

Hadi senin güzel hatırın için 300 olsun... Daha bunun EFT masrafı var, kargosu var, alışma evresinde tüketmem gereken premium viski, vodka parası var, var oğlu var...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 15.07.2019 at 13:41, Najaz said:

Hadi senin güzel hatırın için 300 olsun... Daha bunun EFT masrafı var, kargosu var, alışma evresinde tüketmem gereken premium viski, vodka parası var, var oğlu var...

hocam kutu hazır. ama 300 harbi az yaaaa. şunu 350 yapta akşam şekil lokantaya gidelim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, emre666 said:

hocam kutu hazır. ama 300 harbi az yaaaa. şunu 350 yapta akşam şekil lokantaya gidelim.

Bak hiç yapmadığım şeyi yapıyorum, senin için katı ve kemikleşmiş prensiplerimden taviz veriyorum ve senin dediğin olsun diyorum.. Özelden IBAN alayım lütfen...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar ucuza satılacak bir kulaklık değil o.

bende 10 seneden fazla kullandığım pc 360 var, onu bile 350 liraya vermezdim. ama Najaz'a hayırlı olsun tabi. kutsal saçına sakalına değdikten sonra değeri artacaktır tahminim :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

artık çok geç, kutu yola çıktı. inşallah içinden olumsuz birşey çıkmaz. :icon_curtain:

2 saat önce, Whooosh said:

Altuğ kaç veriyorsa ben 1 lira fazlasını veriyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
27 minutes ago, emre666 said:

inşallah içinden olumsuz birşey çıkmaz. :icon_curtain:

:zuh: ne sürdün kulaklığa, ben şu durumda üstüne para verseler takmam o kulaklığı :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok