Ekran Kartı Önerisi
2 2

Bu konuda 35 mesaj var

Belki çok anlamlı olmayabilir ama MortalKombat X Autoconfig çalıştırarak aradaki farkı tespit ettim. FPS vermiyor autoconfig, sadece kendince test yapıp grafikleri oynanabilir şekilde set ediyor.

1X8GB ile; 2x8GB ile

5NNYVz.png000yDZ.png

QPPQMy.pngJVV32J.png

Hamso tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Buradan sorayım dedim inno 3d nasıldır arkadaşlar eskiden fena değil gibiydi? fiyat performans odaklıydı sanki. Şu ekran kartı nasıldır sizce ?

http://www.inno3d.com/products_detail.php?refid=481

INNO3D GEFORCE RTX 2070 SUPER TWIN X2 OC

Gigabyte ın şu modelide fena değil gibi ama bir kaç yorumda amazonda fanda rattling sorunu varmış dediklerine göre ama bilemedim :(

https://www.amazon.fr/gp/product/B07WZ6FWPK/

500 eu ya düşmüştü herşey dahil sonra iptal ettim aptallık mı yaptım acaba ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bir süredir donanım tarafını takip etmiyorum. oynadığım oyunlar metro exodus ve world of warships. bunların tamamını extreme ayarlarda rahatlıkla oynuyorum da. 

1080Ti nin yetmediği oyunlar çıktı mı yani artık 1080 ti'nin yüzüne bakılmaz yeni nesil almak şart denilen bir oyun veya uygulama var mı? 

tamamen merak ediyorum çünkü bir süredir takip etmeyi bıraktım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 minutes ago, jackjoker said:

bir süredir donanım tarafını takip etmiyorum. oynadığım oyunlar metro exodus ve world of warships. bunların tamamını extreme ayarlarda rahatlıkla oynuyorum da. 

1080Ti nin yetmediği oyunlar çıktı mı yani artık 1080 ti'nin yüzüne bakılmaz yeni nesil almak şart denilen bir oyun veya uygulama var mı? 

tamamen merak ediyorum çünkü bir süredir takip etmeyi bıraktım. 

Sorunun cevabı tamamen hangi çözünürlük ve yenileme hızını hedeflediğiniz ile alakalı..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 minutes ago, jackjoker said:

2k 165hz

2019-11-06-image.png

1080p.png

165Hz derseniz işinizi görecek grafik kartı henüz icat edilmedi.. :) Ama 2K gibi bir çözünürlükte 1080Ti hala yeterli ama 4Kfalan deseydiniz tıkanmaya başladığı oyunlar var

2019-11-06-image-3.png

4K.png

Diğer yandan gerçekten RTX oyunları oynamak istiyor musunuz da ayrı bir soru:

rtx-1080.png

rtx-2160.png

serseridingil tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2k 165hz zaten monitörümün desteklediği değerler. 165fps sabit zaten veremez bir ekran kartı. ama 2k da beni uzun süre götürecekse halen bu kart o zaman devam.

rtx in tam olarak oturması için 2-3 nesilin geçmesi lazım gibime geliyor. o yüzden bence devam edeyim şu sonuçlara göre.

teşekkürler. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 hours ago, Enyalios said:

Buradan sorayım dedim inno 3d nasıldır arkadaşlar eskiden fena değil gibiydi? fiyat performans odaklıydı sanki. Şu ekran kartı nasıldır sizce ?

http://www.inno3d.com/products_detail.php?refid=481

INNO3D GEFORCE RTX 2070 SUPER TWIN X2 OC

Gigabyte ın şu modelide fena değil gibi ama bir kaç yorumda amazonda fanda rattling sorunu varmış dediklerine göre ama bilemedim :(

https://www.amazon.fr/gp/product/B07WZ6FWPK/

500 eu ya düşmüştü herşey dahil sonra iptal ettim aptallık mı yaptım acaba ?

Inno3D ile yıllar önce olumsuz bir tecrübem olmuştu. Fanlarının doğru çalışmasına ve soğutıcısının tam oturmasına rağmen aşırı ısınıyordu. Yetkili servisine götürüp teknik ekipteki dünyadan bihaber elemanlara ekran kartını zorlamak için hangi programları kullanmak gerektiğini öğrettikten sonra aşırı ısınmayı görmelerini sağladım ve kartı iade ettim. Sonra da tekrar hayatıma almadım bu markayı. Ama elbette bu sadece tek bir tecrübe. Sadece bunun üzerinden karar vermek zor. Yine de akıllarda bulunsun diye paylaştım. Herhalde kendilerini geliştirmişlerdir bu kadar zaman sonra. Bu dediğim en az 10 yıl öncesi.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, wazzap said:

@Enyalioshocam 5700XT de iyi. Çoğu zaman 2070super ile kafa kafaya üstelik daha ucuz. illaha nvidia istiyorum diyorsanız o başka tabi.

https://www.youtube.com/watch?v=pcGWIJW3iNU

Hepsiburadadan nitro + almıştım zaten 5700xt fakat halen ulaşmadı 1 ayı bulacak ulaşması birde sonrasında gsync özellikli monitör aldığımdan mecbur gsync dayatmasından kutulamadım :(

6 saat önce, MilesTeg said:

Inno3D ile yıllar önce olumsuz bir tecrübem olmuştu. Fanlarının doğru çalışmasına ve soğutıcısının tam oturmasına rağmen aşırı ısınıyordu. Yetkili servisine götürüp teknik ekipteki dünyadan bihaber elemanlara ekran kartını zorlamak için hangi programları kullanmak gerektiğini öğrettikten sonra aşırı ısınmayı görmelerini sağladım ve kartı iade ettim. Sonra da tekrar hayatıma almadım bu markayı. Ama elbette bu sadece tek bir tecrübe. Sadece bunun üzerinden karar vermek zor. Yine de akıllarda bulunsun diye paylaştım. Herhalde kendilerini geliştirmişlerdir bu kadar zaman sonra. Bu dediğim en az 10 yıl öncesi.

Aslında benimde gigabyte servisiyle kötü bir tecrübem var o yüzden daha soğuk baktım o markaya gigabyte servisi harbiden süs diye kurulmuş bir kurum, yurtdışındada aynı seviyede berbat diyorlar. Eskiden ne güzel referans vardı başka bi ziiim yoktu, şimdi aynı kartın 15 tane farklı versiyonunu çıkarıyor markalar.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok