Xbox Game Pass
1 1

Bu konuda 38 mesaj var

GamePassPCHERO-hero.jpg

Daha once paylasildi ama konusunu goremedim, acayim dedim... Normalde bu servis hic aklimda yoktu... Ekran kartini yenileyince Halo Master Chief Collection'i gidip Steam'den almistim kek gibi 61TL verip... Baktim burada da var hemen 6 TL'ye 3 aylik Ultimate uyelik aldim, Steam'den de parayi iade aldim... Herneyse, sonra baktim ki bayagi bayagi oyun varmis bunda ve gayet de iyi oyunlar... Fiyat da neredeyse bedava... Bilmeyen, ya da fiyattan haberi olmayan varsa bir goz atsin derim...

https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass ] ...

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass/games

GTA 5 de gelmiş ama pc de yok.

gerçi bu zamana kadar oynamak isteyipte oynamayan kalmamıştır ayrı mevzu

bende teeee ilk çıktığında x360 da zorlama 25-30 fps arası oynamıştım. şimdi cilalı grafikler, sabit fps ile oynarım dediydimde. gears 5 i bile bitirmedim. oyun işinden soğudum...

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun bir Betası birde Ultimate'i var, içerisindeki oyunlar da farklı ve kullanabileceğin platform seçeneği de, ama güzel ve ekonomik.

Beta'da 3 aylık 6 TL sonra 3 aylık 45 TL'ye dönüyor,

Ultimate ise 1 aylık 6 TL sonrasında 45 TL'ye dönüyor, yanılıyor muyum?

GoXeL tarafından düzenlendi
rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yüzyılların PC oyuncusu olmama rağmen eskiyen bilgisayarımı yenileyemedim için Kara Perşembe'de bir Xbox One S aldım. Yaptığım en iyi işlerden biri oldu. 

Ultimate'ı sayesinde fi tarihinden kalan PC'de Pillars of Eternity vb oyunları oynarken, daha aksiyona kayıyorum. 

Xbox EA Access'i senelik 65 TL'ye almamı bir kenara koyarsak hayatımın fiyat performans başarılarından oldu Xbox ve Gamepass.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu geçen seneki 180 liraya 12 aylık gamepass alıp , üstüne 1 aylık ultimate alıp tüm hesabı 13 aylık ultimate e çevirme olayı dolmuş benim

iki ay da geçti hatta, şu an ultimate için aylık 45 tl kesiyor, var mı yine avantajlı hareketler?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, CaRaBeeN said:

Şu geçen seneki 180 liraya 12 aylık gamepass alıp , üstüne 1 aylık ultimate alıp tüm hesabı 13 aylık ultimate e çevirme olayı dolmuş benim

iki ay da geçti hatta, şu an ultimate için aylık 45 tl kesiyor, var mı yine avantajlı hareketler?

Olmaz mı hiç? Detayları şurada anlatmıştım:

https://www.cursedhardware.com/topic/1505-en-son-aldıklarınız/?do=findComment&comment=120463

CaRaBeeN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, CaRaBeeN said:

Hmm o zaman ultimate uyeligini iptal edeyim dun yada bugun yenilenecekti , bir ay daha beklemem lazim o halde :/

Telefonda o işi de hallediyorlar diye biliyorum. Vakit geçirmeden ara istersen müşteri hizmetlerini.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, Peregrine said:

Amerika 'nın time zone 'una bakıp ona göre aramak gerekebilir diye düşünüyore.

Telefonla aradığınızda Microsoft Türkiye'nin çağrı merkeziyle görüşüyorsunuz. Web-chat üzerinden ise global siteye bağlanıyor; İngilizce konuşan bir müşteri temsilcisiyle muhattap oluyorsunuz.

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

0 (850) 390 27 77 bu telefonu aradım, abonelik sonra xbox tuşladım, çıkan kişi xbox teknik birime aktardı, sonra o kişi de satın alma işlemleri birimine aktardı.

önce ultimate hesabımı iptal etti, iadesi yansıyacakmış karta, sonra 3 defa live gold satın aldı işte 180tl den, üzerine de bir de 45 tl den ultimate satın aldı, böylece 3 yıllık ultimate hesaba çevrildi.:8

Najaz beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ohanes, 68.7 milyar dolara satın almış...

ben iyi gözle bakmıyorum bu tekelleşme haberlerine.

EA zamanında kaç tane firmayı alıp, sonra da içine etti.

microsoft kendi halo dayı serisini falan yapsaydı, ne gerek vardı şimdi...

yalnız satın alma bedeli afallatıcı, nasıl bir para dönüyor bu oyun endüstrisinde demek... 68.700.000.000 dolar. vay amd...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yeni çıkacak call of duty ler çıkar çıkmaz gamepass e gelmese de eski oyunları kısa sürede gamepass e koysalar süper olur vallahi. :) her oyun elinde sonunda 100 tl lere kadar düşüyor ama call of duty ler ancak 300 liralara geliyordu indirimler ile..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 16.02.2022 at 10:41, Omfs said:

Hala bilmeyen kaldıysa hatırlatalım. Link

Kendimize hediye ettikten sonra, 44.95'e xbox gamepass ultimate alıyoruz ya, hah işte bu xbox gamepass ultimate sadece konsol için mi yoksa PC'de de kullanılabiliyor mu? Çünkü PC için gamepass deyince 29.90 gibi başka bir ücretlendirme çıkıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok