Internet baglantisina kac para oduyoruz?
3 3

Bu konuda 343 mesaj var

55 minutes ago, infestor said:

TT'ye gectim mecburiyetten. aylik 155 tl. eskiden ayni download hizina 110 tl oduyordum. simdi gotumuze bir +45 lira daha giriyor. 24 ay mokoko.

gerci milletin 25-35 mbps hizlara 100  lira civari odedigini duyunca halime sukur ediyorum 😬 

ah 85 liralik turknet 100 mbps paketi! benim olacaktin. kader kismet faso fiso...😓

11485279673.png

10 mbit superbox 163 küsur ₺ ödüyorum aylık. Altyapı getirmeyen telekoma da, fırsat bu fırsat kanırttıran türlsele de, günde gece 11 den sonra 8 saat su verebilen belediyeye de... 🤬

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 27.05.2021 at 20:37, Peregrine said:

10 mbit superbox 163 küsur ₺ ödüyorum aylık. Altyapı getirmeyen telekoma da, fırsat bu fırsat kanırttıran türlsele de, günde gece 11 den sonra 8 saat su verebilen belediyeye de... 🤬

Bu SuperBox'ı 160 TRY'li alınca Huwaei cihazını mı veriyor yoksa diğer seçenek olanı mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
38 minutes ago, RFID said:

Bu SuperBox'ı 160 TRY'li alınca Huwaei cihazını mı veriyor yoksa diğer seçenek olanı mı?

Bana huawei verdiler 2 yıla yaklaşıyor. Uzun kule gibi olanı değil yalnız diğerini.

21 minutes ago, RFID said:

Birde RedBoX mı yoksa, SuperBoX'mı almalı. Deneyiminizi paylaşır mısınız? Yazlığa taşıycağım için soruyorum.

Kesinlikle Redbox. Aynı fiyata 15 megabit veriyorlar. Bir de türksel herşeyi yasaklıyor. Akşam gece 20-24 arası torrent / windowsupdate / android play store / vs vs transferleri 2-3 megabit'e düşüyor. Sürekli Throttling var. Eve servis elemanı sokmak istemediğim için pandemi sonuna kadar katlanıyorum. Sonra bir AirFiber metro internet operatörlerini deneyeceğim olmazsa RedBox ile devam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
56 dakika önce, Peregrine said:

Bana huawei verdiler 2 yıla yaklaşıyor. Uzun kule gibi olanı değil yalnız diğerini.

Kesinlikle Redbox. Aynı fiyata 15 megabit veriyorlar. Bir de türksel herşeyi yasaklıyor. Akşam gece 20-24 arası torrent / windowsupdate / android play store / vs vs transferleri 2-3 megabit'e düşüyor. Sürekli Throttling var. Eve servis elemanı sokmak istemediğim için pandemi sonuna kadar katlanıyorum. Sonra bir AirFiber metro internet operatörlerini deneyeceğim olmazsa RedBox ile devam.

20:00-24:00 arası kotasız saatler mi?

AirFibere baktım güzel ama  zahmetli ve pahalı.  RedBoX iyi gibi benim için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, RFID said:

20:00-24:00 arası kotasız saatler mi?

AirFibere baktım güzel ama  zahmetli ve pahalı.  RedBoX iyi gibi benim için.

10 megabit sınırsız paket bu. Her saat kotasız. Haksız olarak throttle yapıyorlar, arayıp söyleyince "hattınızda bir sorun yok" diyerek anlamamazlıktan geliyorlar. :mad:

AirFiber ilk kuruluma bir para veriyorsunuz (geçen yaz 300 ₺ idi, outdoor anten, sizin oluyor, superbox'daki gibi cihaz firmaya at değil, bozulursa cezası yok, firmaya kilitli değil, başka ISS ile çalışır) ancak tarifeler ucuz. Giriş seviyesi DSL gibi hatta daha ucuz.

Peregrine tarafından düzenlendi
imlâ
RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

50mpbs internete bu sene 86 seneye 96 oduyorum yaninda ust paket teledunya tv ve vizon sinama kanalari ile

subata tahatyt verdim ocakta verebisem 2 sene 100 e 76 mi ne vericektim 31 ocakta fiyatlar degidti benim tahatud ya subat sonu yda ortasi bitiyordu 2 hafta icin 25 lira aylik fazla odiyecez smdi 1.5 sene daha

tek kotu seyi bana cok farketmiyor 50 7-12 arasi aksam 20 e e dusuyo

yai full sinirsiz degil biraz eski aknli demeyelimde sinirli sainirsiz paketler gbi

su an eflasyon gercek %30 uzeri o bakimda sinir bozucu olsada garipsemiyorum

ucuz olsun yeter

nazareth tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/27/2021 at 7:37 PM, infestor said:

ah 85 liralik turknet 100 mbps paketi! benim olacaktin. kader kismet faso fiso...😓

turk.net bunu 100 lira yapmis. bu gidisle ucreti benim 150 liralik TT paketine gelecek ve 1 sene sonra belki de gececek :D taahhutte kaldigim icin kârli bile cikabilirim yani

asdxajsgdyykjsadl ne sacma sapan bi yerde yasiyoruz

infestor tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an ne ödüyorsunuz bilmiyorum ama internet de böylelikle bitmiş olacak 2022'de. Fiyatlar resmen uçmuş...

MilesTeg tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Superonline mevcut müşteriler için kampanya yapmış, 244TL ilk altı ay / 254 tl sonraki 6 ay olmak üzere 500/20mbit diye. Bu kampanyaya geçtim, geçtiğimden beri hızım 1Gbps/100mbit şeklinde devam ediyor. Kampanyaya katılırken operatör ilk 100 içindesiniz diye belirtti, acaba bundan kasıt mı hediye tadında birşey yaptılar yoksa bir hata mı var anlamadım. :icon_think:

Omfs and CaRaBeeN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 1/6/2022 at 4:14 PM, omertocarlos said:

Superonline mevcut müşteriler için kampanya yapmış, 244TL ilk altı ay / 254 tl sonraki 6 ay olmak üzere 500/20mbit diye. Bu kampanyaya geçtim, geçtiğimden beri hızım 1Gbps/100mbit şeklinde devam ediyor. Kampanyaya katılırken operatör ilk 100 içindesiniz diye belirtti, acaba bundan kasıt mı hediye tadında birşey yaptılar yoksa bir hata mı var anlamadım. :icon_think:

Benim oturduğum sitedeki altyapıları 100 Mbit'in üstünü desteklemediği için daha önce 200 Mbit olarak yapılan benzer bir kampanyaya giremedim. Bir de buna bakayım girebiliyor muyum şansımı deneyeyim. Nasıl bir fibere denk geldiysem 100 Mbit'in üstüne çıkamıyorum.

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
29 dakika önce, Pablo 'Definitive' Vader said:

Benim oturduğum sitedeki altyapıları 100 Mbit'in üstünü desteklemediği için daha önce 200 Mbit olarak yapılan benzer bir kampanyaya giremedim. Bir de buna bakayım girebiliyor muyum şansımı deneyeyim. Nasıl bir fibere denk geldiysem 100 Mbit'in üstüne çıkamıyorum.

100 mbit üstü lazım oluyor mu ki ?

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
43 minutes ago, Omfs said:

100 mbit üstü lazım oluyor mu ki ?

o kafayla bakarsak kimsenin 50mbit üstüne ihtiyacı yok. maksat bir şey indirirken ya da yüklerken daha hızlı olması.

misal 50mbit bir oyunu 3 saatte indiriyorken, 500mbit 18dk da indiriyor. hayatı pc başında geçen biri için sadece bu bile yeterli bir sebep bence.

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, TiesTorN said:

o kafayla bakarsak kimsenin 50mbit üstüne ihtiyacı yok. maksat bir şey indirirken ya da yüklerken daha hızlı olması.

misal 50mbit bir oyunu 3 saatte indiriyorken, 500mbit 18dk da indiriyor. hayatı pc başında geçen biri için sadece bu bile yeterli bir sebep bence.

Hayır o kafa ile bakmadım. Elzem bir durum var gibi geldi o yüzden merak ettim. Ben de 100mbit kullanıyorum ama keşke daha fazlası olsa özellikle upload konusunda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Normalde 100mbit'te iş görüyor tabiki ama işten arta kalan sınırlı vakitte tayfa ile hadi şunu oynayalım dedikten sonra oyunu kısa sürede indirmesi, şunu izleyelim dedikten 5dk sonra yüksek kalite filmleri indirmesi vs. çok cezbetti beni.

omertocarlos tarafından düzenlendi
yanlışlıkla yazarken gönderdim
Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

100 Mbit elbette standart olarak iş görmeye yetiyor ancak @TiesTorN'un yazdığı gibi sürekli bilgisayar başında ve Internet'e bağlı bir hayat olunca hızın daha fazlası diye bir kavram olmuyor. En yüksek hız ve karşılanabilir fatura tutarı olduğu sürece daha hızlısı daha iyidir. Başvuru yaptım ama geri dönmediler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

paketimde TV+ olduğu için geçemiyormuşum ben bu 200/20 ya da 500/20 tarifesine... işin komik tarafı TV+ cihazı kurulu bile değil, hiç kullanmıyorum... :mad:

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
34 minutes ago, Forgotten said:

paketimde TV+ olduğu için geçemiyormuşum ben bu 200/20 ya da 500/20 tarifesine... işin komik tarafı TV+ cihazı kurulu bile değil, hiç kullanmıyorum... :mad:

TV+'ı iptal etmeyeceğinizi, mevcut paketle devam edeceğini ve ödeyeceğinizi sabırla tekrar tekrar anlatınca çözüm üretiyorlar o konuda. Ben daha önce 200 Mbit'e geçmek istedim ama sitede kurulu cihazlar 100 Mbit üstünü desteklemiyor çıktığı için geçemedim. Şimdi bir de 1000 Mbit ile zorluyorum muhtemelen yine aynı saçmalık olacak ama şansımı deniyorum. Cihaz kampanyası yoksa TV+ için çözüm bulunabiliyor zorlayın müşteri temsilcisini mutlaka.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün bende bir tarife değişikliği yaptım. eski tarifem superonline'da 25 mb, akşam 6 sabah 6 arası 100 mb şeklinde idi. 115 TL ödüyordum. ağustos ayında da 2 yıllık taahhütüm bitiyor. Dün aradılar, sabit 100 mb olacak şekilde 2 yıl sabit ücretli, yanına da galaxy buds 2 kulaklıkla birlikte 159'a geçtim. erken mi davrandım bilemiyorum ama zamlarla birlikte ağustos ayında  fiyatlar nerelere gelir bilemediğimden dolayı garanti olsun dedim. Kulaklık da kullanacağım bir kulaklık değil, onu satsam dahi yaklaşık aynı fiyatlara gelmiş oluyor tarifem, en azından 2 yıl sabitlemiş oldum. 

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 saat önce, Forgotten said:

Bununla ilgili DH'de bir trick paylaşımına denk gelmiştim, internet başlığı altında bakınmakta fayda var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netspeed avantajlı @cherqes 35Mbit 81 lira veriyorum. Aranızda yeni üye olacak varsa ref kodum:H8N9KA bu kodu abone olurken iletirseniz hem size hem bana indirim yapıyor. Net hızlı tatminkar.

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Screenshot_20220218-202643_Speedtest.jpg

7 senedir Superonline Fiber kullanıyordum. Hızım 100 Mbit, 115 lira olan ücreti, 160 liraya çıkarmaya çalıştılar. Böyle bir fiyat kesinlikle ödemem, iptal ederim dememe rağmen oralı olmadı superonline.

Sonuç: superonline altyapısını kullanan, superonline ekiplerinin gelip kurduğu, superonline modemi verilen Millenicom 100 Mbit'i hiç tahattüt vermeden 105 liraya kullanmaya başladım.

150 lira kurulum ücreti var. onun için de referans sistemi var 1 aylık ücreti almıyorlar. yani fazladan 45 lira ödeyerek, tamamen aynı hizmeti, bu seneki fiyatı 160 yerine, aynı altyapı ile 105'e aldım. 

başvuru belgelerini yollamak için veri işleme izni şart koştular, onu da dilekçe yazıp geri çektim kayıt işlemleri tamamlanınca... oldu bitti. superonline'a da hiçbir zaman vermemiştim veri işleme izni.

geçmek istiyen olursa referans kodu paylaşırım.

Whooosh beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadasinizi Millenicom'a getirin, 1 ay ücretsiz internet hakki kazanma firsatini yakalayin! Üstelik arkadasiniza da 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu EF53342C. Arkadasinizin bu kodla beraber, https://www.milleni.com.tr 'den veya 08503330333 cagri merkezimizden basvurmasi ve basvurunun tamamlanmasi gerekmektedir Detayli bilgi için: https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/ek-hizmetler/mevcut-musteri/arkadasini-getir

aldım kodu, lazım olan kullansın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ah superonline daki fiber uzerinden sagladiklari ev telefonu olmasa….zamaninda telekomdaki sabit ev telefonunu sol e tasimistim.

bu devirde ev telefonu mu kaldi demeyin bazi durumlarda hala lazim oluyor, misal bizim oglani dedesi ev telefonundan ariyor…

Fiber uzerinden sabit telefon olayi sol de var ve ucret odemiyorum, baska operatorlerde yok maalesef…

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok