TR PS PLUS 1 Yillik Abonelik - 135 TL
0

Bu konuda 67 mesaj var

Last of us remastered bitirdim, left behind'ın sonundayım şuan. Efsane oyun, pc de olmaması büyük kayıp. 

Gerçi bunlar da pc'ye gelse, en azından benim gibiler konsol almazdı. 

Playstation plus ocak 2021 beleş oyunları açıklanmış. Tomb raider'ın son oyunu var. Greedfall oynayan oldu mu? 

https://www.eurogamer.net/articles/2021-01-03-these-games-are-free-for-ps-subscribers-in-january-2021

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aboneliklerde her zaman isleyis boyle degil mi zaten?..  Vodafone'a veya Turkcell'e de gitseniz yeni abonelere mevcut abonelerden daha avantajli tarifeler sunuluyor...

PS Plus veya Gamepass'te farkli bir email ile yeni hesap acip alma secenegi oluyor en azindan, o yapilabilir... Benim de ana hesap PS Plus degil mesela... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
36 minutes ago, Pablo 'Definitive' Vader said:

@stardustbenim aboneliği PlayStation Plus Deluxe olarak güncelledim, sana bir faydası var mı bakarsın cihazdan. :8

olmaz mı :D

ben de yükseltmek istiyordum ama vakit bulamadığım için sonbahara ertelemiştim.

ilk şu stray denen kötü kedi şerafettin oyununa bakacağım hemen.

teşekkürler haber verdiğin için Alper abi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alper abi sen naaptın böyle, extra da değil deluxe yapıştırmışsın. Yaktın beni...

Death Stranding Director's Cut var verdiği oyunlarda... çok fena.

ben bunu 2-3 sene sonra oynayacaktım, şimdi mecbur 3.'ye bitirmem lazım bu oyunu hem de platinum trophy ile :lol:

hiç iyi olmadı planı yükseltmen :D

-

ps: returnal gelmiş, red dead redemtion 2 gelmiş, spider-man miles morales... 

sıçtık valla doktor raporu ile olmaz bu iş ben en iyisi eylül'e ücretsiz izin isteyeyim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, stardust said:

Alper abi sen naaptın böyle, extra da değil deluxe yapıştırmışsın. Yaktın beni...

Death Stranding Director's Cut var verdiği oyunlarda... çok fena.

ben bunu 2-3 sene sonra oynayacaktım, şimdi mecbur 3.'ye bitirmem lazım bu oyunu hem de platinum trophy ile :lol:

hiç iyi olmadı planı yükseltmen :D

-

ps: returnal gelmiş, red dead redemtion 2 gelmiş, spider-man miles morales... 

sıçtık valla doktor raporu ile olmaz bu iş ben en iyisi eylül'e ücretsiz izin isteyeyim.

Elim değmişken vurdum geçtim, PS4'ü açacaktım öncesinde PC'den hesaba bakayım dedim fena olmadı. PS4'ü açınca gördüğüm kadarıyla bu kadar oyunu oynamaya ömür falan yetmez. :mrgreen:

Zaten Stray almaya niyetlenmiştim, Death Stranding için de aklım gidip geliyordu. İkisini alacağıma 2024.03'e kadar yapıştırmak daha mantıklı geldi. Arada bir sürü oynamayı düşündüğüm ek oyunum(uz) oldu işte. Arada 10 gün yatıya falan giderken PS5'i kucağıma atıp kaçsan da biraz kurcalasam ne güzel olmaz mı? :mrgreen:

Pablo 'Definitive' Vader tarafından düzenlendi
stardust and Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 hours ago, stardust said:

195 ekranda 4K+HDR death stranding oynamanın keyfi de bir başkaymış.

widescreen oyna hocam. çok değiştiriyor. Başka oyun oynuyorsun gibi oluyor. ben ikinci turumu öyle yapmıştım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 minute ago, Atrin said:

widescreen oyna hocam. çok değiştiriyor. Başka oyun oynuyorsun gibi oluyor. ben ikinci turumu öyle yapmıştım.

denerim, hatta "prioritize quality + widescreen" iyi oluyor demişler. ama ne bileyim tüm ekranı kullanmak varken siyah barlarla da oynamak istemedim, şuan oynuyorum zaten bir deneyeyim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok