Call of Duty®: Modern Warfare® 25.10.2019
1 1

Bu konuda 30 mesaj var

hadi bakalım klasik cod : mw geri dönüyor... 

Şöyle yine film tadında 10 saate yakın sürecek bir single senaryo yaparlar inşallah. 3-4 saatlik birşey olmaz umarım. dibine kadar script önceden planlı olsun ama eski tadında olsun.

Yalnız değişik bir detay var..

https://www.usatoday.com/story/tech/news/2019/05/30/call-duty-reclaims-modern-warfare-moniker-2019-video-game/1268745001/

Players will also get to take the role of Farah Karim, an female commander of a faction based on the YPG, a Kurdish militia that fought in Syria.

"It's a largely female fighting force fighting on the front line. Many of them are women whose lives were turned upside down and who have decided to take up arms in order to fight for their own version of greater good," Kurosaki said. Karim "fights war from a completely different perspective. This is her home where the theatre of war is. That’s always been a tenet of 'Modern Warfare,' showing the different perspectives of war."

"Modern Warfare" runs on a new underlying game engine, which supports 4K HDR video and Dolby Atmos sound. Also included: the multiplayer game, which tends to keep players occupied for months after the game's release, and a co-op mode, in which two players can play together. 

Bunu türk askerleri ile savaştırırlarsa ''severler öyle captain price'' i derim valla.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen katılıyorum , COD güzel SP modu olursa alırım zira özledim nedense.

Ama son açıklamadaki olay dediğiniz gibi ortaya çıkarsa , community'de hergün sayarım .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, emre666 said:

Bunu türk askerleri ile savaştırırlarsa ''severler öyle captain price'' i derim valla.

Muhtemelen karşı tarafta IŞİD olacak. Avrupa ve ABD'de bu olayın epey bir PR'ını yapmışlardı; "kahraman Kürt kadınları şeriatçı teröristlerle göğüs göğüse mücadele ediyor" diye.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Karşıya Türk ordusunu koyarlarsa (hele hele PKK'ya karşı) dünyada eşi benzeri görülmemiş bir shitstorm başlar.

rammstein tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Senaryo olarak absürt bir şeyler yapmazsalar gayet alınır oynanır bir olabilir, ilk COD MW'deki gibi dedicate multiplayer modu olursa harika olur, geçtiğimiz yıl çıkmıştı sanırım Remastered CODMW baya güzeldi, grafikleri adam edildiği hali epey sardı. bayramda tatilde eş dost buluştuğumuzda güzel multi yapılır.:icon_dance:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

su an blizardda laucher ustunde black ops 4 veriyorlar

ben anlamam etmemde bu da blizard ustunden cikicak olursa gift mifgt oluyorsa alacak edecek olursa beni beni gorsun :D

yoksa oyunla alakali hic bisi bilmiyorum son oynadigim medal of honor mi neydi burdaki bazi arkadas ergen olarak dhw idi belki de

sldam bunu yazdiktan sonra launcher bisiler download etti ve modern warfare pre order belirdi.

60 80 100 eurodan 3 ayri version alacak olan varsa vallah beni bir gordun yapariz bi guzellik :D

nazareth tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.trthaber.com/haber/dunya/dunyayi-yeniden-sekillendiren-ajan-call-of-duty-436989.html

anlaşılan ypg li karakteri türkiye ile değil işid ile savaştırıyorlar. yalnız rusya psn den satılmayacakmış. nedeni de bu sanırım.

https://www.dexerto.com/call-of-duty/call-of-duty-modern-warfare-banned-russian-playstation-store-1171401

Piyasaya çıkacak oyunun Orta Doğu bölümü ile ilgili oyun sitesi sayfası Charlie Intel’in yorumuna göre bölgenin yerel halkı olarak konumlandırılan küçük kız ve erkek çocuk avatarlar, gaz maskeleriyle, oyunda yer alan deyimiyle sivil halkı öldürmek istediklerini mırıldanan Rus askerleri ile çatışmaya giriyor. Mirror gazetesinin haberine göre oyunun içerisinde Amerikan deniz birlikleri, Fransız yardım birlikleri ve İngiliz tanklarının yanı sıra Beyaz Kasklılar yer alıyor.

oyunda türkiye nin adı geçmiyorsa çokta şey etmemek lazım. ypg liyi kahraman vs. gibi gösterirlerse göstersinler bizim isim geçmedikten sonra...

emre666 tarafından düzenlendi
rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1 ay önceki Beta'yı oynamıştım. Sonunda bazı şeylerin değiştiği bir COD olmuş. İlk MW çıktığındaki tadı verdi bana oyun. Bir arkadaştan falan beleşe bulursam oynarım oyunu. Hazır BF5 biraz baymışken.

Bu arada oyunun Ground War (64 kişilik) modu tam bir rezalet. Ne COD BF olmaya çalışsın ne de tam tersi. 

TatanQa and rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu indirimdeyken aldım. Multiplayer'ı öncekilerin aksine bu sefer çok güzel olmuş. Key sitelerinde uygun fiyata satıyorlar. Almayı düşünenler bu tip siteleri göz önünde bulundurabilirler.

rammstein tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen youtube'da gece görevlerine denk geldim de bu sefer hakikaten yapmış adamlar. muazzam grafikleri var oyunun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Almaya niyetlendim netten araştırdım , cdkey 285₺ den aşağı yok gibi :(.

Var mı mezarcı linki ? :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

free to play olan warzone'u günlerdir oynuyoruz. Çok beğendik. Buna başlayan bir daha pubg'ye dönmez kanısındayım. Normal Modern Warfare oyununu ise uygun fiyata bulsam alacam. 

rammstein and emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben bnetteki balancimi siflirladim.ama wow altinimi ile yapabilirim.

benim durum malum merak ettim uygun fiyatla bulunsa denilen rakam nedir olmadi pm cakin bi dusuniyim bende

ek su and shopa baktim indirim olmus

standarta 39 euro  passli olan 64 euro

bu indirim ne kadar surer ne olur bi dfikrim yok yazdiktan sonra bakip gordum shoptan

ne verisiona ne olursa dusunuruzu bi bildirin bende dusuniyim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyunu ilk çıkığı günden beri oynuyorum. 240 saat olmuş gameplay time. Güzel oyun. Eski MW tadını yakaladılar. Yeni modlar yeni mapler derken oyunu sürekli canlı tutuyorlar. BF5'i bir daha açmadım TTK muhabbeti yüzünden. DICE'ın bu adamlardan öğrenmesi gereken şeyler var açıkçası. En azından hardcore kitlenin ne istediğini bilip ona göre davranmaları gerektiğini bilseler yeter zaten.

@ZvAnA hocam activision ID ne senin ? ekliyim seni.  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Warzone ile ben de MW yi satin alsam mi diye dusunur oldum. Silah sesleri harika ve gorsel solen olmus...

Gecen haftalarda sanki 49 eur idi...Xbox ve PC cross play olsa cok iyi olurmus ama malesef degil

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Warzoneu arkadaşların gazıyla çekmiştim, hatta geçenlerde 9gb tekrar update gelene kadar günde 1 saat falan giriyorduk. Zevkli oyun pubgden biraz daha keyif verici ama ben bu tarz oyunlara çok ısınamadım nedense, biraz karambol gibi geliyor. Yine pubge göre çeşitliliği var düşttüğünde takımın seni deploy edebiliyor para varsa ama uzun vadeli oynamalara açık tipte, o açıdan bir süre sonra bana sıkıcı gelebiliyor.

Birde 2. evde ana pc mevcut burada mobil bağlanıyorum, 2 dir üst üste büyük update geldi; pek başa çıkabileceğim bir durum değil. Bnetin diğer oyunlarına anca kota yetiyor :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Su siralar yine %25 yapinca Oyunu aldim , campaign modunda etrafi seyrede seyrede oynayayim diyorum ama 1-2dk da bir olan anlik 1sn lik donma (stutter?) oluyor ve cok rahatsiz edici...Grafikleri kismak gibi bir huyum olmadigindan, sistemin de full ayarlari kaldiracagini dusundugumden ne yapsam bilemedim.

Ilginc olan ne warzone da ne de multiplayer da boyle bir sorun yok.

Sistemde herhangi bir OC yok

Neleri kontrol etmeli?

- i5 9400f (6 core 9.nesil 2.9ghz 9mb cache)

- 2x8gb 3700mhz (ddr4 1066mhz)

- rtx 2080 8gb

- 1tb WD Black NVMe M.2 ssd

- 4k lg oled tv (hdmi)

- Win10 Home 1909

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok