EA-Valve (Steam) Ortaklığı
0

Bu konuda 8 mesaj var

EA ve Valve, ortaklığa gitmiş. Buna göre yeni EA ve muhtemelen de bazı eski EA oyunları artık Steam üzerinden alınıp, oynanabilecek.

EA access falan da olacak sanırım.

Detaylar; https://www.ea.com/news/ea-and-valve-partnership?utm_campaign=ea_hd_ww_ic_ic_twt_steam-10292019-tw&isLocalized=true

wazzap tarafından düzenlendi
ObiWan and MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, wazzap said:

EA ve Valve, ortaklığa gitmiş. Buna göre yeni EA ve muhtemelen de bazı eski EA oyunları artık Steam üzerinden alınıp, oynanabilecek.

EA access falan da olacak sanırım.

Detaylar; https://www.ea.com/news/ea-and-valve-partnership?utm_campaign=ea_hd_ww_ic_ic_twt_steam-10292019-tw&isLocalized=true

Ulan niye çıktın niye geri dönüyosun demezler mi adama... 

Baktı tabi Star Wars™ Jedi: Fallen Order a şunun şurasında 15 gün kaldı ama EA o kadar boktan bi isme sahip ki herkes korkarak bakıyor bu oyun da güme gidicek.. yine kıvrıla kıvrıla geldiler Steame... 

Tabi bir de Epic Store ortak düşmanına karşı durma durumu var.. :icon_think:

Buarada Fallen Order hemen steame yerleşmiş.. ama fiyatı uçan daire gibi bir şey... :baba:

Pre-Purchase STAR WARS Jedi: Fallen Order

399,00 TL

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

her firmanın sonu aynı olacak. "steam'e gelmeyen oyunlarla işim olmaz" derken böyle düşünen tek biz değilmişiz demek ki tüm dünya düşünmüş olacak ki 4S kuralı ile geri geliyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

titanfall 2 yi yıllardır alıp denesem derim, origin'de diye hep vazgeçtim. single player ını genelde övüyorlar. çabuk çıksa bari steam'e...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Titanfall 2 hem single hem multi olarak gayet iyi ve yüksek potansiyel vaad eden bi oyun(du) ama ea in yönetim kadrosu nasıl çöplüklerden oluşuyorsa artık.. oyunu 3738milyon dolarlık hayvan gibi reklam bütceleriyle pazarlanan, zaten çok iyi olan bir başka fps olan BF1 ile 1 hafta falan gibi bir arayla cıkardılar ve resmen kendi kendilerine kürtaj yapmış oldular..

Dice ve Respawn gibi efsane developer lara sahipken bir şirket ancak bu kadar kötü yönetilebilir..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

400 / 5.7 = 70 dolar.

evet bir saçmalık var, amazon fiyatı 50 dolar, origin'de avrupa fiyatı 60 euro.

gerçi 50 dolar da olsa 300 liraya yakın olacaktı, sonuçta yaşadığımız ülke yanlış. 

senelerce "stardust edition" diye takıldınız ama buyrun hadi satın alın... bu fiyat yarıya düşene kadar kırabilirlerse ben indirir oynarım umrum olmaz, sonra indirimden alıyorum nasıl olsa :)

şunu da söyleyeyim şu sıralar tek oynadığım oyunum -cidden şaheser- anno 1800 çıkalı tam 200 gün oldu ve denuvo DRM hala cracklenemedi... heralde en son indirimden gold edition almış olmasam kudurup sağa sola saldırmıştım şimdiye kadar. bir de böyle bir durum var yani...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok