Akasa Viper 120mm
1 1

Bu konuda 22 mesaj var

8 hours ago, Najaz said:

Hocam neden özellikle bu fan?

Reveal hidden contents

Sayın Yılmaz.. Neden mizah?

Static pressure olup fiyati en makul fan bunlar. Bende Apache ler var cok memnunum. Radyatore iki tane viper takayim diyorum.  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum şuan fiyatları ne durumda ama Viper/Venom fanlar uygun fiyatları da düşünülürse piyasadaki en sağlam radyatör fanlarıydı bir ara.

Akasa'nın bu güne kadar ürettiği en iyi şey olabilir.

Whooosh tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben konuya vakif değildim PC toplarken ne alayim derken o zaman Korhan Bey sağolsun Akasa alabilirsiniz demişti. Ben siyah olmaları hasebi ile Apache tercih ettim ancak Viper i de merak ediyorum. Radyatörde iki tane deneyeceğim. Aslinda herhangi bir isinma sorunum yok. Açıkçası negatif ve pozitif basınç konularını deneyeceğim. Arti push pull yerlesimi.  Tabii ki hic masraf yapmadan deneme yapmak mumkun ancak yaz mevsiminde pek mantikli olmaz.

Akasa nin soğutucusu ve fanlarını kullanıyorum. Açıkçası gürültü orani vs mutluyum ancak tabii ki daha iyi sistemler denemediğim icin iddiali konusamam. Ama parasına gore performans cok iyi benim gözümde

hakancez tarafından düzenlendi
ZvAnA beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kasamda bir tane bir tane Apacahe, bir tane Arctic Silent var, sanırım işlemcinin üstündeki de bu iki modelden biri de şu an haırlamıyorum... Şu sıvı rulmanlı diye çıkan modeller ikisi de. 10 sene oldu hatta geçmiştir herhalde; bu fanlar tık demediği gibi en ufak ses yok hala...Bir tane Arctic yedekte duruyor. Bileydim zamanında bir kaç tane daha atardım yedeğe...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 hours ago, Najaz said:

Henüz bir veri akışı olmadı, ona göre nihai kararımızı vereceğiz...

Scythe Slip Stream SY1225DB12SH 120mm 1900 RPM tanesi 20TL

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok