Diablo IV
3 3

Bu konuda 604 mesaj var

2021-2022 daha gerçekçi bence bu oyun için, zaten UI 'dan vs. Blizzard 'ın bu oyunu konuyu değiştirmek için duyurduğu izlenimini de aldım biraz, oyuncu tabanında herkese bir boncuk dağıttılar bu Blizzcon 'da. (SC2 hariç, kim takar SC2 'yi dediler herhalde :D ) "Not even 'Blizzard soon'" demelerinden de ben bu izlenimi alıyorum, yakında çıkmayacak gibi.

Tanıtımı ve Rhykker 'in gameplay videosunu izledim biraz, bana öyle aman aman şahane gelmedi. Renk paletini revize edip, dünyayı biraz daha karartmaları güzel olmuş, bir de open-world/MMO olayına daha bir odaklanmışlar. Onun dışında combat bildiğiniz D3 gibi görünüyor. Benim canımı sıkan taraf ise artworkun, hem dünya hem karakterler vs. çok sıradan ve biraz dandik görünüyor olması. Bunu indie yapımcı, PoE falan yapsa söz söylemem ancak D3 'den sonra bayağı bir downgrade olmuş yetenek anlamında. Bir ümit, belki düzelir sonrasında diyorum.

Diablo 3 üzerinden evrimleşerek gitmişler gibi, ben çok büyük fail beklemiyorum ama bence öyle çılgın atılacak, acayip bir şey de olmayacak D4.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

blizard oyunlarindan baska bisi hatta fazlasoyledim wowdan baska bisi decade uzeri oynamadigim icin pek alisigim

blizard bi tarih verir bunu verirken de e kadar der genelde bu seferdiabloya bakmadim diabloyu alirsam colector edition yok epic version zirt pirt gibi wow a pet bisi veriyo diye alirim o kadar

su tarihe kadar der iste genelde o taihden once cikabilir.gecmiste boyle diyim 1-2 ay oncesinde cikartigi durumlar var yada soyle yapiyo piclik olarak

preorder verenlere 1-2 hafta onceden aciyo

yda open beta test diyip herlese acces veriyo kisa sureli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@wazzap

Vallaha ben aldim, aliyorum.

Buyuk bir gazla ciktigi gun starcraft 2'yi yine full price diablo 3 ve exp. pack ini aldim. Bi daha tovbe.

Ben diablo oynadigim zaman beni diablo 1-2 deki o kasvetli ortama soksun. Diablo 1'de butcher'la ilk karsilastigimda yerimden ziplamistim :)

Diablo 3'te daha ilk gunden isi sanal kilic, kalkan ticaretine vurdular, cinliler sabah 8 aksam 5 mesai yapiyolardi altin toplayacaz diye. Boyle oyun mu olur la? Is gibi.

Sonra bu yeni oyunu ilk cep telefonlarina yapiyoz diye duyurmadilar mi? Garanti ediyorum, yine sacma sapan bisey itelemeye calisacaklar bu oyunla birlikte. Bunlarin derdi oyun yapmak falan degil cunku.

Sittirsinler gitsinler afedersin. Eski anilarimin icine sicimasin bos yere.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 dakika önce, MonkeyBusiness said:

Diablo 1'de butcher'la ilk karsilastigimda yerimden ziplamistim

Zindanlara ilk girdiğimde arkaplanda çalan müziğin içinde bebek ağlama sesleri vardı. O bebek ağlamaları tam 1 hafta rüyalarıma girmişti...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Zindanlara ilk girdiğimde arkaplanda çalan müziğin içinde bebek ağlama sesleri vardı. O bebek ağlamaları tam 1 hafta rüyalarıma girmişti...
O zindanlarda gezerken Ağustos depremi olmuştu gece 3 te. İzmir'de kitaplık duvara vurmuştu patpat. Hemen bilgisayarı kapatıp yatağa yatmistim. Sabah haberleri izlerken olaylar malûm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PvPvE özelliklerinden bahsettiler dün, Blizzard 'da birisi The Division serisini iyi takip etmiş. :) Anlattıkları kadarıyla tam olarak Dark Zone 'u Diablo 4 için yapıyorlar. PvPvE için özel alanlar olacak, orada topladığınız shardları bir yere götürüp teslim etmeniz gerekecek, ama önce davranan oyuncular sizi öldürüp çalabilecek. Öldürenler haritada işaretlenecekler ve hayatta kalmaya çalışacaklar vs. vs. Anlatılan mekanikler bire bir uyuyor.

Güzel de olur, DZ taze bir konseptti, TD serisinin dışında da benzer tarz oyunlarda yaşaması güzel.

AranelSurion tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben de beğendim.

umalım da microsoft'un activision/blizzard'ı satın almış olması Türkiye'ye özel fiyat getirir. Gears 5 mesela çok uygun fiyattan gelmişti.

ne kadar beğenmiş olsam da öyle 60-70 euro gibi çıkış fiyatı ile almam...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 dakika önce, wazzap said:

En son telefonlara gelmiyor muydu bu oyun? PC'ye de mi gelecek?

Telefonlara gelecek olan Immortal, bu Diablo 4 ayrı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok