Resident Evil 3 Remake 03.04.2020
0

Bu konuda 27 mesaj var

resident-evil-3-remake-cropped.jpg?itok=

hadi bakalım 2. oyunun güzel remake inden sonra bu da güzel çıkar inşallah.

Youtube video:

resident evil 3 remake

3 Nisan da geliyor.

Xbox a bakmadım ama Playstation da 259 tl den ön siparişe açılmış. fiyatının '' çıkınca artma ''muhabbeti olur kesin.

180 cash on the table amerikan dolarını fişekleyenler aşağıdaki kolletor sürümu alıyor.

https://www.siliconera.com/180-resident-evil-3-collectors-edition-will-only-be-at-gamestop/

resident-evil-3-collectors-edition.jpg?r

emre666 tarafından düzenlendi
TatanQa and rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şu oyunları nasıl oynuyorsunuz anlamıyorum.. ilk çıkan doom oyununu şu an o grafiklerle falan oynasam bile 1 hafta uyuyamam geceleri.. böyle resident evil'lar falan.. cidden manyak olmak lazım :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet benide kasıyor gece karanlık kulaklık ile oynamak. bi yerden sonra olayı çözünce eğlenceli oluyor ama. malum insan bilmediğinden korkuyor. 

resident evil 7 öyle mesela. aile yi tanıdıktan kim kimdir öğrendikten sonra '' nerde lan o pezeveng'' diye dolaşmaya başlıyorsunuz haritada. (tabi cephane sağlam ise)

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aile mi :) .. dipsiz karanlık kuyularda el feneri ışığında karşıma çıkan zombi kılıklı bir yaratığın ailesini tanısam ne olur tanımasam ne olur.. beni yerimden zıplattıktan sonra anam babam olsa farketmez valla :) 

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben ürpermekten zevk alıyorum, bi süre sonra da oyunun mekaniklerine iyice alışınca emre'nin dediği gibi hepiniz gelin uleaayn modunda dolaşıyorum :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O oyunun sadece ilk kısmının korkunç olması ile alakalı sizle değil.

Silent Hill 1 i, fatal frame 3 üde oynayın öyle görelim..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyun korkudan daha çok aksiyon odaklı olacakmış yapımcılar öyle bir açıklama yapmış

benim beklentim bir anda bitti

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.gamerevolution.com/news/637265-resident-evil-3-remake-nemesis-break-into-safe-rooms

önce nemesis safe room lara girebilecek diye bir haber çıktı sonra capcom böyle bir açıklama yaptı..

Update: According to Capcom PR, OXM was incorrect in their statement that Nemesis could follow the player into safe rooms in Resident Evil 3 remake. Apparently, the location the writer from OXM was talking about had a typewriter, but was not a designated safe room, much like the main hall of the RPD in Resident Evil 2 remake. It seems that players can breathe a sigh of relief as Nemesis can’t follow you into safe rooms, and they’re as safe as they’ve been since the first game was released in 1996.

bu çok önemli bilgiyi sizinle paylaştım.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
41 minutes ago, emre666 said:

https://www.gamerevolution.com/news/637265-resident-evil-3-remake-nemesis-break-into-safe-rooms

önce nemesis safe room lara girebilecek diye bir haber çıktı sonra capcom böyle bir açıklama yaptı..

bu çok önemli bilgiyi sizinle paylaştım.. 

Bir açıdan saçma, bir açıdan da gerilim unsurunu artırma ihtimali olabilecek bir durum olarak görmüştüm safe room haberlerini. Durumu kesinleştirmeleri iyi olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

demo çıktı. ehhh işte yine oynanırda eski tarz oyuncuyu yönlendirmeyen haritada nereye gittiğimiz açıkça belli olmayan oyunlar kafayı çok yoruyor yahu.. 

beyin alıştı ya açık dünya istediğin gibi gez dolaş ne denk gelirse, veya belli çizgide devam et.. oyunlarına

o vanayı ordan git bilmem neredeki deliğe tak... 2. sefer başlayamadım 2. oyuna.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 minutes ago, emre666 said:

demo çıktı. ehhh işte yine oynanırda eski tarz oyuncuyu yönlendirmeyen haritada nereye gittiğimiz açıkça belli olmayan oyunlar kafayı çok yoruyor yahu.. 

beyin alıştı ya açık dünya istediğin gibi gez dolaş ne denk gelirse, veya belli çizgide devam et.. oyunlarına

o vanayı ordan git bilmem neredeki deliğe tak... 2. sefer başlayamadım 2. oyuna.. 

:cici: gayet güzel olmuş.

emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyun çıkmış...

genel olarak puanlar iyi sayılır ancak orjinal re3'e göre çok fazla kesinti olduğu ve re2 remake ile aynı kalitede olmadığı söyleniyor. oynanış gereğinden fazla hızlıymış bir de. capcom yine yeni yetme bebelere yaranıcaz diye oyunun içine bi miktar sıçmış anlaşılan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

dediğime gelmişler o zaman. bu zamanın oyun kültürüne re 2 remake fazla ağır kaçmıştı. 

ha keşke 2 mod olsa biri klasik 1999 tarzı ve diğeri daha casual günümüz tarzı. sahnelerde kesinti yapmadan bulmaca, cephane, zombi sayısı türü şeylerle oynayarak herkese hitap etselermiş..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna başladım. demo deneme sürümü gibi bir oyun olmuş. re 2 remake in gazı ile 1 senede bu kadar yapılabildi demek. 

yukarda re 2 remake çok ağır demişimde halt etmişim. bunu da öyle yapsalardı keşke.

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu aralar işsizim evde oturuyorum, bu oyuna sardım. işsizliğin boyutunu şöyle bir resim ile göstereyim, oyunu oynayanlar anlar :lol:

Screenshot 2023-12-12 211015.png

achievementları tamamen fullememe sadece 1 tane kaldı ama onu yapar mıyım bilmiyorum o da ileri derecede hayatsızlık seviyesinde...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sen de kızma ama hay ben senin matematiğine :lol:

tüm dünyada oyuna sahip olanların %7'si yapmış... %70 ile karıştırdın heralde :cici:

onu da geçtim ben zaten çok zor demedim, işsizlik dedim. normal şartlarda kimsenin uğraşmayacağı bir şey. sadece son boss aşırı zordu, adama pc kırdırır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok