Android telefon önerisi hk.
0

Bu konuda 15 mesaj var

Kullandığım iphone 6'nın önce parmak izi okuyucusunun bozulması ve sonrasında kısa süre önce değiştirdiğim pilinin tekrar sıkıntı yaratması sonucu yeni telefon arayışına girdim.

1500-2500 TL aralığında fakat uzun yıllar idare edecek bir seçenek varsa 3000 civarına çıkabilirim.

Tercihen 6" ve daha fazla büyüklükte ekrana sahip,

en az 4000 mA pili olan,

en az 64 gb depolama alanı ve 4 gb ram olan,

Android ve google desteğini kaybetmeyecek (muhtemelen) bir cihaz düşünüyorum. 

1500-2500 aralığında Xiaomi Redmi Note 7 128 GB

3000 civarına ise Samsung Galaxy A70 seçeneklerini buldum. Telefon piyasasına çok hakim değilim. 

Önerilerinizi almak istiyorum.

Teşekkürler

antibit tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
27 minutes ago, Najaz said:

ASUS Zenfone Max Pro 1500 TL

Bu fiyata daha iyisini bulman zor. Ben aldım, @Altan Yoklar aldı. Sen de al :D

4 GB RAM, 64 GB depolama, 5000 mah pil, Android 9 güncellemesi de geldi.

Telefon sans isi biraz.  Mesela bana bedava verseniz Asus almam. Telefon iyi hos ama servis facia maalesef. Gecmis deneyimlerimde GM servisinden cok memnun kaldim bende mesela. Tam tersini yasayanlarda kesin vardir tabii

antibit beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

5000 ma/s pil ciddi anlamda fark yaratıyor , üstüne üstlük ben çingenelik yapıp pil tasarrufu modunda kullanıyorum telefonu ne zaman şarj ettiğimi unutuyorum.

Ek:fotoğraf özellikleri tırt.
Google kamera yüklemek gerekiyor. Biraz zahmetli ama işe yarıyor.
Bütçem var diyorsanız kamera özellikleri daha iyi bir telefon düşünün (yüksek pil kapasiteli).

Altan Yoklar tarafından düzenlendi
antibit beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçtiiğimiz pazar günü telefonumu düşürerek pert ettim malesef, dünden beri tırım tırım telefon arıyorum. Normal'de mi8 önerirdim elimdem 6-256/8.128'lik olanları geçti çok beğenmiştim, fakat artık devir mi9'da tabi birde mi8 'e 2500-3000TL arası istiyorlar ki 3200-3500TL arası çok yerde Mi9'u bulmak mümkün olunca mi8'e dönmek anlamsız oluyor. bütçe elvermiyorsa Mi8 SE'de önerebilirim (1700-1950TL), fiyatına göre harika bir telefon, onunda yenisi Mi9 SE oluyor ki oda 1950-2350TL arası bulunabiliyor.

yıllardıronlineolmayanadam tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni telefon için alternatifler ararken xiaomi'nin  Pocophone F1'i  gözüme çarptı, bu telefon çıktığında fiyatı 3100'dü şuan 2200TL'ye bulunabiliyor, söz verildiği gibi oldukça fazla güncelleme almış bir telefon, kamera'da bir takım eksiklikleri olsada Mi8'in karşılığı diyebiliriz. az kullanılmış çok temiz 2.el olabilir derseniz sahibinden üzerinde 1600-1900TL arası bulunabiliyor. görünüşe göre.

Huawei P smart 2019 - Xiaomi Mi9 SE - Xiaomi Pocophone F1 kıyaslama tablosu;

https://www.gsmarena.com/compare.php3?&sSearch2=mi9+se&idPhone1=9409&idPhone2=9583&idPhone3=9293

Samsung A70 - Samsung A80 - Xiaomi Pocophone F1 kıyaslama tablosu;

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9646&idPhone2=9659&idPhone3=9293

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@RFID bende tecihimi A70'ten yana kullanmıştım :) Şuan için fazlasıyla menunum. Tek tatmin etmeyen yönü ekrana gömülü parmak izi çok performanslı değil. Onun dışında bir şikayetim yok. 3070 TL gibi bir rakama almıştım. 75 TL worldpuan ile 3000TL'ye mal oldu. 2800 gerçekten iyi rakammış.

RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok