2019 Kara Cuma - Siteler hangi tarihte ?
0

Bu konuda 12 mesaj var

Selamlar

Buraya aslında soruyu değil , keşke bilseydim de liste halinde cevapları yazabilseydim ama bu direkt bilen veya geçen yıllardan tecrübesi olan arkadaşlara soru olacak.. 

Malum ellerimizi ovuşturup almak istediğimiz ürünleri indirimli almayı bekliyoruz da , Kara Cuma bu sene 29 Kasım olarak Dünya 'da beklenirken , bizdeki marka/internet sitelerinde de o tarihlerde çok özel fiyatlar olur mu , yoksa zaten misal 11.11 gibi jingle ile N11 yaptı geçti gibi mi bakmak lazım olaya ? 

Bi DJI Osmo Action kapmayı bekliyorum , HB geçen 2 hafta kadar oldu 1860TL gibi bir fiyata indirmişti kaçırmıştım.

TatanQa tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sitesine göre değişiyor. Oluyor evet Kara Cuma Günü indirimleri. Kimisi erken farklı adlarla kimisi Kara Cuma diye başlayıp yeni yılı birleştiriyor.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İndirim adı altında devam ederler bence, bugün aldığım tab s5e 11.11 indirimleri için indirimdeydi ama bugün başka kampanyalarla birlikte aldım yine de.

Bence asıl önemli soru gerçekten indirimler olacak mı?

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu trendyol ne reklam yaptı arkadaş , hepsi de traş 'dan .  Dün 2179TL olan DJI Osmo Action bugün  2399TL .  Sizin yapacağınız işin  '^+@'^%$½7   !!!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İndirimler var ama "efsane" indirimler yok, Hepsiburada önce bindiriyor sonra indiriyor...

Geçen gün Hepsiburada'dan 390TL'ye 70mai Pro aldım, şu an sepette ekstra indirimle 384TL'ye satılıyor... 

Misal bir hali var almak istediğim, 1 TL ucuzlamadi...

Morhipoda bir ayakkabı vardı, 270TL idi Black Friday öncesi fiyatı 540TLye cikardilar... :)

Ara ara bazı ürünlerde piyasa fiyatına göre %10 vs oluyor denk gelirse, yoksa %70ler filan hikaye...

Amazonu bekliyorum bakalım ne çıkacak...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gündüz 1479 TL olan telefon
gece 1525 idi,
sonra 1599
şimdi 1679 :D  
Karşılaştırma sitesinde başka , yönlendirdiği yere girince başka, sepette başka ödeme ekranında başka oldu resmen 

Hakikaten efsane  dumur oldum.  1479 indirime girince 3 5 düşer diye beklerken 1550 ye zor aldım. 

Bu analiz ve yazılım işleri çok tehlikeli olmaya başladı, uçak biletiydi, tatil siteleriydi derken alışverişte bu kadarına rastlamamıştım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu sıcak fırsatlar kısmına taşıdım.

Hoş bu sene bindirimlerden pek sıcak fırsat yok ama bazı stok fazlası ürünleri eritmek adına yapılan ciddi güzel indirimlerde yok değil. DH' nin sıcak fırsatlar kısmı başarılı aslında bu konuda, epey bir kullanıcı fırsat ürünlerini paylaşıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ihtiyacını önceden belirleyip, kuponlarını da önceden ayarlayanlar için yine en sağlam indirim N11'de oldu. Hepsiburada'da belli başlı ürünlerde, piyasada o zamana kadar verilen en düşük fiyatın altına inen "gerçek" bir kaç indirim oldu.

Trendyol falan fasa fiso, bir numarasını görmedik. Akakçe, cimri, epey, teknofiyat gibi nimetleri kullanmasını bilene yediremezler önceden fiyatını arttırıp sonra normal fiyatına düşürdükleri ürünleri.

Amazon.com.tr de "beklenen cuma" adı altında bir şeyler yapacağım diyor ama çok beklentim yok. Zaten bir kulaklık dışında almayı düşündüğüm yer şeyi aldım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

N11' in ki iyiydi gerçekten ama bence o iş ellerinde patladı, dikkat ederseniz geçen seneki tantana yoktu (ciro rakamları vs..)... Ha benim için süper oldu, çok iyi hazırlanmıştım :P... Amazfit GTR aldım 800 TL fiyata (yurt dışında 1000 TL + kargo + vergi de cabası). Kırtasiye  dolu siparişimin birisi neredeyse %50 indirimle geldi. Piyasadan alsam direk 2 katı...

Diğer yerlerde bu tip fırsatlar görmedim.

Öyle çok ihtiyacım olan bir şey yok ama bakalım çok çok iyi fiyatlı bir şeyler denk gelirse Amazon' dan bir şeyler alabilirim. Onun dışında geçelim abicim...

Bu arada olaya sadece elektronik vs.. olarak bakmayın. Evin temel ihtiyaçlarını çok uygun fiyata alabiliyorsanız 3-5 alıp depolayın. Deterjan vs... İç giyim, çorap, kozmetik, genel bakım (diş macunu fırça vs..) zart zurt bu tip şeylere de göz gezdirin derim...

ahat beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bez, şampuan, mutfak eşyaları hatta yiyecekler bile (Mağazadan adrese teslim) değerlendirilmeli. Migros sanal market, A101, n11 hatta akaryakıt alımıda parapuan kampanyaları ile birlikte denk getirilebilirse faydalı şeyler çıkabiliyor ortaya.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok