Diablo IV
3 3

Bu konuda 604 mesaj var

21 minutes ago, stardust said:

k6sghk3.png

hadi geçmiş olsun, kurtulduk... 

normal hayatımıza dönebiliriz...

3 gün önce ben ne yapıyordum yahu :icon_think:

Diablo 4'ün bana öğrettikleri. 40 yaşından sonra ne ,kadar kahve içersen iç, günlük 4 saat uykuyla gezilmiyormuş. 😪 Bisikletlerin bakımını yapıp günlük spora çıkacaktım en son; sanırım üstüne kilo bile aldım; halfling Regis (reyiz?) gibi geziyorum... 🧝‍♂️

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kapanmadan evvel 25 lvl druidin tadını aldım oldukçada keyif aldım. Tam sürüm çıkınca bu oyun bizi oldukça bir komaya sokacak heralde; şu ana kadar gösterdiklerinin üstünde neler neler olabileceğini tahmin etmek güç değil.

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben nasıl 2 ay bekleyeceğim onu düşünüyorum. haziran ayından sonra hayat mayat kalmayacak. yazık oldu bize. 

bu arada Blizzard bir güzellik daha yapmış. Oyun çıktığında beta da indirdiğimiz dosya main oyun olacakmış. İndirmenize gerek yok dediler. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse ki D2 Resurrected SE çıkmış sonunda. Hıncımı ondan aliciiim efenim. Yes sir, I definitely and bloody will. :icon_tophat:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
30 minutes ago, Peregrine said:

Neyse ki D2 Resurrected SE çıkmış sonunda. Hıncımı ondan aliciiim efenim. Yes sir, I definitely and bloody will. :icon_tophat:

Senin SE anlayışınla bizimki farklı, battle.net olmadan d2r oynasan ne olacak ? Tek başına öksüz, yetim bir karakter yapmış olacaksın sadece. Gerçi witcher 3’ü bile 12 liraya düşmüşken almayan adama biz ne anlatalım şimdi :icon_twisted:

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, stardust said:

Senin SE anlayışınla bizimki farklı, battle.net olmadan d2r oynasan ne olacak ? Tek başına öksüz, yetim bir karakter yapmış olacaksın sadece. Gerçi witcher 3’ü bile 12 liraya düşmüşken almayan adama biz ne anlatalım şimdi :icon_twisted:

12 lira değildi en son baktığımda, bir daha bakıp geriye dönerim. Ayrıca oynamayacağım oyun için 12 lira bile çok, oynayacak olursam tekrar düşünürüm keza herkes her oyunun holiganlık seviyesinde hayranı olacak değil keza ben o oyunu sizler kadar sevmiyorum, hatta dizisi çıkmasa karakter isimlerini bile bu kadar bilmezdim. Bir de bu oyun alma konusu "slippery slope" bir durum, bugün 12 lira verirsin alışkanlık yapar, bakarsın yarın 1200 lirayı haşırt diye verivermişsin. 😜 1200'e spor harcaması yaparım kilitli pedal alıp. Ya da boyun fıtığım için monitör ayağı. Dediğim gibi gerek yok, nasılsa her oyun bir gün Epic tarafından ücretsiz verilecek.

D2 benim için single player oyundur, story'yi bitirir biraz da hevesimi alınca uninstall'a basar geçerim. Herkes kaptan pilot bütçesine sahip olmayabilir, peer pressure kasmaya gerek yok çünkü SE olayı adı üzerinde kendi yapmadığınız bir şey değil. Herkesin kendine göre bütçesi var deyip konuyu kapatayım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

"Oynamadığın" için mi Yennefer ismini karakterine verdin ? yoksa dizideki arap bacı Yeneffer'i mi çok sevdin ? hangisi daha kötü karar veremiyorum da ondan sordum.

ben gayet geyik muhabbeti yapıyorken tutup da kaptan bütçesi falan demen bana aşırı garip geldi, onu da belirtmeden geçemeyeceğim.

ayrıca SE diyoruz diye bizi DonanımHaber kekolarıyla karıştırdın, zira o ifadeyi yanlış kullanıyorsun,

burda SE'nin ne demek olduğunu herkes gayet net bilir, o yüzden bu saatten sonra ben açıklamayayım, 7 sene önce steam profilime atılan yorum yeterli olur:

b5n5946.JPG

https://steamcommunity.com/id/stardust/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arap bacıyı sevdim, zevkler ve renkler. 😉

Ayrıca bir forumda haklı çıkmak için yalan söylemeye tenezül etmem. Keza şuradaki üç kuruşluk muhabbetimiz/hukukumuz olmasa yanıtlamaya bile kasmazdım. 

Kendi bütçemin sizlerini kadar uygun olmadığını belirtme amaçlı kaptan bütçesi dedim, hakaret amaçlı değil, ne yani kaptanlar iyi kazanmıyor mu? SE korsan değil mi? Online oyun dükkanlarının (steam, vs.) deneme ve iade hakkı varken ne kadar gerekli?

Bir gün gelip de DH savunacağım aklıma gelmezdi ama DH bir Türkiye gerçeğidir, 2009'da askere gidip bölüğün %70'inin tinerci veya esrarkeş olduğunu görünce dank etmişti bu gerçekler. Beğen ya da beğenme toplum bu. "keko" diye ekstra ezmeye gerek yok, ben olduğu gibi kabul ettim, kendim de orada daha çok yakın bir tarihte hesap açtım, sırf tek bir başlığa yazmak ve takip et ek için.

Neyse sanırım ikimiz de bugün biraz ters tarafımızdan kalmışız. Zaten bu tarz peer pressure olaylarına eskiden beri uyuz olurum: benim yaşamım, benim tercihlerim. Keep calm and carry on. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, stardust said:

o değil de biz niye steam de ekli değiliz onu anlamadım. ekle talebi yolladım. 

bu arada Blizzard Hazirana kadar yeni bir beta olmayacağını ancak bu açık ve kapalı beta da oldukça olumlu / olumsuz geri dönüşlerin olduğunu belirtmiş. oyunu bu hatalar gidererek açacaksa benden kocaman bir + alır Blizzard. 

jackjoker tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kapalı ve Açık betaya katılan ve Beta görevlerini yapan herkese oyun geldiğinde çantalarına 3 adet ödül gelecek bunu kontrol etmeyi unutmayın.

Initial Casualty Title: Kyovashad şehrini keşfeden ve burayı açan herkes bu title'ı alacak. 

Early Voyager Title: Beta da lvl 20 olan herkes bu title'ı alacak. 

Beta Wolf Pack Cosmetic Item: Yine lvl 20'ye gelen herkese kozmetik bir çanta verilecek. Aşağıya ekliyorum. 

N43ZLDK6HAMM1677608077080.gif

Title niye önemli olsun salla diyebilirsiniz ama Diablo gibi 10 senelerce oynanan bir oyunda ileride hesabınızı satmak isterseniz bu title a sahip olduğunuz ve oyunun betasına katılmış bir hesap olduğunuz için karakterinizin değeri x2 oluyor. Bunu WOW da gördük çok örnekleriyle. 

jackjoker tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben senelerdir anlatmaya çalışıyorum, çok lüzumsuz bir adam fakat forumda kendisine karşı nedenini anlayamadığım bir şefkat var. Üzülüyor sanırım insanlar bu ties’in haline… :lol:

Muhabbet esnasında foruma ne az mesaj atılıyor der, konuyla doğrudan ilgili mesaj atan adama da “boş işler” der… hayatı bir tezatlar silsilesi…

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

diablo, diablo diyorsunuz da, Path of Exile dururken niye Diablo 4'ü bekliyorsunuz? Bence oyunlara fazla romantik bakıyorsunuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 minute ago, wazzap said:

diablo, diablo diyorsunuz da, Path of Exile dururken niye Diablo 4'ü bekliyorsunuz? Bence oyunlara fazla romantik bakıyorsunuz.

Zaten tek olayı o. Yoksa anlamı yok D4'ün.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
48 minutes ago, wazzap said:

diablo 4'ü deneyimledikten sonra, PoE'nin grafikleri yüzünden yeni klavyemin üstüne kusmak istemem.

Ranilin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 minutes ago, wazzap said:

PoE çıktıktan sonra Diablo 3 için de bunu diyor muydun el kapitano? :D

PoE iyidir kötüdür, cidden yorum yapabilecek kadar oynamadım çünkü bir oyunun oynatması için sarması lazım.

Diablo evrenindeki "Lore" olsun, cinematic'ler olsun insanı bir gaza getiriyor, havaya sokuyor. PoE o açıdan aşırı ruhsuz yani.

Benim ilgimi çekmedi o yüzden. Hele bu saatten sonra hiç dönüp bakmam. 

Misal yine Pillars of Eternity Definitve Edition çıkınca hadi ona da bir şans vereyim dedim... Diablo'nun atmosteri olmayınca sarmıyor böyle hack&slash oyunlar.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Beni hiç sarmıyor.:mrgreen:

Şaka maka ya The Last of Us v.b. sağlam hikayesi veya en azından sürekleyici hikayesi olan oyunlar ya da online shooter oyunları oynayabiliyorum veya oynuyorum diyelim.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok