Kaza sorunsalı
3 3

Bu konuda 44 mesaj var

kasko pert parasını veriyor. mevcut piyasa değerine göre.

elime 105 bin lira verecekler. pazarlıkla onu 107 de yaparım.

ancak o paraya

tam otomatik

benzinli

konforlu 

model yılı çok eski olmayan

ne alabilirim bilmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 20.06.2019 at 07:26, jackjoker said:

kasko pert parasını veriyor. mevcut piyasa değerine göre.

elime 105 bin lira verecekler. pazarlıkla onu 107 de yaparım.

ancak o paraya

tam otomatik

benzinli

konforlu 

model yılı çok eski olmayan

ne alabilirim bilmiyorum.

F20 1 serisi tam otomatik alabilirsiniz. Yaklaşık o bütçelere çok iyi durumda olanları mevcut.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 saat önce, Kibitzer said:

merhabalar

foruma yazmamışım.

piyasa değeri 93-95 arasındaydı ama bana kasko 108 önerdi bende kabul ettim. 

2015 tam otomatik DS4 aldım. cebime de para kaldı epey. 

neden 2015 modeli aldın derseniz, deri elektrikli masajlı koltuk, 10 uydulu DENON ses sistemi, apple car play ve android oto gibi özellikler vardı. 2017 de çıkan DS4 ( kasa farkı yok ) ötv den yırtmak için bu saydığım özellikler kırpılmış olarak satılıyordu. 

pentaman, Thustu, Kibitzer and 1 other beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 saat önce, jackjoker said:

merhabalar

foruma yazmamışım.

piyasa değeri 93-95 arasındaydı ama bana kasko 108 önerdi bende kabul ettim. 

2015 tam otomatik DS4 aldım. cebime de para kaldı epey. 

neden 2015 modeli aldın derseniz, deri elektrikli masajlı koltuk, 10 uydulu DENON ses sistemi, apple car play ve android oto gibi özellikler vardı. 2017 de çıkan DS4 ( kasa farkı yok ) ötv den yırtmak için bu saydığım özellikler kırpılmış olarak satılıyordu. 

Hayırlı olsun. DS4 fiyatının çok üzerinde bir araba. Doğru seçim :)

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, Kibitzer said:

Hayırlı olsun. DS4 fiyatının çok üzerinde bir araba. Doğru seçim :)

teşekkür ederim. evet bu benim 2. ds4 aracım zaten. 2011 yılında da almıştım. ama full değildi o. bu sefer her şey yığılı. ama cidden yeni 2016 ve üzeri olanlar da hiç bir şey yok full ünü de alsanız. adaptif bixenon farlar bile yok ötv den düşürmek için yapmışlar. opsiyon olarak ekletebiliyorsunuz elbette ama bu sefer fiyatları uçuk seviyeye geliyor. 2015 ve öncesinde full diyince hepsi standart geliyordu. 

daha iyisi senin olsun @Kibitzer

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 23.08.2019 at 12:14, Forgotten said:

arka camlar açılmıyordu DS4'te di mi? :P

Aynen öyle. 2013 model DS4 sahibiyim. Tek şikayetim süspansiyonun çok sert olması. O kadar sert ki tümsekten geçince bazı soketler oynayıp abuk subuk uyarılar veriyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 23.08.2019 at 12:14, Forgotten said:

arka camlar açılmıyordu DS4'te di mi? :P

var ya ah o arkada camlar. :lol: aslında bu kadar sorun edilmesi garip. insanların tek sorduğu arka camlar açılıyor mu? sanırsın her arabaya bindiklerinde arkaları açarak gidiyorlar :D

bence arka camların açılmaması dert değil. ama normal şartta ruhsatta panelvan olarak geçmesi lazım arabanın çünkü onunda arka camları açılmaz :mrgreen:

arabadan ben çok memnunum. 2016 çıkışlı. araba da ihtiyacım olan her şey var. benim için en önemli kriter apple carplay, android oto  ve  Denon ses sistemiydi. şanzımanı ve motoru ile çok uyumlu. hatta aşırı az yakıyor tam otomatik vites olmasına rağmen ona şaşırıyorum. Ankara da şehir içi kısa mesafeli kullanımlarda dahil tek depo ile 1100-1200km yol yapmak mümkün. en son yakıt aldım tam yarı depo da şehir içinde 700km yol yapmışım ( 32 litre de pompa attı  depo 60 litre )

süspansiyonları benim öyle sert değil. belki 2015 ve üzeri olanlarda değiştirmişlerdir. bende 2011 model de DS4 vardı ondan daha yumuşak şuan kullandığım. 

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, jackjoker said:

var ya ah o arkada camlar. :lol: aslında bu kadar sorun edilmesi garip. insanların tek sorduğu arka camlar açılıyor mu? sanırsın her arabaya bindiklerinde arkaları açarak gidiyorlar :D

Ya o arka cam muhabbeti bende tam kabus, arkaya oturan manuel açıyor camları, inerken unutuyor. Ben de normalde hiç kontrol etmediğim bir şey arka camlar, arabayı kitleyip gidiyorum. Geçen bi baktım arka camlardan biri açıkken kitleyip gitmişim arabayı, Allah' tan apartmanın otoparkına park ediyorum da uğursuz şeylerden uzak kalmış araba o gece. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Camların açılamadığın öğrendiklerinde insanlarda birden klostrofobi çıkıyor. Hiç kullanmayacak veya ihtiyaç duymayacak olsalar bile "Neden açamıyoz yau?" şeklinde mutsuzlaşmaya başlıyorlar. Muhtemelen sebebi budur.

<konu dışı şahsi fikir>

Niye camları açılamaz yaparlar o da ayrı bir mevzu. "La yörü git" diyenleriniz olacaktır muhtemelen ama Fransızların, sırf aracın dış görünüşünü nispeten bozacak diye arka tarafa kelebek camı eklemek istememeleri üzerine "Şöyle bi tasarım yaptık ama camlar açılmıyor. Onu da açmayıversinler keh keh" şeklindeki yaklaşımları da bana ucundan saçma geliyor.

Videoda da arka kapıları gömmüşler...

https://www.youtube.com/watch?v=bvez36pq1oc

</konu dışı şahsi fikir>

Bu arada, geçmiş olsun. Yeni aracınızı iyi günlerde kullanın. :)

SEP tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 dakika önce, SEP said:

Camların açılamadığın öğrendiklerinde insanlarda birden klostrofobi çıkıyor. Hiç kullanmayacak veya ihtiyaç duymayacak olsalar bile "Neden açamıyoz yau?" şeklinde mutsuzlaşmaya başlıyorlar. Muhtemelen sebebi budur.

<konu dışı şahsi fikir>

Niye camları açılamaz yaparlar o da ayrı bir mevzu. "La yörü git" diyenleriniz olacaktır muhtemelen ama Fransızların, sırf aracın dış görünüşünü nispeten bozacak diye arka tarafa kelebek camı eklemek istememeleri üzerine "Şöyle bi tasarım yaptık ama camlar açılmıyor. Onu da açmayıversinler keh keh" şeklindeki yaklaşımları da bana ucundan saçma geliyor. Ayrıca bu nasıl bir kapıdır ya:

ds4-rt-2016-0236.jpg

Videoda da arka kapıları gömmüşler...

https://www.youtube.com/watch?v=bvez36pq1oc

</konu dışı şahsi fikir>

Bu arada, geçmiş olsun. Yeni aracınızı iyi günlerde kullanın. :)

kesinlikle aynı fikirdeyim. açılmaması saçma ama benim açımdan eksi bir özellik değil. 
arka kapının tasarımı şık olsun diye cidden komik yapmışlar. dışarıdan güzel. ama açmadan önce sağlık sigortanız var mı diye uyarmak gerek insanları. o sivri kısım tam bir kaburga kırıcı :mrgreen: 
Teşekkür ederim bu arada. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, araç dışarıdan gayet hoş görünüyor. Muhtemelen ilk hali sadece coupe olarak tasarlanmış ama sonradan "biz bunun 4 kapılı olanını da yapalım" demişler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 22.08.2019 at 11:03, jackjoker said:

deri elektrikli masajlı koltuk

Araçta deri ve masajlı koltuk varsa o arabada illa ki sevişilmiştir. O yüzden bu tür arabaları 2. el alırken çok çok dikkatli incelemek gerekiyor...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok