Gears 5 (xone,pc) - 10.09.2019
0

Bu konuda 92 mesaj var

On 29.09.2019 at 19:31, Executioner said:

Buyur Bro, advanced'da ( 3. zorluk ) bitirdik beraberce. Şimdi de Gow'a giriyorum screenshot alacaksan haberin olsun. @Narcissus

Bu arkadaş bizimle 11 senedir oyun oynar ve kendisi bize bir kere bile "bro" dememiştir. Hatta daha kötülerini söyledi. Kendini şanslı hissetmelisin @Narcissus

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Campaign iyi hoş da Horde ve Escape 'in derdi çekilecek gibi değil, oyunun bir sürü sıkıntısı var. Mesela 1 saat oturup Horde oynuyorsunuz, bittiğinde "kaydedemedim hacı" diyor aha gitti bir saatlik progress. Daha sonradan falan da eklemiyorlar. Bir diğer mevzu leaverlar, henüz belki 10 oyuna anca girmişimdir, bir kez olsun 5 kişi oynayamadık, öyle toksik bir topluluğu var. Oyuna giriyorsun, ilk dakikadan biri çıkıyor, üçüncü wavede iki kişi daha gidiyor, iki kişi, beş kişilik yer tutmaya çalışıyoruz sonra. Matchmaking zaten hikaye, anlatılacak bir yanı yok, seçtiğim karakteri es kaza oynayabilirsem seviniyorum, genelde duplicate diye arıza çıkartıyor.

Fena.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, AranelSurion said:

Mesela 1 saat oturup Horde oynuyorsunuz, bittiğinde "kaydedemedim hacı" diyor aha gitti bir saatlik progress. Daha sonradan falan da eklemiyorlar

önceki mesajları okumadın heralde :) uzun uzun dert yandık bu saçmalıktan...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 saat önce, TiesTorN said:

önceki mesajları okumadın heralde :) uzun uzun dert yandık bu saçmalıktan...

Yeni çıktıydım oyundan, çok doldum, direkt yazdım geçtim :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 9/12/2019 at 22:06, Najaz said:

Selam dostum,

Bu halen geçerli mi acaba?

Ben az önce baktım 180 liraya yine 12 aylık live gold alınabiliyor.

Ancak ultimate pass ilk ay 5,90 , sonraki aylar 44.99 (ve sanki peşin mi alıyor diğer ayları?)

İlk ay 5.90 ı alıp , sonra iptal edebiliyor muyuz?

On 9/12/2019 at 22:06, Najaz said:

Live Gold indirimi başlamış. 180 TL'ye 1 yıllık aldım. Üzerine 11,80 TL'ye 2 aylık Game Pass Ultimate aldım, 1 yıllık Live Gold aboneliğim +2 ay daha eklenerek 14 aylık Xbox Game Pass Ultimate'e dönüştü.

gamepassultimate.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@CaRaBeeN Hocam muhtemelen halen geçerli yazdığım olay. 180 TL'ye 12 aylık Live Gold abonelik alıp, üstüne 12 TL'ye 2 ay Game Pass Ultimate aldığında, toplamda 14 aylık Game Pass Ultimate'e dönüşmesi lazım aboneliğin.

CaRaBeeN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
39 dakika önce, Najaz said:

@CaRaBeeN Hocam muhtemelen halen geçerli yazdığım olay. 180 TL'ye 12 aylık Live Gold abonelik alıp, üstüne 12 TL'ye 2 ay Game Pass Ultimate aldığında, toplamda 14 aylık Game Pass Ultimate'e dönüşmesi lazım aboneliğin.

Sanırım öyle, tek fark artık iki aylık 12 değil de , bir aylık 5.90tl görünüyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

senaryo kısmı güzel olmuş gerçektende. 4. oyunun ne kadar basit, dlc türü birşey olduğu ortaya çıktı bu oyun ile.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11/21/2019 at 11:10 PM, Executioner said:

%50 indirime girmiş steam'de. Oyun daha yeni çıktı insafsız microsoft : )

hakkaten çüş artık ali sami... şerefsiz itler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3 saatlik single senaryo varmış steam de yazdığına göre. ben görünce tamamen muli. ye yönelik bir dlc dir diye bakmamıştım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2 - 2,5 saatte bitiyor single kısmı. karakterler aksiyon yine iyi. gamepass de bedava ama multi. kısmı oynanmayacaksa 2 saatlik single a para vermeye değmez sanırım.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok