The Mandalorian ve SW dizi evreni
2 2

Bu konuda 224 mesaj var

22 hours ago, wazzap said:

2x5

Hide contents

Ahsoka gacıyı gördük sonunda da benim kafa yine gitti. Bu gacı sonraki 3. filmde klonlar tarafından öldürülmemiş miydi? Ben bu diziyi Darth Vader'dan sonraki zamanda geçiyor diye biliyordum. Yanlış mı biliyormuşum?

cevap spoiler'ın içinde. Adamlar bölümün adında da olan bombayı patlattı. Dedim tek atımlık barutunuz vardı, onu da attınız şimdi ne olacak ? sonunda 2 tane daha kurşunları olduğunu öğrendik.. 8 bölüm çok az olacak gibi

Ahsoka'nın hikayesi clone wars'da devam ediyor. son sezonda order 66'den nasıl yırttığını da gösteriyorlar.. Yani bu da spoiler içinde spoiler ama sonuçta mando'da varsa order 66 den yırtmış demektir

:D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

No bullshit, bam bam bam devam ediyor. The Tragedy de hedefi ıskalamayan gene 29 dakikalık kısa bir bölüm olmuş.

ama tabii tython ile ilgili çok daha fazlasını beklerdik. Jedi Knight serisini oynayanlar bilir, Kyle abimiz, ki bence bu dizide olmalıydı neyseki hala çok geç değil, force ile kendi bağını tekrar kurmak için (bir önceki oyunda kesmişti kendisi) Tython'a gider. Tython EU'da ciddi bir efsanedir, ikondur. Jedi ve Sith'in doğum yeridir. Güç kullanıcılarının ilk buluştuğu ve medeniyet kurup (Je'daii) daha sonra Jedi ve Sith olarak ayrıldıkları yerdir. en başta one with the force abilerimiz dengeden yanaydı ve gücün her iki yüzünü de kullanıyorlardı. Aslında Je'daii perspektifinden baktığında Jedi ve Sith güç kullanımının yozlaşmış halleri.. ki, gene rebels'da bu dengeci abilerden bi tanesi vardı (there is no light no dark side ! there is only force)
Burada grogu güç yolunda yürümeyi tercih ediyor ve sonrasıda stormtrooper'larla ragdoll gibi oynayacak kadar güçleniyor.. Yani aslında güçlenmiyor da, hatırlıyor diyelim. muhtemelen grogu ya luke ya da yoda'ya teslim edilecek... Belki teslim törenini diğer sezona bile bırakabilirler :D 

Tython mevzusu uzar gider aslında 29 dakika yerine 89 dakika yapıp, oraya bir karakter ekleyip (Kyle, Luke ?) geçmişine de bakabilirlerdi.. Hoş Bobba Fett seçiminden de şikayetçi değiliz.. this is the way :kayik:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

E06 çok kısa değil miydi ya? Hemen bitti, arkasından bakakaldık...

Spoiler

Peki ama Razor Crest? Onca badireden sonra daha yeni yaptırmıştık tertemiz... :cry:

Önceki bölümde de Ahsoka ablamızın Thrawn'ın peşinde olduğu ortaya çıktı. İşler çok karıştı, bu sezon yetmez bunların hepsine...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nette gezerken gördüm, ilk başta Mark Hamill sandım ama değil.

Sebastian-Stan-as-Luke-Skywalker-Mandalo

Sebastian Stan as Luke Skywalker. :icon_eek:

Grogu'ya cevap verecek kişi keşke bu olsa. :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni bölüm

Spoiler

filler. ayrıca bu mando kafasına göre çıkarmaya başlayacaksa maskeyi işimiz var. 

boba reyizin armorunu mu yıkamışlar, pek temiz duruyordu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, wazzap said:

Yeni bölüm

Hide contents

filler. ayrıca bu mando kafasına göre çıkarmaya başlayacaksa maskeyi işimiz var. 

boba reyizin armorunu mu yıkamışlar, pek temiz duruyordu.

The believer

Sezon 8 bölüm, bölümler 30 dakika veya daha az. Operation Cinder, tarih dersi, we are all same falan iyi de, bölümü uzatın bişi yapın bari... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Spoiler

Boba'nın yeni armor'u güzel olmuş baya. Birde Slave 1 ne güzel gemidir. 

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Star Wars manyağı olmayan benim gibi biri için bile efsane sayılabilecek bir sezon finali yaptılar.

Spoiler

iyi hoş grogu için başlığı çıkardın reyiz de, şu başlık 1-2 bölüm kafanda duraydı bari. hani baş baş olsalar bir şey demeyeceğim de orada Jedi var, bizim şerif abla var, 2 tane de çakma mandalorian var. olayı kalmadı bu başlığın pek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu final bolumun sonu bile son gelen uclemenin hepsinden daha iyi. Sirf aksiyondan oturu de degil. Hissiyat. Hele bu sezon. Boba Fett, Slave 1, Ahsoka, Boka-Tan ve son bolum (spoiler olmasin diye yazmiyorum). 

credits kismindan sonra da sahne var. kacirmayin. 

Atrin tarafından düzenlendi
MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce ikinci sezonun ilk bölümünü izledim 50 dakikaymış ama bana 20 dakika gibi geldi.

Yalnız ilk indirdiğim dosyayı açamadım tam yeşil ve pembe renkler vardı sadece 4k hdr dolby vision dı sanırım bunu normal tvde göstertmenin bir yolu yok? Pot playerda ve vlc de denedim ikiside düzgün renklerle açamadı.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Banada bir codec yükletti ama onu yükleyincede bu sefer player hiç çalışmadı :D Neyse normal 4k bir versiyonunu buldum zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok