Diablo IV
3 3

Bu konuda 604 mesaj var

17 minutes ago, TiesTorN said:

o zaman şunu şuraya koyayım mazilerden bir anı :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=BCxGnLgE_Kk

MUAHAHAHAHAH :lol: :zuh: :mrgreen:

o küfür eden benim. taciz eden ties.

evladım en son biz senle ne zaman bi oyun oynadık ?

Alsana şu oyunu yahu, senin dışında herkes aldı.

Mehmet nerde ? @Ranilin o da almıştır muhtemelen. bir pintilik yapan sensindir.

Ranilin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

beni battle.net arkadaş listenize eklemek için: jackjoker#2189

arkadaşlar oyun tamam. yani bütün firmaların Blizzard'ı örnek alması gerekiyor. özellikle son yıllarda yeni çıkan her oyun defalarca yamalar, çıkış problemleri vs derken çok eleştiri alıyor. Blizzard o kadar iyi bir iş yapmış ki oyunda halen 1 tane hataya rastlamadım. kusur diyeceğim 1 tane yeri yok. oyun akıyor gidiyor. ayrıca öyle güzel bir mekanik yapmışlar ki, yan  görevler bile tekrarlayan tarzda değil. örneğin bir yan görev yaptınız ve size haritanın bir başka yerine git ve şunları yap, ele geçir, keşfet vs dedi. görevi yaptınız teslim ettiniz ve ödülünüzü aldınız. sonra oynamaya devam ediyorsunuz. oyunun ilerleyen zamanlarında yine aynı görevi veren bir npc çıkıyor. ama bu sefer o görev başka bir şey istiyor ve başka bir yere git orada yap diyor vs. yani oyun kendi kendini bile tekrar etmiyor. 

veya mahsene girdiniz. mahsen de ki event i tamamladınız. sonra aradan günler geçti aynı mahsene girdiğinizde bu sefer başka bir event ile karşılaşıyorsunuz. tamam mahsen aynı mahsen aynı yer ama event farklı. 

kısaca oyun diablo 1 ve 2 yi almış, eksikleri tamamlamış ve 4 e koymuş. 

pahalı, bunu kabul ediyorum. ama dün hatun kişinin biri ile kahve içmeye gittim 2 kahveye 160 lira verdim. sonra eve geldim işedim ( bu detayı niye verdim bende bilmiyorum ) bir de bu açıdan bakın. 

KaraSinek, rammstein and stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş vakitsizlikten oynayaımıyorum ki :( Ayırabildiğim kısıtlı zamanda daha ancak 7. seviye oldum, ilk şehire geldim. 

Haritaya bakıyorum, 3 tane 8. seviye zindan gösteriyor. Bunlar ana veya bir yan görevle alakalı değil diye anlıyorum. Ama eşya/xp kasmak istersem bunları mı yapayım? Veya şöyle sorayım, bunları yapayım mı yoksa ana görev ve yan görevlerle devam mı edeyim?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@CandleGarden level scaling olduğu için kalbinizin götürdüğü yere gidebilirsiniz efendim. 

Baştan özellikle o zindanlara gitmeye gerek yok, ana ve yan görevlerin yolu önünden geçirdiği zamanlarda vaktiniz varsa yol üstü yapılabilir.

ben de vakitsizlikten hiç oynayamadım. bugün de çalışıyorum 😐

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 07/06/2023 at 9:23 PM, stardust said:

2jrscf8.jpg

clan davetiyesine icabet etmeyen arkadaşları ifşa ediyoruz. 

@Kibitzer @Ortegon @AranelSurion

@GoXeL @Borneon

@Deathknight da gitmiş kendi klan kurmuş miningci arkadaşlarıyla :lol: gel forumuna sahip çık arkadaş.

tanıdıklarınızı çağırabilirsiniz klana muhabbeti kafa olan.

oha bende menşın bile yok :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Maşallah dediğim 3 gün yaşamıyor.

Bütün gün köle gibi çalıştım, eve geldim şimdi oyunu oynama hayaliyle...

serverlar patlamış, oyuna girilmiyor.

şansa bak yahu...

Just now, allreadydead said:

oha bende menşın bile yok :D

sen başka klandasın ama napalım, clanı olanı çağıramıyoruz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Klan çağrısını gördüm ama bizim arkadaş ekibiyle çoktan kurmuştuk bile.

Oyun efsane demekle yetmez. Parasının hakkını annenizden emdiğiniz süt gibi helal şekilde oynadıkça iade ediyor!

Şu ana kadar bitirmiş olmalıydım ama sağa sola çok sardım; bir vakitten sonra baktım böyle olmayacak ana göreve odaklandım lvl 50' nin sınırındayım oyun bitmek üzere meşakatli videosunu izlerken blizzard beni oyundan koparttı şerefsizler. :P 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Beta' da druid açtıydım bu arada werewolf olarak. Tam sürümde ne yapayım edeyim derken D2 ilk çıktığında açtığım necro olarak oynayayım dedim. Karakteri d2 d3 ' te bilen bilir bu oyunda çok başka bir halde karşımıza çıkmış. Ben betada bakmamıştım ama summoning işi epey değişik. İsterseniz summonsuz gidip pasifini almak gibi değişik bir ağaç izlemek mümkün. Müthiş varyasyonlar çıkabilecek bir yapı zinciri kurulmuş. Necroda tank misali oynanabilirlik bile imkan kılınmış sanki. Hoş başta öyle denemiştim ama şu an son summonların vs pasifleri iyice şişince zaten ölünmüyor gibi bir durum var. Özellikle bloodgolemime borçluyum bu konuyu.

Zorluk seviyelerine yavaştan geçiş yapacağız gibi şu saatten sonra zaten bi noktadan sonra üstü başı doğru donatınca leblebi gibi eritiyoruz packleri. Şimdiye kadar 1 kez öldüm, random event gibi summonlanan butchera dalmamam gerektiğini bile bile 23 lvl ken sataşınca ağzımdan kan getirdi :P  Diablo 1' de ki ilk karşılaşmamıza eşdeğer olmasa da güzel bir an oldu aslında. Normalde benim summonlar epey counterda ediyorlar ama butcher abi ne hikmetse sürekli doğrudan bana çalıştı, bir ara baktım pot yetmeyecek uzaklaşırken ekran ötesinden attığı kancayla beni kendine çekipbi güzel kafama yapıştırınca güzel takla atmış oldum :D  Sonralarda yine geldi, biraz efor verdim ama biçtim mereti. Epey güzel yeni eventler eklemişler daha keşfedecek neler olacak bakalım. Yan görev olayı Witcher 3' den sonra görüp görebilceğim son überlik seviyesinde gibi. Yani ana görevi oynamasan bile 2 oyun kadar vardır heralde. Benim şimdilik tomarla pas geçtiğim yan görev var. Çünkü artık spoiler yiyeceğim diye korktuğum için hikayeyi bi an önce tamamlayayım diyip yola koyuldum.

12 saat önce, CandleGarden said:

Arkadaş vakitsizlikten oynayaımıyorum ki :( Ayırabildiğim kısıtlı zamanda daha ancak 7. seviye oldum, ilk şehire geldim. 

Haritaya bakıyorum, 3 tane 8. seviye zindan gösteriyor. Bunlar ana veya bir yan görevle alakalı değil diye anlıyorum. Ama eşya/xp kasmak istersem bunları mı yapayım? Veya şöyle sorayım, bunları yapayım mı yoksa ana görev ve yan görevlerle devam mı edeyim?

O zindanlar başlardan çok lazım olmaz, yapmak vakitte alıyor. Sonraları oradan extract edilecek özelliği ileride düşürdüğünüz legendlerin beğenmediğiniz özelliklerini değiştirmek için kullanılabiliyor. Gerçi Oculistten işinize yaramıcak bir legendi sırf bonus özelliği iyi diye de extract etme şansınızda var.

stardust and rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo 3 çıktığında oynayacak vaktim boldu. Şimdi ise iş, günlük koşuşturmalar vs. derken şu oyuna ayıracak vaktim kalmadı :(:(:(:(:(:(:(:(

rammstein tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 07.06.2023 at 21:23, stardust said:

2jrscf8.jpg

clan davetiyesine icabet etmeyen arkadaşları ifşa ediyoruz. 

@Kibitzer @Ortegon @AranelSurion

@GoXeL @Borneon

@Deathknight da gitmiş kendi klan kurmuş miningci arkadaşlarıyla :lol: gel forumuna sahip çık arkadaş.

tanıdıklarınızı çağırabilirsiniz klana muhabbeti kafa olan.

abi görmedim ya :) arkadaşlar ve eşim ile 4 kişiyiz saçma sapan bi clan kurduk :D damlarız kabul edilirsek :))))

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10.06.2023 at 01:14, ZvAnA said:

Ben 50. level sonrası açılan yeni skill ağacını pek anlamadım. Sol alttaki mühürleri ne yapıyoruz acep?

Oynadıkça üste doğru glyph socket var onu açıp hangisini takmak isteniyorsa ordan devam. Birde o alanda ilaveten etrafında ki bonus gerekli statını sağlarsan bonus özelliğinide veriyor. Bi an önce de sonrası için en üste varmak gerekmiş. Arkadaş söylemese ben bakmadığım için sadece gözükenler var diye biliyordum 😅

ZvAnA beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sayın klan üyelerimiz. nerelerdesiniz? world boss u peynir ekmek gibi kestik. henüz level 57 olmama rağmen Nightmare de aşırı kolay ilerliyorum! Rogue Nerf

damage çok iyi şuan elimde ki sayesinde. bu arada atın zırhını random drop olarak düşürdüm. 

jackjoker tarafından düzenlendi
Ranilin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok