The Mandalorian ve SW dizi evreni
2 2

Bu konuda 224 mesaj var

On 3/30/2022 at 9:23 AM, wazzap said:

3. sezonun çekimleri bitmek üzereymişmişmiş.

wookiee olarak sen mi oynuyordun ?

boydan dolayı diyorum bak, kıl tüy durumunu bilmiyorum :lol:

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sirf su diziyi izleyeyim diye Disney+'a uye oldum, YapiKredi kampanyasi da etkili oldu gerci, odedigim tutari worldpuan olarak eklediler, neyse...

Ilk sezonu izledim, bir de 2. sezon 1. bolum sanirim... Yani bence asiri kiytirik bir dizi neden bu kadar hype olmus anlayamadim, adi Star Wars degil de baska birsey olsa kimse oturup izlemez bence... Zeka kirintisi olan hicbir sey goremedim, son derece vasat hikayeler, kurgu ve uygulama... 

Bazi seyler asiri sacma, kucukken ailesinin gizlemesi sahneleri asiri komik, adam cocugu almis kaciyor kadin da bir yandan adamin kucagindaki cocugu tutuyor filan... Lan birak boyle kacis mi olur :] ... Sonra kapagi aciyorlar, arkada kiyamet kopuyor bunlar daha sarilma derdinde filan... 

Ya da ne bileyim speeder ile gidiyorlar mesela, saci acik olanlarin 1 milim saci oynamiyor... Su krayt dragonun oldugu bolumde marshal son surat giderken saclari oynamiyor, onu da gectim MAndo ile konusuyor ama sanki oturma odasinda konusuyor, bari biraz bagirarak konus inandirici olsun... Krayt Dragonu oldurmek icin o kadar bomba getirdiler yere filan gomuyorlar mal gibi, bagla o "manda"ya bombalari, yutsun, icindeyken patlat iste, 2 kere 2 4 :] ... 

Ucuz yapim, kotu oyunculuk dolu her bolum... B movie tadinda cogu yer... 

Peregrine and infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

son filmler o kadar kötü ve çıtayı o kadar düşürdüler ki, mando onlara nazaran herkese çok güzel geldi.

çok detayına inersen her yapımda saçmalık buluyorsun, en nihayetinde çoğu insana güzel zaman geçirtti bu dizi.

ben son star wars filmlerinin birinde uyudum, diğerinde de sıkılıp kapadım, bir daha açasım gelmedi.

@JardeL

-

ben aslında şu "Andor" dayıyı sormaya gelmiştim, nedir bu, boba fett'in kalığı yerden mi devam ediyor, ayrı bir timeline mı ? izlenir mi ?

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Andor'un ilk 2 bölümünü izledim, şimdilik biraz durağan. Yani Cassian kardeşimiz sürekli bir yerlere yürüyor. Bişeyler olacak diye bekliyoruz ama bakalım, ilerleyen bölümlerde artık... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@stardustBu Andor dayının filmi yok muydu? Şu orijinal üçlemede ilk death star'ı yok etmekte yapılan planları içeren bir filmde oynuyordu gibi hatırlıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rogue One güzel filmdi yine.

Bu dizide de Andor amcamızın Rogue One'da Rebellion'u destekleyen biri olana kadar başına gelenleri anlatacaklar(mış).

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Disney+'ta da var. 38 dakika ne yahu?? :(

Güzel başladı.:cigar:

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Filmlere karakter göndermeleri falan acaba 2. sezon finalinin diyetimi ödeniyor dedirtiyor. Umarım gene ters köşe yapar Favreau. 

kaptanın seyir defterine ek : bunu görmüştüm ama neredeydi hatırlayamamıştım. Sanırım bunu ve devamını getirebilmek için 7-8-9 dan o salak karakterleri eklemek durumunda kaldı

allreadydead tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oy oy oy... 3x2 çok iyiydi.

Spoiler

arınma vs yokmuş yani, maskeyi çıkarırsan öleceksin. saçma bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, wazzap said:

Oy oy oy... 3x2 çok iyiydi.

Hide contents

arınma vs yokmuş yani, maskeyi çıkarırsan öleceksin. saçma bence.

Spoiler

Deli bok atanı (Bo-katan Kıreyzi :mrgreen: ) dinlememişsin, kraliyet ailesi de orada çimiyormuş; yani bu zerzevat sonradan musallat olmuş anlaşılan.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
49 minutes ago, Peregrine said:
  Hide contents

Deli bok atanı (Bo-katan Kıreyzi :mrgreen: ) dinlememişsin, kraliyet ailesi de orada çimiyormuş; yani bu zerzevat sonradan musallat olmuş anlaşılan.

Spoiler

İyi de tamamen girdiğini falan girmiyor, sadece basamaklara kadar gitmiyor mu? Ayrıca o mistik yaratık bu Mandalorianların simgesi değil mi zaten? Sonradan oraya gelebilecek bir şey olduğunu sanmıyorum.

spoiler'a almamışım. :facepalm:

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 minutes ago, wazzap said:
  Hide contents

İyi de tamamen girdiğini falan girmiyor, sadece basamaklara kadar gitmiyor mu? Ayrıca o mistik yaratık bu Mandalorianların simgesi değil mi zaten? Sonradan oraya gelebilecek bir şey olduğunu sanmıyorum.

spoiler'a almamışım. :facepalm:

Spoiler

Bo-katan yine anlatıyor onu, ilk Mandalore o madenlerde o yaratıktan bir tane öldürüyor/evcilleştiriyor (bunlardan birisi, hangisiydi tam hatırlayamadım) bu sebeple simgesi oluyor. Yani bu yaratık o yaratık değil.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Peregrinehocam 3x2'yi şimdi tekrar izledim.

Spoiler

Bo Katan gacı, o yazıyı okurken şey diyor. "Madenler bir zamanlar Mythosaur yuvasıydı ve Great Mandalore'un onu ehlileştirdi."

Buradan buradaki yaratığın o ehlileştirilen yaratık olmadığı çıkarımını bence yapamayız. Çünkü bunların ömrü hakkında bir fikrimiz yok. En azından dizide bundan bahsedilmiyor, diğer kaynakları bilmiyorum.

Ayrıca kraliyet ailesi orada bir ritüel gerçekleştirirken tamamen suya bizim Din Djarin kadar girip girmediğini de bilmiyoruz. Belki sadece ayaklarına kadar girip, daha sonra eliyle vücuduna su vs atıyordur.

Bundan dolayı ben arınma vb bir ritüelin olduğunu düşünmüyorum. O havuza Din Djarin gibi tamamen giren herhangi bir Mandalorian ölür bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Spoiler

Arkadaş gir, girme demiyorum da zaten ritüeli bilmiyormuşsun. Öyle köylü gibi suda yürümeye çalışmak nedir, tabii üzerinde kask zırh patates çuvalı gibi batarsın:) Neyse bokatan buna biraz bok attı ama kurtardı:)

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3x3 oy oy oy. ben seviyorum bu diziyi. yani mükemmel değil tabiki de, izletiyor kendini.

Spoiler

doktor muhabbetinin öyle olacağı çok bariz belliydi de, başka bir hikaye için yapılması galiba şarttı. ileri sardım sürekli o kısımları.

artık creeddesin dediklerinde bo katan aplaya bi haller oldu.:zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3x4

Spoiler

cCc Bo-Katan Reyiz cCc

Yalnız şu dizide en sevdiğim karakter Armorer, hatun süper karizma.

Bir de Grogu hile yaptı. Karşısındaki çocuk her roundda bir defa ateş etti, Grogu tek roundda üç defa ateş etti. :2no:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Panoda benden başka izleyen yok sanırım. :icon_think:

3x6

Spoiler

cCc Bok Atan Reyiz cCc

kılıcı da aldı, bakalım daha neler olacak...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
31 minutes ago, wazzap said:

3x6

Hide contents

cCc Bok Atan Reyiz cCc

Spoiler

Kılıcı mancınık olarak kullanıp çılgınca (kryze) bok havan atışına tutacak ortalığı. (a.k.a. when shit hits the fan) :kayik:

Güzel bölümdü, özellikle cCc Jack Black reyiz cCc  yine anka kuşunu kaldırmış. :rock:

original.jpg_1450400096?1450468929

https://www.youtube.com/watch?v=ls3rD8VfiSY

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, wazzap said:

3x6

Reveal hidden contents

cCc Bok Atan Reyiz cCc

hassiktir. spoilerlara tarihe bakmadan basa basa gidiyordum spoiler yedim :D:D neyse bakalım nasıl oluyor spoilerın içinde yazan diyerek izleyeyim :D 

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok