CONTROL (Remedy Games) [PC XONE PS4]
1 1

Bu konuda 79 mesaj var

@jackjoker

Bu oyun niye bu kadar ayağa düştü ben de bilmiyorum.

Bu senenin başına Playstaion Plus verdi bu oyunu hem de PS5 versiyon + Ultimate olarak.

Ben bedava oyun diye öylesine bir bakayım dedim, DLC'leriyle birlikte %100 yaptım...

Epic Games de normal versiyonunu bedava verdi.

Çok sağlam bir oyun, PC'de de baktım, Dualsense'in trigger effect yeni olduğu için beni cezbetti PS5'de oynadım o hevesle.

RTX 3080 alabilsem ray tracing açıp PC'de de bitirecektim ama olmadı :cry:

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyun çıktığı zamanda aşırı bir para değildi de. bedavaya sunulacak bir oyun asla değil. resmen hikaye ve çok sağlam bir yapı da kurgulanmış. anlamadım valla.

piyasada 500-700 lira aralığında satılıp çöp olan onlarca oyun varken Control hepsini mezara gömer o derece 

boşver tadını çıkar

bu arada oyunu 1080 ti ile akıcı şekilde oynuyorum 2k da. tabi raytracing vs kapalı açma şansımız yok. ama ne kadar farkeder bilemiyorum. durağan bir oyun değil. 

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, jackjoker said:

oyuna başladım ve gördüğüm en iyi kurgusal hikayeye sahip oyunlardan biri çıktı.

"Yaptıklarımız (Max Payne), yapacaklarımızın garantisidir..."

Remedy

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Control Ultimate oyununun kazma-kürek versiyonunu dün indirdim.. Önce kesinlikle 106₺ iken alayım diye çantaya atmıştım , evden hallederim diye dün bakayım dedim hoop 209₺ olmuş kusura bakmayın dedim .. bunu hakettiniz :D

Oyun güzel , hikaye iyi ama combatlar çok kolay geldi. Hele telekinesis özelliğini açınca ;  al fırlat kafasında paralansın daha kolay ve zevkli hale geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, TatanQa said:

Control Ultimate oyununun kazma-kürek versiyonunu dün indirdim.. Önce kesinlikle 106₺ iken alayım diye çantaya atmıştım , evden hallederim diye dün bakayım dedim hoop 209₺ olmuş kusura bakmayın dedim .. bunu hakettiniz :D

Oyun güzel , hikaye iyi ama combatlar çok kolay geldi. Hele telekinesis özelliğini açınca ;  al fırlat kafasında paralansın daha kolay ve zevkli hale geliyor.

Amazon prime varsa geçen ay Ultimate versiyonu için kod vermişti. :icon_zombie:

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 saat önce, escape said:

pehh kaçırdık, ne zamandır merak ettiğim bir oyundu.

Benim Epic kütüphanesinde var oyun. İstersen şifresini vereyim hesabın, oynayıp bitirince geri verirsin :)

escape beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 12/3/2021 at 10:00 PM, Najaz said:

Benim Epic kütüphanesinde var oyun. İstersen şifresini vereyim hesabın, oynayıp bitirince geri verirsin :)

Hiç epic kullanmadım, sanırım hesapları linklemek gerekiyor, teşekkür ederim nazik öneri için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

epic'e para vermem, kütüphanem steamde diyeni anlarım ama bedava verilen oyunu da almak için epic yüklenmiyorsa orda bir sorun olmuş demektir.

hiçbir hesabı linklemeye gerek yok. epic kendi başına ayrı bir servis. hesap linkletenden humble bundle tarzı yardım amaçtı beleş/ucuz oyun veren organizasyonlar.

neyse, 62 liraya kesinlikle değer, DLC'lerc de tırışka DLC değil, ciddi uzun sayılırlar.

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 12/9/2021 at 11:48 PM, stardust said:

epic'e para vermem, kütüphanem steamde diyeni anlarım ama bedava verilen oyunu da almak için epic yüklenmiyorsa orda bir sorun olmuş demektir.

bedava aldığında da kütüphanen ayrılmış oluyor. steamden başka platformla uğraşamam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1 tuşa basıp alıyorsun. ister oyna ister oynama. bedavadan ucuza ne var ? üstüne para mı versin adamlar. ben de hala bütün pc oyunlarımı steam indirimlerinden alıyorum ama bedava, orjinal, AAA oyuna da burun kıvıracak kadar mal değilim.

jackjoker and Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 11.12.2021 at 10:44, TiesTorN said:

bedava aldığında da kütüphanen ayrılmış oluyor. steamden başka platformla uğraşamam.

:cici: bedava verdiği sürece hiç bir platforma tavır almam. ciddi anlamda saçma bir davranış. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 minutes ago, jackjoker said:

:cici: bedava verdiği sürece hiç bir platforma tavır almam. ciddi anlamda saçma bir davranış. 

sonuçta pcne kurman gerekmiyor mu o platformu beleş olsa bile :cici:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben mis gibi bedava oyunları topluyorum gördükçe. Control'ü de asla para verip almazdım ama epic sayesinde bedava oynayıp bitirdim. Aynı şekilde çeşit çeşit norlmalde para verip almayacağım bir kaç oyun daha oynadım. Ayrı platform olsa ne olmasa ne. Zaten steamde bile artık ubisoft oyunu açıyorsun ubisoft launcher açılıyor, ea oyunu açıyorsun ea desktopmış yok originmiş onları istiyor. Ben epic'i oyun aktive etmek için açıyorum. Oynayacağım oyun olursa oynayıp kapatıyorum. Arkaplanda da ıvırı zıvırı yok. kapattın mı kapanıyor. o yüzden yok ayrı platformmuş vs, o iş zaten çok önce buralara geldi. 

Omfs and Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

artık şu oyunu oynamayan da kaldıysa gitsin köprüden atsın kendini.

dünya pc oyun tarihinde hiç bir oyun böylesine bedava sunulmadı. üstelik parayla satılan AAA oyunların eline verebilecek kalitede olmasına rağmen.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu oyunu bitireyim artık yav. Üzülüyorum böyle şaheserlere başlayıp kenarda bıraktığım için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok