Diablo IV
3 3

Bu konuda 604 mesaj var

29 minutes ago, stardust said:

diablo 4'de hud normalde ortada istersen sola da alabiliyorsun, tümden kapama yok fakat HDR açınca hud parlak olmuyor yani risk az, ben zaten 2 saatte bir ara verip başka görüntü açıyorum, 4 saatte bir de pixel refresh yapar oynarız. @T800

pixel refresh panelin ömründen kısıyor diye biliyorum hocam. araştırmakta fayda var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 dakika önce, Atrin said:

pixel refresh panelin ömründen kısıyor diye biliyorum hocam. araştırmakta fayda var.

o panel refresh. pixel refresh ömürden kısmaz. pixel refresh zaten yeni nesil OLED lerde monitörün kendisinin yaptığı bir olay. her 4 saatte bir kendi yapıyor. 

Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo IV ile hiç alakam olmaz bu nedenle konuyu da bozmayayım, son bir saplama yapayım, pixel refresh sanırım piksellerin parlaklık değerlerini eşitlemeye çalışan bir işlem, OLED TV'lerde de var bu durum.

Ömürden kaybettiren birşey olsa böyle dört saatte bir falan olmaması gerekir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 minutes ago, jackjoker said:

zenginler 2 Hazirandan itibaren oyuna girebiliyor. biz marabalar 6 Haziranda. 

340 lira fark ama uçuşta olacağım. 6’sı çıkacak diye 6-7-8 izin aldım. 6 sı evlilik yıldönümüm onu bahane ettim ama aslında evde diablo oynayacağım 😂

MilesTeg, RFID and Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 dakika önce, stardust said:

340 lira fark ama uçuşta olacağım. 6’sı çıkacak diye 6-7-8 izin aldım. 6 sı evlilik yıldönümüm onu bahane ettim ama aslında evde diablo oynayacağım 😂

bizim ekranlarda diablo 4

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende 6-7 sinde izinliyim iyi denk geldi hazırlık yapmam lazım o geceye :D 

Ayın 6 sında tam olarak ne zaman çıkıyor saat kaçta?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 minutes ago, Squall said:

Ayın 6 sında tam olarak ne zaman çıkıyor saat kaçta?

ot0dtxn.JPG

battle.net'i açarsanız sayaç var orda.

Ayın 5'ini 6'sına bağlayan gece, saat 2'de açılmış olacak.

Ben 5'i uçuştan gelip direkt yatar uyurum gece 2'ye kadar, sonra sabahlar olmasın...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 minutes ago, stardust said:

ot0dtxn.JPG

Ben 5'i uçuştan gelip direkt yatar uyurum gece 2'ye kadar, sonra sabahlar olmasın...

Senin bebeye "Ben niye babasız büyüdüm" diyince oyun oynuyordum eşek sıpası mı diyeceksin sen? :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 dakika önce, stardust said:

ot0dtxn.JPG

Ben açıldığı saatte gececiyim havalanındayım sabah 8 da yalancı izne çıkacağım sabah eve gelince uyurum akşama kadar sonra gece oyuna girer ertesi gün sabaha kadar oynarım iyi oldu :D  Böylece ilk açıldığı saatlerdeki kargaşayıda atlatmış oluyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 minutes ago, Definitive said:

Senin bebeye "Ben niye babasız büyüdüm" diyince oyun oynuyordum eşek sıpası mı diyeceksin sen? :mrgreen:

ilgileniyorum kızımla ya, bugün beraber tomb raider oynadık mesela.

şiddet içermeyen, crypt, tomb gibi puzzle bölümleri oynuyorum onun yanında :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
24 minutes ago, Squall said:

Ben açıldığı saatte gececiyim havalanındayım sabah 8 da yalancı izne çıkacağım sabah eve gelince uyurum akşama kadar sonra gece oyuna girer ertesi gün sabaha kadar oynarım iyi oldu :D  Böylece ilk açıldığı saatlerdeki kargaşayıda atlatmış oluyorum.

öyle bir kargaşa olacağını sanmıyorum zira oyun hazır olmasa early access parayla satmazlardı. daha hevesli ve zengin gençlik zaten öyle bir ağlar ki, para iadesi yapmamak için 3-4 gün içinde düzgün hale getirirler.

bir de diablo 2 resurrected çıktığındaki fiyaskodan ders almışlardır diye ümit ediyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi class ile başlayacaksınız ? Beta da sorcerer ve necromencer denedim. necro çok sarmadı ama sorc güzeldi. D2R'de  amazon oynamıştım rouge da ona benziyor sanırım. sürekli ok atasım var mı bilmiyorum ondan sorc başlayabilirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 hours ago, stardust said:

ilgileniyorum kızımla ya, bugün beraber tomb raider oynadık mesela.

şiddet içermeyen, crypt, tomb gibi puzzle bölümleri oynuyorum onun yanında :D

:cici:

geçen benimki de TR oynarken izliyordu, içeri kışkışladım. milleti bıçakla deşerken izlemesin dimi :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
51 dakika önce, Atrin said:

Hangi class ile başlayacaksınız ? Beta da sorcerer ve necromencer denedim. necro çok sarmadı ama sorc güzeldi. D2R'de  amazon oynamıştım rouge da ona benziyor sanırım. sürekli ok atasım var mı bilmiyorum ondan sorc başlayabilirim.

ben BETA larda Rogue ve Sorc yaptım ama Rogue çok sevdim. hatta şimdide Rogue kasıyorum LvL12 ye geldim 

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
51 dakika önce, Atrin said:

@jackjoker hocam rouge sırf okçuluk mu yoksa başka tarzda da oynayabiliyor muyuz? veya en güçlü hali mi okçuluk yönüne gidince ?

hayır sadece okçu olarak değil. melee çift el dagger yada sword ile çok hızlı dpm de gidilebiliyor. ben ama diablo 2 de ki alışkanlık ranged gidiyorum. rogue her iki dala da ayrılan skill özelliklerine sahip bir klas. ister hybrid ister melee veya ranged ağırlıklı gidilebilir. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok