Gears 5 (xone,pc) - 10.09.2019
0

Bu konuda 92 mesaj var

dün yine horde da level 49'da öldük... 50'ye gelemeyişimizi geçtim hadi, yine hata verip hiç puan vermedi............ narc ile exe de level 35 gibi oyundan düşmüştü zaten.

patch gelmeden bi daha horde oynamamaya yemin ettim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, TiesTorN said:

olm bunu biz de yaptık hatta senin gibi ortasından girip değil en baştan başlayıp yaptık ama hata vermişti 50yi bitirince :2no:

Bahsettiğin "biz de yaptık" dediğin 2 maçta da ben vardım zaten.. birinde işim olduğu için artık geç kaldığım için lvl40da çıktım.. Diğerinde de oyun beni lvl39da attı.. 

Ama bu bitirdiğim oyunu ben açıp (nasıl ortasından girdiğimi .tünden attıysan) sonuna kadar gittim ve ödülleri de aldım.. ..  

adamın yazdığı şeylerin tamamı kolpa, ties tayyif mordoğan artık senin adın.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 22.09.2019 at 02:42, Executioner said:

Sonuç olarak verdiğim 90 TL'nin sonuna kadar karşılığını verdi, tavsiye ederim.

Kesinlikle katılıyorum. Benim de verdiğim 12 tl'nin sonuna kadar karşılığını verdi oyun. Daha multiplayer moduna girmedim bile. Yazdıklarınız aydınlatıcı oldu. Teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

horde.jpg

Tour Of Duty görevleri için Horde'a girdim solo, yoksa gireceğim yok, valla kanser ediyor resmen tek başına girmek. Ama güzel bir takıma denk geldim gene şansıma ve 50'nin sonunu gördük hep beraber.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Executioner said:

horde.jpg

Tour Of Duty görevleri için Horde'a girdim solo, yoksa gireceğim yok, valla kanser ediyor resmen tek başına girmek. Ama güzel bir takıma denk geldim gene şansıma ve 50'nin sonunu gördük hep beraber.

Yoksa gireceğin yok mu.. abi ne zaman baksam Horde dasın zaten başka bişi oynadığını görmedim.. allahtan giresin yokmuş... 

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
47 minutes ago, Narcissus said:

Yoksa gireceğin yok mu.. abi ne zaman baksam Horde dasın zaten başka bişi oynadığını görmedim.. allahtan giresin yokmuş... 

Hergün horde görevi veriyor tour of duty. Yok energy topla, yok 40 tane drone elite öldür vs.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, Narcissus said:

:lol: +1

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun 3. Act da bir daha çakıldı.. Çalışmıyor. Orijinal değilde korsan olsaydı eminim bu sorunları yaşamazdım..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 9/27/2019 at 11:25 PM, Executioner said:

Tour Of Duty görevleri için Horde'a girdim solo, yoksa gireceğim yok, valla kanser ediyor resmen tek başına girmek. 

Annotation-2019-09-29-020237.png

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 saat önce, Narcissus said:

Hocam bende bi sorun yok oyuna özgü ama sanırım 436 sürücüsü genel olarak sorunlu biraz.. 

Valla ben böyle bir oyun ilk defa görüyorum..  Normal oynarken kapatıyorum işe gidip geri gelip açıyorum oyun çalışmıyor.. Neden bozuluyor neden düzeliyor anlamadım.. Sırf bende değil nette bir sürü insan var aynı benim gibi..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
37 dakika önce, TiesTorN said:

valla oyun çıktığı günden beri sorunlu denilen en son driver ile oynuyorum 44 saat olmuş toplamda, 1 kere olsun hata almadım...

Öyle hata falan vermiyor direk pc yi kilitliyor reset atarak kapatabiliyorsun..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 9/29/2019 at 11:48 PM, Squall said:

Öyle hata falan vermiyor direk pc yi kilitliyor reset atarak kapatabiliyorsun..

Bi ara bi oyun vardı sistemin o kadar stabil olmasını istiyordu ki en ufak kararsızlıkta hata veriyordu. Belki gears 5 de öyle olabilir çünkü bende de hiç bir sorun yok hocam.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ultra ayarlarda bende de hiçbir sıkıntı olmadı. Bende ama sıcaklık ile ilgili bir problem yok, hem ekran kartı hem de CPU su soğutmaya bağlı.

Sıcaklık, overclock, sistem kararsızlığı gibi konularda hassas bir oyun demek bu problemler varsa.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O tarz birşey değil gibi.. ilk acildiginda sorun olmazsa düzgün devam ediyor ama bazen açılışta sıkıntı çıkartıyor ve o zaman hep aynı yerde donuyor reset atmak gerekiyor.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok