Diablo IV
3 3

Bu konuda 604 mesaj var

Trailer her zamanki gibi sanat eseri, oynanış videosu ve içindeki oynanış son dönemlerdeki her oyun gibi patates. 3 karakter var, 3 act ve muhtemelen 3 tane de expasion olur. Assassin, paladin ve necro eklerler. 3 yeni act gelir boss'ları da mef, baal, diablo olur. 

next please...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 minutes ago, wazzap said:

diablo mobile tutmadı mı? :zuh:

Valla gameplayinin mobilden farkı yok.. Umalım ki bunlar preprealpha falan olsun.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden ağzımın suyu akarcasına izlerdim Diablo sinematiklerini. Diablo 3 ile gözümden öyle bir düştü ki marka, oyunun sinematiğin yanına yaklaşamayacağına dair inancım %100 olduğu için hiç heyecanlanamadım...

Videoları youtube' dan izler, hikayeyi öğrenir geçerim artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Traileri izliyordum, arkamdan usulca yaklaştı ve o ne, dedi. Sonra bir çığlık yükseldi ( O Diablodan nefret ediyorum!) Haohahaoaa

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 dakika önce, TiesTorN said:

gameplay fena gözükmedi bana... daha da iyileşecektir.

"Fare ile sürekli ekranın orasına burasına tıklama" konsepti daha ne kadar iyileşebilecek ki?

Onur beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 minute ago, Najaz said:

"Fare ile sürekli ekranın orasına burasına tıklama" konsepti daha ne kadar iyileşebilecek ki?

grafik, görsellik ve çevreyle etkileşim vs :cici:

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 minutes ago, Najaz said:

önemli olan gameplay'in iyileşmesi değilki. Önemli olan 3deki gibi 2den aktarmadıkları mekaniklerin geri gelmesi.
Önreğin 2de bildiğin kalkanın block rate tabloları vardı. Her item'ın kendi hızı ve üzerindeki stat'lara göre frame başına bloklayabileceği saldırı sayısı vardı. Oturup o tablolara çalışıp ona göre item kovalıyorduk. 3te bu mekanikler item üzerinden alınıp (gerçekten çok fazla kombinasyona neden oluyor çünkü) skill'lerin üzerindeki rune'lere ve magic stat'lara indirgendi. sanki önemli değilmiş gibi duruyor ama mekanikler gerçekten çok fazla derinlik kaybetti.

Yani oyun klasik dumbed down console shit oldu. Ama 3ü oynamadım mı ? oynadım. az buz da oynamadım. hala 2-3 ayda bir açar oynarım. Ama 2 gibi derinliğe ve genel karanlık atmosfere sahip değildi. 4 en azından karanlık atmosfer işini halletmiş gibi duruyor. 

rammstein and infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 saat önce, allreadydead said:

önemli olan gameplay'in iyileşmesi değilki. Önemli olan 3deki gibi 2den aktarmadıkları mekaniklerin geri gelmesi.
Önreğin 2de bildiğin kalkanın block rate tabloları vardı. Her item'ın kendi hızı ve üzerindeki stat'lara göre frame başına bloklayabileceği saldırı sayısı vardı. Oturup o tablolara çalışıp ona göre item kovalıyorduk. 3te bu mekanikler item üzerinden alınıp (gerçekten çok fazla kombinasyona neden oluyor çünkü) skill'lerin üzerindeki rune'lere ve magic stat'lara indirgendi. sanki önemli değilmiş gibi duruyor ama mekanikler gerçekten çok fazla derinlik kaybetti.

Yani oyun klasik dumbed down console shit oldu. Ama 3ü oynamadım mı ? oynadım. az buz da oynamadım. hala 2-3 ayda bir açar oynarım. Ama 2 gibi derinliğe ve genel karanlık atmosfere sahip değildi. 4 en azından karanlık atmosfer işini halletmiş gibi duruyor. 

Ben Diablo 3 e dark mod kullanmadan katlanamıyorum zaten. Anca o şekilde biraz o karanlık atmosferle oynanabilir oluyor. Bunun haricinde kaç 1000 saat oynadığımı unuttum...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 hours ago, Najaz said:

Senden çok daha düzgün bir mesaj beklerdim. Oyunların ciddi bir kısmı mouse ve klavye ile oynanıyor. Oyunu zevk verecek sayısız mekanikler eklenebilir. Bunu başarabilmek Blizzard'a kalmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun 2021 deniyor... Karakter sayısı paket ile değil de muhtemelen oyun çıkana kadar +2 eklenecektir. Blizz ya canım benim gene moda soktu :D 

Ayrıca wow un da ek paketi duyruldu fena bir sinematik onda da mevcut. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Psikobat said:

Oyun 2021 deniyor... Karakter sayısı paket ile değil de muhtemelen oyun çıkana kadar +2 eklenecektir. Blizz ya canım benim gene moda soktu :D 

Ayrıca wow un da ek paketi duyruldu fena bir sinematik onda da mevcut. 

Ben D4 için 2020 Temmuz-Eylül diye düşünüyorum. Ortada sadece trailer olsa belkiydi ama adamlar ingame işleri vermişler o kadar süreceğini sanmam, zaten öyle birşey olursa gözden düşer.

Wow' a gelince sinematik harika ancak Sylvanas' ın gücünü gereğinden fazla abarttılar. Hoş Bolvar zaten güçsüz bir irade karşıda ki host Arthas gibi sağlam olmayınca olmuyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
49 dakika önce, Deathknight said:

Ben D4 için 2020 Temmuz-Eylül diye düşünüyorum. Ortada sadece trailer olsa belkiydi ama adamlar ingame işleri vermişler o kadar süreceğini sanmam, zaten öyle birşey olursa gözden düşer.

Wow' a gelince sinematik harika ancak Sylvanas' ın gücünü gereğinden fazla abarttılar. Hoş Bolvar zaten güçsüz bir irade karşıda ki host Arthas gibi sağlam olmayınca olmuyor.

Blizcon da sanırım bir yayıncı demişti, şimdi hatırlayamadım ama hatta oyun çıktığın da 5 karakter olacakta demişti, umarım sizin dediğiniz gibi 2020 olur.

Wow için Loreye hakim değilim ama, sylvanas ablanın gücü maw dan geliyormuş sanırım, hatta o ağacı yakması iç savaş / faction savaşı özellikle planlamış ne kadar ölüm o kadar güc kazanıyormuş.

sourfang ile zaten belli etmişti aslında, dag gibi adam range bir asas olan quin oyle silah darbelerini karşılayamaz.Yani uzun lafın kısası ablanın arkadasında kadim ve kocaman bir güc var :D 

Gerçi bende sinir oldum koca LK tek attı diyeceğim ama frostmourne yok arthas gibi güclü bir melee de olmadığını düşününce biraz mantık çercevesine sığdırdım, üzdü ama güzeldi :P 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dünya yaratıldıktan sonra iş +2 karaktere gelsin sadece... Bence karakter işini çabucak çözerler, ekleyecekleri şeyler sonuçta varolan bir motora yeni dinamiklerin grafik ve animasyonların falan girilmesi.

Bunun haricinde illede Diablo diyenlere daha önce denememiş olan varsa. Median XL diyorum. Biz eskilerde çıktığı zamanda bakmıştık ama henüz yeni olduğu için buglar doluydu, geçenlerde aklımıza geldi arkadaşla bakalım dedik. Adam bildiğin Diablo 2' yi yeniden inşa etmiş gibi iş çıkartmış. Grafik motorunu saymazsan ki oda olabildiğince zoom out yapıldığı için keyif alınarak oynanır diyorum.

Psikobat beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyunun söylenenden erken çıkacağını sanmıyorum. karakter eklemek kolay iş değil. özellikle mekanikler, ona göre item ona göre setler vs zor işler. 

Özellikle eğer 5 karakter çıkacaksa, ki sanırım Pala dayı ve Necro gene sonraya kalmasın diye ana pakete ekleyecekler, ek pakete assassin kalıyor. özellikle D2'de assassin AoE yetenekleriyle iş yapar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok