Cep telefonu tarifeleri
0

Bu konuda 71 mesaj var

Arkadaşlar selam, yıllık taahhütüm bitmek üzere; şu an vodafone red 10 kullanıyorum 2. hat olarak bunuda daha önce belirtmiştim oturduğum evde internet altyapısı olmadığındandı. Şu an var mı yok mu tam bilemiyorum internetten bakınca var gözüküyor ama bugün telekom mağazaya uğrayıp baktırdığımda gözükmüyor falan dedi, neyse zaten belki bulunduğum evden bi süre sonra başka bir yere geçiş ihtimalim olabileceği için şu an ev interneti meselesini çokta kastırtmak istemiyorum sonradan nakil vs uğraşmamak için. Şimdi benim ilk hattımda red paket bazen kota azalınca bundan da faydalanıyorum ama diğer hatta yok yerden fazla veriyormuşum hissi gelmeye başladı, o zamanın kampanyasına göre iyi fırsattı ama şimdi daha üst paket falan öneriyorlar luzüm yok.

Telekomun yaz kampanyası varmış 2 4 6 8 10 gb diye giden 10gblı paket için 39lira diyorlar ona geçsem diyorum, bildiğiniz daha iyi uygun bir tarife ya da internet alternatifi var mı ? Bildiğim kadarıyla mobil modemler her türlü daha pahalıya patlıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

turkcell taahhutum bitti. buyuk ihtimal telekomun su gerizekali isimli tarifesine gececegim. 38TL/7GB (bir de 1000DK & 1000SMS veriyor. oldursen o kadar konusamam. SMS kullanan zaten kalmadi :) )

halihazirda 6GB kullaniyorum; haydi haydi yetiyor.

infestor tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, infestor said:

turkcell taahhutum bitti. buyuk ihtimal telekomun su gerizekali isimli tarifesine gececegim. 38TL/7GB (bir de 1000DK & 1000SMS veriyor. oldursen o kadar konusamam. SMS kullanan zaten kalmadi :) )

halihazirda 6GB kullaniyorum; haydi haydi yetiyor.

Vodafone düşün derim şu 45 lik tarife red iyi ben TT'a geçtim sıkıntılı birde süpriz fatura oluyor çok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, RFID said:

Vodafone düşün derim şu 45 lik tarife red iyi ben TT'a geçtim sıkıntılı birde süpriz fatura oluyor çok.

maalesef en ucuzu 49TL. gerci dogru diyorsunuz. ayda 11TL fark icin telekom rezilligini cekmeye degmez. zaten "sürpriz fatura" ile gecirecekler. o 38 lira en az 45 olur.

2018-12-18_08-57-51.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vodafone bir süredir rezillik çekiyor yalnız. Yani İzmir gibi bir yerde bu koşullar nasıl oluşuyor oda şaşırtıcı, hani diyeceğim telefondan kaynaklı belki oda olduğunu sanmıyorum. Belki 2-2,5 aydır benim kullanımımda büyük sıkıntı var hatta ikamet ettiğim yerde komple iptal gibi oldu bile diyebilirim. Eskiden 4gsinde problem yoktu sonra paraları falan yetmemiş sanırım arkadaşların baz istasyon kiralamayla alakalı kaç kez şikayet ettim, şimdi kaldığım mevkide telekom ful 4g çekebiliyorken, vodafone 3gyi bile çok zor çekebiliyor. Bu durumda düzelecek mi düzelmeyecek mi bilmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vodafone son 1 senedir berbat durumda. Çok iyi girmişlerdi ülkeye, buradan hayır gelmez diye tüm yatırımı çektiler heralde. Telekom'dan kötü durumdalar. 

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen vodafone artık hiç kullanamıyorum gibi bir durum var nerdeyse. Hani kapalı alanlarda falan sürekli bir dandiklik, görüştüğüm kişiler ne o uzaydan mı konuşuyorsun diyorlar genelde ya da bazen konuşuyorum ses hiç gitmiyor o derece 2g ye falan düşüyor hat şaka gibi :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Turkcell'in Lifecell tarifeleri uygun gibi; Lifecell Firsat 9GB 63TL + 12 ay boyunca aylik 3GB internet de hediye, toplamda 12GB oluyor aylik... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

TurkTelekom faturasız hatta "3 aylık 10gb" internet 39TL (35'di 39 oldu) paketi var fakat 3 ay kısmı nasıl çalışıyor yada bozuk mu bilemiyorum ama 3 ay dolmadan da tekrar tekrar satın alınabiliyor bu paket.

Yani 39TL'ye 10gb internet alıyorsunuz, gigabaytlar bittiğinde bir daha yükleyebiliyorsunuz. Eğer 3 ay içinde bitirmezseniz kullanmadığınız gigabaytlar yanıyor sanırım.

Whooosh tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Turkcell'den Vodafone ya da diğerlerinden birine geçmek istiyorum.
İnternet Turkcell'de çok pahalı , Vodafone dediğiniz gibi sıkıntılı mı bağlantıda-konuşmada?
Türk Telekom kullanan var mı acaba , varsa bağlantı nasıl TT'da?

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 hours ago, Altan Yoklar said:

Turkcell'den Vodafone ya da diğerlerinden birine geçmek istiyorum.
İnternet Turkcell'de çok pahalı , Vodafone dediğiniz gibi sıkıntılı mı bağlantıda-konuşmada?
Türk Telekom kullanan var mı acaba , varsa bağlantı nasıl TT'da?

vodafone da tt da ayni bokun laciverdi. hangisinde ucuz tarife varsa ona gecin.

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3-4 ay önce vodafone'a geçmiştim. Ancak çalıştığım yerde sık sık vodafone sorunları olunca tekrar Turkcell'e döndüm. 

Turkcell'in bana verdiği paket ve tarife 5 gb + 1000 DK + 1000 SMS 80 TL idi. 

Vodafone 7gb + 1000 dk (vodafone ve sabit hat sınırsız) + 1000 sms 49 TL idi. 

Şuanda tekrar Turkcell geçişimdeki tarifem  7gb + 1000 dk + 2gb Facebook + Twitter 55 TL

Bir iki ay diş sıkıp farklı operatöre geçip tekrar Turkcell'e dönünce uygun fiyat veriliyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Turkcell'den vodafone'a geçerken 60TL'ye 15GB internet + 2000dk her yöne + sınırsız vodafone ve sabit hat vermişlerdi. Benden 2 ay sonra geçen arkadaşıma 20GB ve seçeceği bir "pass" uygulamasını 75tl ye verdiler. Ara ara bu geçiş hikayesini red elemanlarınla randevulaşarak kollayın. Onların web sitesinden ayrı kullandığı tarifeleri var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün ve bugün bana cinnet geldi tekrar bir kapıştım vodafone müşteri hizmetleriyle 7-8 aydır süren aynı sorun nasıl çözüm gelemiyor hayret ediyorum. Birde üstüne dün yanlış adres girmişler o kadar tekrar tekrar söylememe rağmen. Bugün artık bir uzmanla görüştük hesapta bir kaç farklı bir işlem yaptı gibi birşeyler oldu detay olarak ancak sonuç yine aynı vaadler 90 gün içinde planlanmış baz istasyonu geliştirme yapılacaktır vs vs vs..... Koskaca operatörler yahu ne biçim hizmet anlayışı öyle dağ başında çekiyomu çekmiyormuyla olmuyor bu işler şehrin göbeğinde çekmiyor saçmalığın daniskası...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hanıma uzun TurkTelekom kullanımından sonra nasılsa aynı şebeke diye pttcell den 1000dk 1000SMS 15gb 1 yıllık taahhüt ile 49 tl lik tarifeye geçirdim hattı. Bir fark olmadı TT ile arasında çekim ve diğer zımbırtılar olarak. LTEsi fena değil fiyat da uygun. 15 gb evden uzak olunca fazlasıyla yetiyor bir ara kendim bile geçsem mi dedim ama sonra taahhütüm olduğunu hatırladım turkcell e. PTTCell kullanıcıları ile görüşmek beleş bu arada. Bence çok iyi kampanya eğer türktelekom çekimi konusunda sorun yaşamayan biriyseniz. (kayınvalidem de kullanıyor ilginçtir köyde çeken tek hat. Turkcell cekmiyor. )

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok