Renkli Anakart Kablosu
1 1

Bu konuda 7 mesaj var

Türkiye'de anca uzatma kablosu bulursun. Direk anakarta takılan satan yok. Bunun için yurtdışından bakman lazım. Ama istedikleri fiyatlara asla değmez onu da söyleyim. Ben hep kendi kablomu kendim sleeleveledim. Biraz uğraştırıcıdır ama işlemci parasınapsu kablosu da alınmaz yani.

RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Donanımhaber'de istediğin renkte kablo yapan bir eleman vardı, 1 sene kadar önce siyah-beyaz renkte uzatma kablosu yaptırmıştım ben de. İstersen özel mesajla bilgilerini atayım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 saat önce, Najaz said:

Donanımhaber'de istediğin renkte kablo yapan bir eleman vardı, 1 sene kadar önce siyah-beyaz renkte uzatma kablosu yaptırmıştım ben de. İstersen özel mesajla bilgilerini atayım.

Sevinirim hocam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 29.12.2019 at 15:57, Najaz said:

neden özel den sayın hocam? top secret classified bir bilgi mi. kamu yararına buradan paylaşılsa daha hoş olmaz mı? bu jesti sizden beklerdim açıkcası.

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, emre666 said:

eden özel den sayın hocam? top secret classified bir bilgi mi. kamu yararına buradan paylaşılsa daha hoş olmaz mı? bu jesti sizden beklerdim açıkcası.

Geçenlerde yürürlüğe giren Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na göre, bir kişinin rızası olmadan isim, adres, telefon numarası vs. bilgilerin kamuya açık mecralarda paylaşılması suç teşkil ediyor Emreciğim. O yüzden özel mesaj yoluyla iletmem gerekt.

Najaz tarafından düzenlendi
emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok