Tor browser da mı yasaklandı?
2 2

Bu konuda 5 mesaj var

Aralık ayında Türkiye'ye geldiğimde kullanabiliyordum fakat şu an kullanamıyorum. Siz sorunsuz kullanabiliyor musunuz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Web sitesine VPN'siz erişilmiyor. Yine de indirip deniyim dedim relay'e bağlanma kısmında fail veriyor. Bunun için ayarlar kısmında ülkemde sansürlü seçeneğini seçip ardından bridge modu "obfs4" yapınca bağlanmaya başladı. Fakat ne derece güvenli olur orasını bilmiyorum.

@TiesTorN dip web

omertocarlos tarafından düzenlendi
yanıt

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 hours ago, TiesTorN said:

tor browser nedir :1pof:

"Tor is short for The Onion Router (thus the logo) and was initially a worldwide network of servers developed with the U.S. Navy that enabled people to browse the internet anonymously. Now, it's a non-profit organization whose main purpose is the research and development of online privacy tools.

The Tor network disguises your identity by moving your traffic across different Tor servers, and encrypting that traffic so it isn't traced back to you. Anyone who tries would see traffic coming from random nodes on the Tor network, rather than your computer."

https://lifehacker.com/what-is-tor-and-should-i-use-it-1527891029

6 hours ago, omertocarlos said:

Web sitesine VPN'siz erişilmiyor. Yine de indirip deniyim dedim relay'e bağlanma kısmında fail veriyor. Bunun için ayarlar kısmında ülkemde sansürlü seçeneğini seçip ardından bridge modu "obfs4" yapınca bağlanmaya başladı. Fakat ne derece güvenli olur orasını bilmiyorum.

@TiesTorN dip web

Daha önceden bu ayarları yapmak gerekmiyordu. Yasak son zamanlarda başladı sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de uzun süredir kullanmadım, benim de hatırladığım böyle bi ayar takımı yoktu daha önceden. İlk yüklemede ayarları yapmam için pencere açıldı  oradan uyandım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok