Xbox Game Pass
1 1

Bu konuda 38 mesaj var

20 hours ago, CandleGarden said:

Kendimize hediye ettikten sonra, 44.95'e xbox gamepass ultimate alıyoruz ya, hah işte bu xbox gamepass ultimate sadece konsol için mi yoksa PC'de de kullanılabiliyor mu? Çünkü PC için gamepass deyince 29.90 gibi başka bir ücretlendirme çıkıyor.

kullanılabiliyor diye biliyorum. ben benim hesabımı kuzene verdim o bilgisayarından girip oynuyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 2/20/2022 at 1:56 PM, CandleGarden said:

Kendimize hediye ettikten sonra, 44.95'e xbox gamepass ultimate alıyoruz ya, hah işte bu xbox gamepass ultimate sadece konsol için mi yoksa PC'de de kullanılabiliyor mu? Çünkü PC için gamepass deyince 29.90 gibi başka bir ücretlendirme çıkıyor.

Ultimate'i hem pc'de hem de konsol'da aynı anda kullanabiliyorsunuz. Ayrıca Tr'de yok ama Xcloud'da dahil Gamepass Ultimate'e.

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ay Gamepass aboneliğim bitmişti. Windows 10 Store'dan 6 tane 6 aylık kod alıp Live Gold 'ları 3 yıllık hesaba ekledim. Sonra 1 aylık Game Pass Ultimate ekleyince 37 aylık aboneliğim yüklenmiş oldu. Sistem hala çalışıyor yani. :)

Omfs, wazzap and Najaz beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Najaz764,93 TL tuttu. Aylık bakınca 21,25 TL / Ay gibi bir fiyat oluyor.

Mevcut aylık Gamepass Ultimate (44,99 TL / Ay)  fiyatının yarısından daha ucuz ve 36 ay boyunca o fiyatta kalacak mı belli değil elbette.

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Executioner said:

Ben oyun oynuyorum ve Türkiye'de yaşıyorum diyen benim gibi her fakir gamer gamepass almalı. 1 oyun fiyatına 3 yıl abone olabiliyorsunuz, şu fiyata bir bakın:

https://store.steampowered.com/app/1677280/Company_of_Heroes_3/

Zengin gamer da almalı eğer PC yada XBOX kullanıyorsa. Zengin insan parasının kıymetini bilen insandır. :mrgreen:

Executioner beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 18.07.2022 at 10:07 AM, Pablo 'Definitive' Vader said:

Bu ay Gamepass aboneliğim bitmişti. Windows 10 Store'dan 6 tane 6 aylık kod alıp Live Gold 'ları 3 yıllık hesaba ekledim. Sonra 1 aylık Game Pass Ultimate ekleyince 37 aylık aboneliğim yüklenmiş oldu. Sistem hala çalışıyor yani. :)

Hali hazırda olan hesaba yapılmıyor diye biliyordum. Bu iyiymiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 hours ago, wazzap said:

Hali hazırda olan hesaba yapılmıyor diye biliyordum. Bu iyiymiş.

Aktif abonelik yoksa yapılabiliyor. Ben birkaç gün önce 1 aylık Gamepass for PC almıştım ama onu iptal ettim. Tüm ücreti kartıma iade etti ve aynı gün bu operasyonu yaptım. Aktif abonelik varsa olmuyormuş.

Omfs and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mini hort...

https://www.windowscentral.com/gaming/xbox/xbox-head-hints-at-price-increases-as-cloud-costs-soar

XBOX ve Gamepass tarafına da zam yakın:

We've held price on our console, we've held price on games... and our subscription. I don't think we'll be able to do that forever. I do think at some point we'll have to raise some prices on certain things...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Live Gold + Ultimate yöntemi hala çalışıyor bildiğim kadarıyla, bu zamdan önce uygun fiyatla 3 yıllık Gamepass sahibi olmak isteyenler treni kaçırmasın.

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok