Dirt Rally - Erken Erişim
0

Bu konuda 8 mesaj var

Codemasters Simulasyon diyorsa o oyun Arcade'nin bir tık üstüdür.

2010'dan beri adam gibi bir F1 oyunu yapamadılar daha.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iyi olmuş sırf rally olması, diğer saçma modlardan bıkmıştık artık  :8

Cat & Mouse iyiydi ya niye öyle diyorsun :lol:

Aaah Tolga abi aah... :cry:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Codemasters Simulasyon diyorsa o oyun Arcade'nin bir tık üstüdür.

2010'dan beri adam gibi bir F1 oyunu yapamadılar daha.

Richard Burns Rally beklememek lazım tabi, öyle olsa oynayabilecek çok adam çıkmaz zaten. Akşam eve gidince bir deneyeyim bakalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

RBR bence saçmalıktı biraz, simülasyon olcam diye biraz abartı gibi geliyordu bana... yani o oyunda aracın yoldan çıktığı hızla ben gerçek arabayla girsem o viraja öyle yoldan çıkmazdı :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün akşam biraz denedim, Dirt 3 ile alakası yok diyebilirim, simülasyona daha yakın gibi. Eski Dirt serilerindeki gibi virajları kayarak dönmek için çok iyi zamanlama, el freni kullanımı gerekiyor. Gerçi hem yorgunluktan hem de üşengeçlikten direksiyonla oynayamadım, Xbox Controller'la yarıştım. Anlaşılan erken erişim olayını da, şimdiye kadar simülasyona yakın oyun yapmadıkları için deniyorlar. Bu yöntem Project CARS'ta başarılı oldu sonuçta. Farklı arabaların (1960'dan günümüze ralli araçları var) tepkileri de oldukça farklı, özellikle yol tutuş açısından. Toprak, asfalt ve buz üzerinde gitmek de çok farklı hissettiriyor. Özellikle asfalt üzerinde aracın tipine göre çok iyi tutunduğunu görüyorsunuz. Şimdilik izlenimlerim olumlu kesinlikle. RBR'deki gibi ralli tekniklerini öğreten bir bölüm de olsa süper olurdu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok