Baldur's Gate III
0

Bu konuda 33 mesaj var

Divinity yi yapan adamlar bunu da yapacaktır muhtemelen ama keşke Baldur's Gate 3 değil de ne bilim Baldur's Gate Immortal falan gibi bi başka bi isim koysalardı.. çünkü önceki oyunları oynayan adamlar artık yaşamadığı gibi yeni jenerasyon da aksine ilk oyunları oynamadıklarından ötürü mesafeli yaklaşacaktır diye düşünüyorum.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bu işi yapabilecek 2 ekip var. Birisi Larian diğeri de Obsidian'dır. Larian son iki Divinity oyunu ile bu oyunun altından kalkabileceğini gösterdi bence. Oldukça başarılı bir old school vs. new school kırmasıydı onlar ve ses getirdi. 

Heyecanlandırdı resmen. 

Bu arada BG2'nin bir yerlerinde Illithid invasion'dan bahsediyorlardı, Youtube commentlerinde yazmışlar. Oradan bir bağlantı olabilir deniyor. 

Acaip derecede Enhanced Editionları oynayasım geldi ama işte... tez yazmak lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

4-5 ay öncesinde betasına bakınmıştım, dün full versiyona bakındım betadan daha beta gibiydi. Oynanışa etki etmese de atmosferi bozan ufak tefek hatalar mevcut. Mesela oyun içi cutscenelerde karakter havada uçuşuyodu, yakın planda karakteri göstermesi gerekirken boş sahne vardı vs.
Detay konusuna gelince, frp oynadınız mı bilmiyorum ama resmen aynı özgürlüğü yaşatıyor oyun. En ufak alakasız noktalarla bile bir şekilde etkileşime geçebiliyorsunuz, hiç beklemediğiniz bir aksiyon ile savaşı kazanabiliyorsunuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

divinity original sin 2'yi deliler gibi oynamıştım, aynı firmadan olduğu için bu da çıksa da oynasak diyordum sonunda çıkmış... steam puanları çok iyi gözüküyor. ben zaten indirim gelmesini bekleyeceğim için o zamana kadar bir sürü patch de çıkar ufak tefek sorunlar giderilir. iyidir iyi...

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 hours ago, Erwin said:

SE akar bu oyunda.

SE ile fix ve yama takip etmek dert haline gelir bu kadar çok çıkarken. O yüzden oynamak isteyenler ve tadını çıkartmak isteyenler bekleyebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
36 minutes ago, Definitive said:

SE ile fix ve yama takip etmek dert haline gelir bu kadar çok çıkarken. O yüzden oynamak isteyenler ve tadını çıkartmak isteyenler bekleyebilir.

Popüler oyun olduğu için anında geliyor patchler… 

Erwin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler'lık bir durumu yok ama gene de alayım. Oyun dengeli gidiyordu ama bir durum oldu;

Emerald Groove'a girdim. Thiefling'leri kovuyorlar falan bana git Druid Halsin Dayı'yı bul dediler. Ok dedim. Çıktım hafif yukarı gittim. Orada terk edilmiş bir kasaba buldum. Goblinleri korkuttum, saldırmadılar. Ama sanırım orada oyunu da bozdum. bir mahzene gir, orada otlar var diye bir quest açıldı. Girdim mahzeni otları bulup temizledim ama quest tamamlanmadı. Sonra çıkıp köyün ortasındaki kuyuya indim. Orada 4-5 monster saldırdı. 2 Phase spider 3 entlock mu ne. ent zamazingolar 33 HP ve iki tane. Phase Spider'lara yaklaşmak mümkün değil, ranged poison atıyor, phase ile sağa sola ve yukarı ışınlanıyor. Yakalamak mümkün değil. Mal gibi kaldım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok